4 بهترین تم رایگان وردپرس

آیا برای وبلاگ های غذایی ایده ای دارید؟ یک موضوع خوب وبلاگ یک عنصر اساسی در موفقیت وبلاگ غذایی شما است. موضوع مناسب به زیبایی  پست ها ، دستور العمل ها و عکس های شما تاُثیر میگذارد، همچنین می تواند کارهای بیشتری نیز انجام دهد.

بهترین مضامین وردپرس برای وبلاگ های غذایی

آیا موضوع وبلاگ غذایی شما از دیگر هیچ جذابیت و تازگی ندارد؟ در اینجا چهار گزینه تازه و رایگان ارائه شده است.

1. MH Food Magazine (مجله غذایی MH)

datacss 2.jpgط - 4 بهترین تم رایگان وردپرس برای صنف مواد غذایی

این مضمون  با محوریت غذای مجله MH ، با یک صفحه اصلی سه ستونی که دارای آرایه ای از پنج تصویر ارسال شده برجسته است ،و در بالا یک هدر 4 ستونی با تصویر کوچک که در بالای تصاویر و عناوین پست قرار می گیرد. .

صفحه نمایش موبایل یک ستون واحد است که بین تصاویر برجسته و تصاویر گرافیکی کوچکتر در ستون ها یا آرایه ها متناوب است.

MH Food Magazine یک موضوع بصری شلوغ است ، اما اگر قبلاً مطالب زیادی را در بایگانی وبلاگ خود دارید و یا در حال تولید پست های جدید هستید با سرعتی سریع ، این موضوع به شما امکان می دهد بخش زیادی از آن را به خوانندگان خود نشان دهید. افزونه Contact Form 7 را اضافه کنید ، ابزارکهای خود را سفارشی کنید یا تبلیغات را با ابزارهایی در نسخه رایگان نمایش دهید.

 این عناصر طراحی کاملاً قابل تنظیم ، 26 مکان ویجت ، تیک اخبار و پشتیبانی گسترده را ارائه می دهد.

2. Recipe Lite (دستور العمل Lite)

datacss 2.jpgر - 4 بهترین تم رایگان وردپرس برای صنف مواد غذایی

Recipe Lite از تم های SKT یک موضوع سازگار با گوتنبرگ است که ظاهری حرفه ای با قابلیت ویرایش مدولار ارائه می دهد ، بنابراین برای بدست آوردن ظاهر مورد نظر ، نیازی به کد نویسی ندارید.

صفحه نمایش رومیزی Recipe Lite دارای یک بنر کشویی در سه ردیف از سه تصویر برجسته برای پست های شما است. بخش های دسته بندی به همراه فرم ثبت نام در خبرنامه ، یک شبکه تصویر پستی اخیر ، و نوار کناری با بخش زندگی نامه و پیوندهای رسانه های اجتماعی دنبال می شوند. صفحه نمایش برای تلفنهای هوشمند به یک ستون واحد تغییر می کند.

نسخه رایگان Recipe Lite یک موضوع خوب به نظر می رسد که برای وبلاگ نویسان که دستور العمل ها یا ارسال های زیادی برای بایگانی کردن دارند مناسب است. نسخه حرفه ای (39 دلار) صدها گزینه فونت گوگل ، گزینه های رنگی و چیدمان ، ایمیل و پشتیبانی از اسکایپ و کد های کوتاه شما می توانید برای اضافه کردن گالری عکس ، توصیفات ، فلیپ باکس ها و سایر عناصر اضافه کنید.

3. Food Recipes (دستور العمل های غذایی)

datacss 2.jpgق - 4 بهترین تم رایگان وردپرس برای صنف مواد غذایی

در این تم پس زمینه قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید از یک تصویر استفاده کنید یا همه چیز را ساده نگه دارید تا تصاویر ارسال شده برجسته شما بیشتر برجسته شود. دستور العمل های مواد غذایی واقعاً روی تلفن های هوشمند می درخشد ، جایی که نمایشگر آن ، انتخاب خوبی برای وبلاگ نویسان است که خوانندگان آنها از تلفن های خود برای نمایش دستور العمل ها هنگام پخت و پز استفاده می کنند.

نسخه حرفه ای دستور العمل های مواد غذایی (39 دلار) دارای به روزرسانی ، شش گزینه طرح رنگ ، بارهای صفحه بسیار سریع ، سازگاری WooCommerce و فونت های Google میباشد.

4- Foodies(مواد غذایی)

datacss 2.jpgای - 4 بهترین تم رایگان وردپرس برای صنف مواد غذایی

این روز ها مشتریان تمرکز خود را از تم نیلی به Foodies تغییر داده اند. صفحه اصلی آرایه ای از 3 یا 4 ستون (تک ستون در تلفن های هوشمند) از عکس های برجسته را نشان می دهد که خوانندگان را به جستجو در دستور العمل ها و پست های شما دعوت می کند. 

نسخه رایگان Foodies از نظر سئو سازگار است و با توجه به بازاریابی وابسته طراحی شده است. این کنترل کامل از رنگ های تم را به شما می دهد ، از ترجمه زبان چپ به راست پشتیبانی می کند و پاسخگو و سریع بارگذاری می شود.

Foodies Pro  برای قالب بندی آسان ، فیلترها برای مرتب کردن پست ها و دستور العمل ها ، و پست های دارای AJAX که دستور العمل های جداگانه را از طریق صفحه اصلی یا صفحه دسته بندی خود به سرعت نمایش می دهند ، بدون ایجاد وقت برای تازه کردن کل صفحه ، الگوی ارسال دستورالعمل سازگار با SEO را اضافه می کند.

انتخاب یک موضوع وبلاگ غذایی متناسب با سلیقه شما

بیشتر ناشران موضوع نمایشی زنده از مضامین خود را ارائه می دهند ، اگرچه ممکن است مجبور شوید آنها را هم در رایانه و هم در تلفن هوشمند مشاهده کنید تا ببینید که چگونه به هر نوع دستگاه نگاه می کنند. (برخی ، اما نه همه ، پیش نمایش زنده به شما امکان می دهد گزینه های مختلف نمایش دستگاه را در رایانه خود انتخاب کنید.)

اگر روشی را که در پیش نمایش های زنده به نظر می رسد دوست دارید ، مرحله بعدی بارگیری آن و امتحان کردن آن با محتوای وبلاگ خود در هر دستگاه دیگری که می توانید دسترسی داشته باشید.

بهترین تم رایگان وردپرس وبلاگ غذایی

این یک حرکت عاقلانه است که قبل از تصمیم گیری ، این کار را با چند مضمونی که دوست دارید انجام دهید. به این دلیل است که شما نمی توانید تا زمانی که آن را با پست ها و عکس های خود امتحان میکنید ، یک حس واقعی از چگونگی عملکرد موضوع برای وبلاگ غذایی خود دریافت کنید. در حالی که می خواهید مضامین لیست بندی شده خود را امتحان کنید ، از خود بپرسید که چقدر آنها از اهداف شما برای وبلاگ غذایی خود پشتیبانی می کنند ، چگونه از نحوه استفاده خوانندگان شما از مطالب شما و چقدر سریع بارگذاری محتوای شما پشتیبانی می کنند.

اگر بیشتر خوانندگان شما دستورالعمل های شما را در خانه از طریق تلفن های خود دنبال می کنند ، موضوعی که پست های دستور العمل را به وضوح نشان می دهد ، بدون اینکه به شیر یا اسلایدها متعدد نیاز داشته باشید ، ضروری است. اگر قصد دارید مشترکات یا محصولات خود را در وبلاگ غذایی خود بفروشید ، موضوع شما باید با WooCommerce یا سایر افزونه ها سازگار باشد. و هر وبلاگ باید برای SEO و خوانندگان سریع بارگذاری شود.

هنگامی که یک موضوع را انتخاب کردید ، از خوانندگان خود بپرسید که درباره آن چه فکر می کنند و به بازخورد آنها گوش می دهند. مانند یک دستور العمل که نیاز به تنظیم درست طعم و مزه دارد ، موضوع جدید شما ممکن است نیاز به برخی ترفندهایی داشته باشد تا خوانندگان شما را راضی نگه دارند. گوش دادن و تنظیم نیازهای خود را حفظ کنید و طرفداران خود را به عقب بازگرداند تا ببینند در آینده شما چه خدماتی را انجام می دهید

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان