افزودن پاسخ های سریع به نتایج جستجو

Google با معرفی بیشتر قابلیت های Google Now در همه سیستم عامل ها ، شروع به ارائه طیف وسیعی از ‘پاسخ های سریع’ شخصی شده در نتایج جستجو می کند.

طبق اعلام Google ، این قابلیت های جستجوی جدید در ارائه پاسخ به سؤالات مربوط به مسافرت ، مانند: رزرو هتل و رستوران ، زمان پرواز ، پیگیری تحویل ، ورود به تقویم و چند مورد دیگر متمرکز خواهد شد.

به زودی می توانید این اطلاعات را فوراً در جستجوی Google پیدا کنید اگر Gmail ، تقویم Google  داشته باشید. به عنوان مثال ، فقط بپرسید یا تایپ کنید ، ‘وضعیت پرواز من چیست؟’ یا ‘بسته من کی می رسد؟’

هدف اصلی Google این است که اطلاعات شخصی خود را به سرعت بازیابی کنید

Google می خواهد بدون هیچ مشکلی با جستجو از طریق پست الکترونیکی یا مرور در بسیاری از برنامه های Google دیگر ،کار شما را آسان کند.

Google Now مدتی است که این کار را از طریق موبایل انجام می دهد ، اما آنچه این قابلیت های جستجوی جدید را از Google Now متمایز می کند ، توانایی یافتن اطلاعات در صورت تقاضا است. نکته مهم این است که هم برای کاربران دسکتاپ و هم برای کاربران تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

iuw - افزودن پاسخ های سریع به نتایج جستجو و تفاوت Google Now با DuckDuckGo

پاسخهای سریع جدید در مورد امکان درخواست اطلاعات با استفاده از زبان طبیعی ساخته خواهد شد. به عنوان مثال ، کاربران قادر خواهند بود سؤالاتی از قبیل:

  • ‘چه زمان سفارش آمازون من می رسد؟’
  • ‘آیا پرواز من به موقع انجام می شود؟’
  • ‘آیا امروز جلساتی دارم؟’

به منظور پاسخ سریع  ، کاربران باید به حسابهای Google خود وارد شوند. داده ها با استفاده از اطلاعات شخصی حساب های Google و وب بازیابی می شوند. ایده اصلی این است که جستجوی Google را به سمت دستیاری شخصی سوق دهیم.

بعد از منتشر شدن این هدف جدید گوگل مشاهده شده است که می توانید پاسخ های سریع را در نتایج جستجو DuckDuckGo نیز پیدا کنید ، که تا حد زیادی شبیه به قطعه های برجسته Google است.

kjhgv - افزودن پاسخ های سریع به نتایج جستجو و تفاوت Google Now با DuckDuckGo

راس هودگنس تصویری از عکس را در توییتر به اشتراک گذاشت که نشان می دهد یک پاسخ سریع در سمت راست نتایج جستجوی دسک تاپ ارائه می شود (همچنین روی تلفن همراه هم کار می کند).

DuckDuckGo اخیراً پاسخهای سریع اضافه کرده است. این یک تجربه بهتری برای کاربران است و برای قرار دادن آدرس اینترنتی وب سایت بر خلاف گوگل ، از آنها بهتر است.

– Ross Hudgens (RossHudgens) 25 ژانویه سال 2020

نتایج ممکن است برای هر کاربر متفاوت باشد. به عنوان مثال ، می توانم این پاسخ سریع را تکرار کنم ، اما بلافاصله در زیر نوار جستجو نشان داده می شود. من آزمایش های دیگری را انجام دادم تا در مورد این علاوه بر نتایج جستجوی DuckDuckGo اطلاعات بیشتری کسب کنم و این همان چیزی است که من پیدا کردم.

jhg - افزودن پاسخ های سریع به نتایج جستجو و تفاوت Google Now با DuckDuckGo

پاسخهای سریع فقط از ویکیهو می آیند

پاسخ های سریع DuckDuckGo اکنون به طور منظم برای جستجوی ‘چگونه’ نتیجه را پیدا می کنند ، اما این اطلاعات از یک منبع واحد تهیه می شود. WikiHow باید با DuckDuckGo نوعی توافق داشته باشد تا به طور انحصاری در خدمت این قطعات باشد. از طرف دیگر ، اطلاعات در پاسخهای سریع Google می توانند از هر وب سایت خارج شوند.

DuckDuckGoپاسخهای سریع را بیشتر از Google نشان می دهد

بر اساس چند ده جستجوکه من انجام دادم ، فهمیدم که DuckDuckGo پاسخهای سریع را بیشتر از گوگل ارائه می دهد.همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، همان سؤال را  در Google نیز جستجو کردم.


 بیشتر بخوانید >> چرا جستجوگرها برای سئو فنی در سایت مهم است


البته ، این می تواند برای هر کاربر نیز متفاوت باشد ، اما من فهمیدم که Google بیشتر از فیلم های سریع , فیلم های YouTube را آموزش می دهد.

پاسخ های سریع DuckDuckGo کاملاً قابل ارتقا است

هنگامی که یک پاسخ سریع در نتایج جستجوی DuckDuckGo ارائه می شود ، می توان آن را گسترش داد تا محتوا به طور کامل نشان داده شود. در اینجا نمونه ای از پاسخ سریع گام به گام را مشاهده می کنید:

پاسخ های سریع DuckDuckGo کاملاً قابل ارتقا است

Google انتقادهای زیادی را به دلیل ارائه بخش عظیمی از مطالب در قطعه های برجسته دریافت می کند ، جستجو کنندگان Google برای خواندن مقاله به طور کامل باید به سایت ناشر مراجعه کنند. در کل ، این یک افزودنی مفید برای نتایج جستجوی DuckDuckGo است و نشان می دهد که متعهد به بهبود مداوم محصول خود است.

نتیجه

پاسخ های سریع از جمله کارهایی است که برای راحت کردن کار کاربر به وجود آمده است ما در این مقاله نتیجه های به دست آمده از طریق گوگل و DuckDuckGo را برای شما نمایش دادیم و اگر نظر شخصی ما را بخواهید DuckDuckGo بهتر است و بیشتر میتواند به شما کمک کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان