ٍ Ember.Js

Ember.Js چیست؟

Ember.js یک چارچوب جاوا اسکریپت برای ایجاد برنامه های کاربردی قوی و پیچیده وب در هنگام نوشتن کد بسیار کم است.Ember قصد دارد یک راه حل عمده برای مشکل برنامه کاربردی مشتری ارائه دهد. این در مقایسه با بسیاری از چارچوب جاوا اسکریپت است که با ارائه یک راه حل برای(MVC) شروع می شود و تلاش می کند تا از آن رشد کند.

ٍEmber.Js چیست؟
ٍEmber.Js چیست؟

Ember یکی از اجزای مجموعه ای از ابزارهایی است که با یکدیگر همکاری می کنند تا یک پشته توسعه کامل را ارائه دهند. هدف از این ابزار ها توسعه سریع تولیدی است. به عنوان مثال امبر یک ساختار نرم افزاری استاندارد و ساخت خط لوله را فراهم می کند. همچنین دارای یک معماری قابل برنامه ریزی و بیش از 3500 افزونه برای افزایش و گسترش آن است.

جذابیت Ember نهفته در کتابخانه قالب داخلی و ویژگی های غنی است که به نظر می رسد تقریبا هر روز رشد می کند. درک مفاهیم هسته ای که در پشت آن قرار دارد، به شما کمک می کند از آن استفاده کنید ،مهم نیست که چه چیزی در آینده افزوده شود. Ember.js یک چارچوب وب مبتنی بر مدل الگوی مدل(MVVM) است. و این اجازه را می دهد تا توسعه دهندگان برای ایجاد مقیاس یکپارچه وب برنامه های کاربردی را با ترکیب اصطلاحات رایج و بهترین شیوه ها در چارچوب قرار دهند.


بیشتر بخوانید:

۲۳ گام برای طراحی کامل یک وب سایت(بخش اول)


 

  • 7 دلیل استفاده از Ember.js:

1) ساخته شده در بهترین روش: Ruby on Rails ایده “کنوانسیون بیش از پیکربندی” را محبوب کرد و از آن زمان این ایده به زبان های دیگر و اکوسیستم ها گسترش یافت.

طرفداران می گویند که شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد کاری که باید انجام دهید را بدون هیچ مشکلی آغاز کنید، از آنجا که انتخاب ها توسط چارچوب درست در حدود 90 درصد موارد است. مخالفان دوست ندارند که آزادی آنها را محدود کند. هر انتخاب، هرچند بی اهمیت، بخشی از آنچه که در مورد روند توسعه به آن علاقه مندند،است.

Ember جدا از بهترین شیوه های داخلی است.در حالی که آزادی برای ایجاد تغییرات در انجام کارها وجود دارد، بهترین شیوه ها در ساختار چارچوب ساخته می شوند. این کار باعث می شود که کارهایی مثل هشدار دادن هنگام اعمال تغییرات انجام شود.و گاهی اوقات به خط دقیق کد نیاز دارد که تغییر کند. حتی یک ابزار خودکار وجود دارد که به شما کمک می کند تا بعضی از این به روزرسانی ها را انجام دهید، بنابراین روند به کارگیری بهترین روش ها بسیار ساده شده است. و این زمانی که شما در تیم ها کار می کنید بسیار ارزشمندتر می شود.

2) ادغام با تیم های بزرگ: Ember می تواند روند توسعه برنامه های در حال تغییر بین پروژه ها را سرعت بخشد. چندین devs وجود دارد که از Backbone به Ember تبدیل شده اند. هنگام استفاده از ستون فقرات، اگر چارچوب ،تمام نیازهای آنها را برآورده نکرد.

پس از تبدیل به فناوری هیچ مانعی برای تغییر پروژه ها نیست .هرگونه مانعی در چارچوب دانش و درک کاربر وجود دارد،که باید با نگه داشتن پشته فن آوری یکپارچه خود، Ember می تواند به شما کمک کند که سازمان خود را سریع تر و مجهز تر برای رسیدگی به تغییرات انجام دهید.

3) آینده وب، امروز: جاوا اسکریپت با سرعت بسیار شگفت انگیزی تکامل یافته است، اما به دلیل حمایت مرورگرهای قدیمی، گاهی اوقات به نظر می رسد که نسل های گذشته در گذشته گیر کرده اند. خوشبختانه، ابزارهایی برای کمک به برافراشتن این شکاف به وجود آمده اند که مهمترین آنها Babel.js است.

هنگام استفاده از Babel، می توانید ES6 / 2015 و ES7 / 2016 را بنویسید و آن را به یک نسخه ی جاوا اسکریپت که توسط IE9 و بالاتر انجام میشود، استفاده کنید. این بدان معنی است که نگران درصد پشتیبانی از مرورگر نباشید.

برخی از مزایای شگفت انگیز عبارتند از: کاهش خطاهای ناحیه با اعلان عملکرد تابلو چپ، سازماندهی کد با ماژول ها و ایجاد متن پویای قابل خواندن با رشته های قالب. لیستی از ویژگی هایی هستند که در وب سایت بابل وجود دارد.

4) یکپارچه ساز: بابل فقط یک بخش از ابزار Ember است.هنگامی که از ember-cli استفاده می کنید.میتوانید از رابط خط فرمان رسمی برای Ember به راحتی بهره مند شوید.

Broccoli.js اولین سیستم ساخت بسیار کارآمد است که می تواند کد شما را به هم پیوند دهد، انتقال دهد و بنویسد. سیستم ترمیم مجدد به این معنی است که می تواند زمان کامپایل سریع را حتی در پروژه های بزرگ داشته باشد. همچنین دارای یک نحو است که مختصر و انعطاف پذیر تر از سیستم های دونده ساخت و ساز تبدیل شده است،مانند Grunt. حتی بهتر است یکپارچه سازی Ember با مجموعه ای از شایع ترین وظایف برای شما مانند ترکیب اطلاعات ES6 و انتقال کد با Babel و چیزهای دیگر مانند تنظیم یک پیش پردازنده CSS یا وارد کردن کتابخانه Bower فوق العاده آسان است.

بنابراین هنگامی که یک تکه کد را تغییر می دهید، یک بازسازی را آغاز می کند که سپس یک مرورگر را فعال می کند. در عرض چند ثانیه شما می توانید نتیجه کار خود را، فقط با ضربه زدن به آن ذخیره کنید.

5)ویژگی های شگفت انگیز: Ember یک فلسفه و یک اکوسیستم به عنوان یک چارچوب عالی است.

یکی از چیزهایی که از هم جدا شد، روتر بود. وب،درباره URL بود که اتصال و به اشتراک گذاری قطعات خاص از مطالب را در نظر میگرفت. با این حال، برنامه های کاربردی مبتنی بر جاوا اسکریپت این کار را با قرار دادن کل برنامه تحت یک URL انجام دادند. خوشبختانه برای ما، روتر Ember اجازه می دهد تا شما را متوقف به شکستن وب کند. شما با استفاده از هر مسیری که ایجاد می کنید، URL ها و دکمه بازگشت به کار را پیش فرض می کنید و API برای استفاده آسان است (کسانی که تجربه در چارچوب وب سرور دارند).

یکی دیگر از ویژگی های که Ember را جدا از سایر جاوا اسکریپت ها کرد، سیستم جسم است که بر روی آن نصب می شود.Ember اساسا بهترین قطعات اشیاء Ruby را بازیابی کرد و سپس بقیه چارچوب را در بالای آنها ساخت. در حالی که سیستم نمونه اولیه ی جاوا اسکریپت، سحر و جادوی پیشرفته تلقی می شود، می توانید اصول ارث و مخلوط را فقط چند دقیقه درک کنید. طرفداران برنامه نویسی شی گرا در آخرین پاراگراف تشویق می شوند، در حالی که طرفداران برنامه نویسی برنامه های کاربردی ممکن است کمی ناراحت باشند.

خواص محاسبه ممکن است قطعه مورد علاقه من از فناوری Ember باشد. شما یک تابع را به عنوان یک دارایی تعریف میکنید، خواص وابسته را به آن اضافه میکنید و هر بار که یکی از ویژگی های وابسته تغییر میکند، آن تابع را برای به روزرسانی استفاده کنید. یک راه برای فکر کردن به خواص محاسبات مانند یک اکسل قدرتمند است. در یک ورق اکسل، شما می توانید سلول یک تابع را که 10 سلول دیگر را اضافه می کند. این 10 سلول خواص وابسته هستند، و نتیجه ای که شما از اضافه کردن به آنها به دست آوردید،محاسبه شده است. هنگامی که هر یک از این 10 سلول را تغییر دهید (خواص وابسته)، سلول با عملکرد (محاسبه شده) بر اساس تابع تغییر می کند. Ember به شما این قدرت را می دهد، اما به تمام مجموعه عبارات برنامه نویسی، آرایه ها، شی، رشته ها و موارد دیگر گسترش می یابد.

6) اکوسیستم غول پیکر: به این معنا نیست که شما می خواهید آن را از ابتدا بسازید. به همین دلیل است که Ember یک انتخاب عظیم از افزونه ها دارد که بیشتر آنها می توانند در یک خط نصب شوند.

افرادی سنگین مانند Ember Data برای حفظ وضعیت خود برای متحرک سازی انتقال وجود دارد. اینها از اعضای تیم اصلی آمده و مانند EMBER-CLI به عنوان بخشی از پروژه بعنوان بخشی از پروژه در نظر گرفته می شوند، هرچند که هر دو گزینه اختیاری هستند.

با این حال، افزونه ها می توانند توسط هر کسی منتشر شوند. برخی از افزونه ها موارد پیچیده داخلی را اداره می کنند. Ember-simple-auth به شما کمک می کند تا احراز هویت و مجوز را مدیریت کنید.این فقط یک نمونه کوچک است شما می توانید بیش از هزار افزونه اضافی، برچسب گذاری شده و دسته بندی شده در Observer امبر اضافه کنید.

7)ثبات بدون رکود: بنابراین ما چیزهای شگفت انگیز Ember را می توانیم به شما نشان دهیم.مزایای بهره وری، ابزار Dev و اکوسیستم، و همچنین ویژگی های موجود در چارچوب.

پس چگونه Ember جمع می شود؟ فلسفه ثبات بدون رکود، که ابتدا در Road to 2.0 RFC معرفی شد، یک تماس واضحی برای ادامه راه پیشرفت است و همچنین مراقب باشید که هیچ کس را پشت سر نگذارید. در عوض فقط شکستن چیزها در نسخه های جدید، همانطور که برای بسیاری از چارچوب ها عمل کرده است، Ember هشدارهای تخریب را در نسخه های پیشین جزئی تر می کند. اگر هشدارهایی که در آخرین نسخه سری 1.x حذف شده باشید، باید بتوانید بدون وقفه به 2.x منتقل کنید. بنابراین قادر به ارتقاء به یک نسخه اصلی بدون هیچ گونه شکستن است.

البته، هنوز مشکلی وجود دارد، API های خصوصی توسط SemVer نگهداری نشده و حتی اگر تیم تلاش کند یک نسخه جزئی قبل از تغییر یک API خصوصی یک هشدار تخریب ارائه میدهد. گاهی اوقات از یکی از API های خصوصی که شما استفاده می کنید را از دست می دهید. تیم اصلی در حال کار بر روی یک راه برای کاهش آن است.

source

برای دیدن سایر مقالات این سایت اینجا کلیلک کنید.

وب سایت چیست و هدف از راه اندازی سایت

مفهوم SFA چیست؟

طراحی سایت شرکتی در تبریزسایت فروشگاهی در تبریز –

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان