amozesh44 768x1024 - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز
amozesh22 768x1024 - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز
amozesh11 768x1024 - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز

کلاس های آموزش فتوشاپ برای کار در شهر تبریز

( دوره آموزشی تربیت طراح گرافیست حرفه ای ویژه مدیران شرکتها . دانشجویان . افراد جویای کار ) 

تمامی دوره ها به صورت خصوصی و به درخواست خود هنرجویان برگزار میشود

pic12 - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز

 

فصل ۱ : در این فصل شما با انواع مختلف تکنیک ها برای ایجاد متون گرافیکی آشنا خواهید شد از ایجاد یک متن ساده تا تبدیل آن به جلوه های گرافیکی ویژه که به دفعات زیاد در مجلات و…. مشاهده میکنیم.در این فصل خواهید اموخت که با چندین تکنیک و ترفند ساده قادر خواهیم بود تا جلوه های گرافیکی جالب و پیچیده ای را ایجاد کنیم .

فصل ۲ : در این فصل شما با انواع مختلف تکنیک ها برای ایجاد جلوه های گرافیکی روی تصاویر و عکسا اشنا خواهید شد .نحوه استفاده از فیلتر های متعدد و گوناگون همگون سازی تصاویر ایجاد maskها مباحث مربوط به افکت ها اشنا خواهید شد .

فصل ۳ : در این فصل با انواع مختلف تکنیک ها برای ویرایش تصاویر خود اعم از رتوش حذف عناصر مورد نظر از تصاویر ادغام تصاویر ایجاد تصاویر hdr کار با نور روی تصاویر بازسازی و افزودن رنگ به تصاویر قدیمی و آسیب دیده و مسایل کاربردی خواهیم پرداخت.

فصل ۴: در این فصل به تشریح کاربردهای فتوشاپ در طراحی قالب صفحات وب و بنرهای متحرک و تبلیغاتی موجود در سایتهای مختلف خواهیم پرداخت.برای اموزش ابتدا باید مفاهیم پایه و اصولی را یاد بگیرید و بعد به مسایل پیشرفته قالب دسترسی پیدا کنیم .

GURUNTEE - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز

هنرجویان محترم بعد از گذراندن ۱۵ جلسه آموزش فتوشاپ توسط مدرس تحت وب و گرافیک مهندس غیور در هر سطح و دانش علمی که باشند می توانند در شرکت های گرافیکی مشغول به کار شوند . ما این دوره آموزشی را به نوعی ساماندهی کرده ایم که تمام نیاز های یک شرکت گرافیکی را اعم از طراحی بنر و روتوش و … را هنرجویان بتوانند به راحتی بیاموزند و پاسخگوی نیاز های شرکت های گرافیکی معتبر باشند .

 

tell - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز

>> دو جلسه اول به منظور تضمین کیفیت آموزشی دوره رایگان میباشد <<

open - کلاس آموزش فتوشاپ در تبریز

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع