چند نکته مهم در بهینه سازی سایت (SEO 1)

هنگامی که به بازاریابی دیجیتال می آید، استراتژی کامل بدون SEO نیست. بله، بر خلاف روش های دیگری مانند بازاریابی PPC، استراتژی  SEO برای مدتی طول می کشد تا نکته مهم در بهینه سازی سایت بتوان به نتیجه مطلوب رسید.

این امر می تواند باعث شود احساس کند که تلاش های شما بیهوده است. به همین دلیل طول می کشد تا نتایج به دست آورده شود، گوگل نیاز به تجزیه و تحلیل دارد و الگوریتم آن نیاز به تجزیه و تحلیل هر سایت را دارد تا رتبه بندی جستجو را تعیین کند و این می تواند هفته ها تا چند ماه طول بکشد.

نکته مهم در بهینه سازی سایت
نکته مهم در بهینه سازی سایت

یکی دیگر از اشتباهات بزرگ افراد معمولا با جستجوگرها این است که از تاکتیک های کلاهبرداری برای تقویت رتبه بندی خود استفاده می کنند. مسئله اینجا این است که حتی اگر کار کند، این موفقیت بسیار کوتاه است و شما حتی ممکن است به عنوان یک نتیجه جریمه شود.

به همین دلیل است که شما نیاز دارید نه تنها بدانید چگونه SEO را به برنامه بازاریابی دیجیتالی خود متصل کنید، بلکه از این روش های SEO استفاده کنید:

بهینه سازی وب سایت شما

نکته مهم در بهینه سازی سایت
 نکته مهم در بهینه سازی سایت

وب سایت شما شاید از لحاظ SEO بسیار غلط برنامه ریزی شده باشد که ممکن است حتی متوجه نشوید. برای شروع، هر صفحه قدیمی که منتشر شده است و به سایت اصلی شما مرتبط نیست، رتبه بندی شما را به خطر می اندازد. شما باید از طریق آن، وب سایت خود را پاکسازی کنید، اطمینان حاصل شود که لینک های اسپم یا از کار افتاده ای وجود ندارد و … برای مثال، سرعت و امنیت سایت در حال حاضر در هنگام تعیین رتبه بندی شما اهمیت دارد.

محتوای پست را بهبود بخشد (نکته مهم در بهینه سازی سایت)

نکته مهم در بهینه سازی سایت
نکته مهم در بهینه سازی سایت

محتوا پادشاه است، به همین دلیل است که بهینه سازی و انتشار بهترین مطالب نه فقط برای موتورهای جستجو، بلکه برای کاربران واقعی که از سایت شما بازدید می کنند یک امتیاز مثبت بزرگ تلقی می شود.


بیشتر بخوانید <<>> چگونه یک طراح وب جوان شویم


فقط به یاد داشته باشید:

  1. برای بهروزرسانی محتوای قدیمی به جای انتشار مجدد آن را بروزرسانی کنید
  2. برای ایجاد محتوای خوب نکات املایی را رعایت کنید
  3. محتوای هرچه طولانی باشد بهتر است

Infographics، فیلم ها ، و رسانه های تعاملی همچنین بزرگ برای افزایش تعامل و سهام است

پاک کردن پروفایل Backlink 

نکته مهم در بهینه سازی سایت
نکته مهم در بهینه سازی سایت

خارج از سایت، شما می خواهید بروید و لینک های خود را پیدا کنید. اگر سایت با کیفیت پایین باشد، لازم است که پیوند را حذف کنید یا از طریق Google آن را رد کنید. این امر حتی می تواند در یک سایت جدید نیز مهم باشد، زیرا دامنه های منقضی می تواند پس از یک دوره مشخص اتخاذ شود، به این معنی که نه تنها نام، بلکه میراث آن را به ارث می برید. شما پس از آن می خواهید در استراتژی پست مهمان سفارشی برای بهبود کیفیت نمایه Backlink خود و گسترش سایت خود را شروع کنید.

نکته مهم در بهینه سازی سایت
نکته مهم در بهینه سازی سایت

بهترین راه برای افزایش رتبه بندی جستجو شما این است که از خدمات مدیریت شده جستجوگر از یک سازمان بازاریابی دیجیتال مانند Click Intelligence استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید از همه ی 4 دسته از کمک های متخصص بهره مند شوید. اگر تخصص نداشته باشید، تنش نکنید و به احتمال زیاد مرتکب آسیب رساندن به رتبه بندی سایت خود با تاکتیک های SEO و مخرب می شوید و با یک متخصص مشورت کنید.

SEO اغلب به عنوان یک رمز و راز برای بسیاری از شرکت ها دیده می شود و یک دلیل خوب است. گوگل مشخصه های به روز رسانی الگوریتم خود را منتشر نکرده و بنابراین، متخصصان جستجوگرها به دنبال کشف نکته مهم در بهینه سازی سایت و استفاده از داده ها هستند که تغییر الگوریتم جدید در حال حاضر به دنبال آن است

 source

برای مشاهده سایر مقالات سایت اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان