نکات مهم در تولید محتوا اختصاصی و ایندکس شدن سریع

نکات مهم در تولید محتوا اختصاصی و ایندکس شدن سریع ،بالا آمدن یک وب سایت جدید یک کار سخت است. شما باید بسیاری از تلاش های خود را برای ایجاد وب سایت خود را شناخته شده، دریافت لینک های با کیفیت و رتبه بندی بالا رتبه خود را قرار داده است. هنگامی که مقاله جدیدی را در وب سایت خود قرار می دهید، می خواهید نمایه سازی سریع تر و سریعتر داشته باشید.

مهم است که خوانندگان محتوای با کیفیت را نشان دهند، بلکه باید تلاش کنید که یک

نام تجاری معتبر برند آنلاین ایجاد کنید. شکی نیست که شما باید یک رقابت سخت در SERP داشته باشید.

برای انجام این کار، شما نیاز به ارائه یک محتوای خوب برای مشتریان برای اطلاعاتی

که مربوط به حوزه شما است.

برای رسیدن به دلیل نهایی شما، باید مراحل اصلی SEO را دنبال کنید:

سایت خود را با استفاده از ربات های Google خالی کنید
سایت خود را سریعا نمایه کنید
رتبه بندی بالا خود را در گوگل دریافت کنید.
معنی فرآیند خزنده چیست؟
خزیدن فرآیند است که به رباتهای Google مربوط است که صفحات سایت را در وب مرور می کنند.

به محض اینکه یک وبسایت را راه اندازی کردید، ربات باید وب سایت خود را خزیدن کند

تا بتواند در مورد وب موجود باشد.

فعالیت اصلی رباتهای Google خزنده و نمایه سازی صفحات است. هنگامی که ربات صفحه شما را بررسی کردند،

باید آن را به رده دیگر صفحات خزنده اضافه کند. به نام indexing نامیده می شود. این فرایند به خوانندگان اجازه می دهد

دقیقا همان چیزی را که نیاز دارند پیدا کنند. صفحات نمایه شده شما تصاویری از صفحات است

که رباتهای Google آخرین بار دیده اند. آنها نسخه های ذخیره شده صفحات شما هستند.

 

هنگامی که شما یک عبارت جستجو را وارد می کنید، گوگل از طریق صفحات نمایه ای آن را نمایش می دهد

تا نتایج مناسب را نشان دهد. این یک الگوریتم پیچیده است. دقت، شما در جستجوهای موتور جستجو می کنید،

باعث می شود گوگل در بین سایر موتورهای جستجو بسیار رقابتی و بسیار عظیم وجود دارد.

1. به Google Webmaster Tool بروید

این بهترین گزینه برای دریافت نمایه وب سایت شماست. اول از همه باید یک حساب Google Webmaster Tools و Google Analytics دریافت کنید. وب سایت خود را اینجا قرار دهید: www.google.com/addurl. این یک روش امن برای نشان دادن شما است. تمام آمار اندکس های شما می توانید در Google Webmaster Tools بررسی کنید.

به محض اینکه محتوای جدیدی را دریافت میکنید، باید به قسمت Fetch به عنوان Google Bot بروید، URL خود را وارد کنید و فقط بر روی Fetch کلیک کنید. پس از گرفتن وضعیت موفقیت آمیز، باید روی Submit To Index کلیک کنید. شما می توانید تمام URL ها را با محتوای به روز شده تایپ کنید. میتوانید حداکثر 500 URL را در هر هفته ارائه دهید.

2. اضافه کردن یک نقشه سایت XML

Sitemap XML یک راه ناوبری مناسب برای رباتهای جستجو است که همه صفحاتی را که در وبسایت دارند، به شما می گوید. به ویژه، اگر شما یک وبسایت بزرگ دارید، این نقشه می تواند به شما اجازه دهد صفحات خود را سریعا فهرست کنید. ایجاد نقشه سایت XML خود و ارسال آن به حساب Google Webmaster Tools خود. شما فقط باید بر روی گزینه Add / Test Sitemap در Google Webmaster Tools کلیک کنید.

3. ایجاد پروفایل های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یک راه خوب برای دریافت پست جدید خود را سریع در وب نشان می دهد. اگر شما یک وب سایت جدید را اجرا می کنید، باید پروفایل های اجتماعی خود را در گوگل پلاس، فیس بوک و توییتر ایجاد کنید. به دست آوردن مقدار زیادی از retweets، + 1s و مانند آن برای دریافت در موتورهای جستجو به عنوان پایه ای برای رتبه بندی بالا ضروری است.

به محض این که پروفایل های اجتماعی ایجاد کنید، لینک خود را در بخش درباره وب سایت خود اضافه کنید، پست ها را در رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید و URL های پروفایل های اجتماعی را به Google Webmaster Tools ارسال کنید.

این میزان ایندکس این صفحه را افزایش خواهد داد.با سایت های پربازدید گفتگو کنید و اخبار و به روز رسانی های احتمالی را در آنجا بنویسید. بیشتر تعامل شما در اطراف وب سایت شما، سریعتر صفحات شما نشان داده می شود.

4. دریافت لینک های ورودی

دریافت مقدار خوب از لینک های ورودی به کیفیت کمک می کند ربات های گوگل برای پیدا کردن صفحات خود را به سرعت. سعی کنید لینک های خوبی از وب سایت های محبوب و معتبر ایجاد کنید. سعی کنید لینک های طبیعی و مرتبط دریافت کنید. شما می توانید راه های ایجاد پیوند نامحدود در وبلاگ رتبه بندی SE را بخوانید. شما می توانید راه های پیوند لینک سریع زیر استفاده کنید.

شما می توانید لینک های سریع را از طریق نظرات وبلاگ، پست خود را در Pinterest به اشتراک بگذارید، و نظرات در مورد وبلاگ ها را دنبال کنید. برای پیدا کردن وبلاگ های خوب از رشته های جستجوی زیر استفاده کنید:

کلید واژه + “Commentluv Enabled”

کلید واژه + “فعال کردن Commentluv”

کلید واژه ifollow * .gif

کلید واژه شما و “Enter YourName @”

کلید واژه + “KeywordLuv”

کلید واژه inurl: ifollow * .gif

 5. سرعت وب سایت خود را بررسی کنید

یک واقعیت این اس  که وب سایت هایی که به سرعت بارگذاری می شوند شانس خوبی برای ربات های گوگل را سریعا نمایه می کنند. سرعت وب سایت یک عامل مهم رتبه بندی برای گوگل است. اگر شما یک وبسایت بزرگ را اجرا کنید، مطمئن شوید سرعت سایت خود را دنبال کرده اید.

بیشتر بخوانید:طراحی سایت با جوملا

6. ساختار پیوند داخلی خود را بهبود بخشید

اطمینان حاصل کنید که تمام صفحات وب با یکدیگر ارتباط دارند. اگر صفحه اصلی شما توسط Google نشان داده شده باشد، تمام صفحات دیگر نیز باید به صورت مستقل باشند. توجه: بیش از 200 لینک در هر صفحه.

 

7. انتشار محتوای تازه براساس نظم

سعی کنید از برنامه منظم خود برای ارسال محتوا استفاده کنید. محتوا چیزی است که می تواند ربات های Google را جذب کند و آنها را برای ردیابی صفحات شما باز کند. این یک گزینه ایده آل برای ارسال حداقل یک بار در هفته خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما از ارزش بسیار بالایی برخوردار است تا از داشتن برچسب وبلاگ به عنوان یک کیفیت پایین جلوگیری شود. عناصر مهم دیگر SEO را به عنوان متا تگ ها، تگ های هدر، تصاویر، ویدئو، چگالی کلمات کلیدی، متن لنگر و غیره مورد توجه قرار دهید.

 

8. پست های خود را به Digg و Reddit ارسال کنید

این یک واقعیت جالب است که می تواند پست های پست شما را سریع کند. ارسال پست های جدید خود را به Digg، Reddit و یا دیگر سایت های نشانه های اجتماعی محبوب اجتماعی که URL های خود را به سرعت توسط گوگل ربات انتخاب کنید. آنها یک یا دو روز طول می کشد تا در Google نمایه شوند. اشکال این روش این است که URL میتواند در چند روز یا یک هفته در Google ثبت شود و بعد دوباره سقوط کند. اما اگر پست شما محبوب شود، در مدت زمان طولانی در فهرست قرار خواهد گرفت. سایت های نشانه های اجتماعی راه های خوبی در فهرست گوگل وجود دارد. اگر شما در مورد سایت خود زیاد صحبت کنید، ارزش آن را دارد که آن را امتحان کنید.

 

9. پینگ وب سایت خود را

پینگ کردن راه دیگری برای هشدار دادن به موتورهای جستجو در مورد محتوای جدید شما است. موتورهای جستجو می توانند برای پیدا کردن مکان هایی که در وب سایت های شما قرار می گیرند، مشکلات زیادی را حل کنند. برای اینکه این روند را سریع انجام دهید، باید به آنها اطلاع دهید. خدمات پینگینگ می تواند به شما کمک کند که توسط موتورهای جستجو به سرعت به فهرست بندی بپردازید.

 

ابزارهای زیر را چک کنید:

Pingomatic.com

Pingler.com

Pingoat.com

Feedshark.branbliss.com

توجه داشته باشید که اگر از فعالیت پینگینگ استفاده می کنید، می توانید به عنوان هرزنامه برچسب گذاری کنید.

توصیه می شود که یک وب سایت را پینگ کنید، اما مطمئن شوید

که فقط مطالب تازه و به روز رسانی های حیاتی را در وب سایت برای استفاده از این ابزار اضافه کنید.

 

 10. ناوبری وب سایت بزرگ

اگر ناوبری خوبی در وب سایت خود داشته باشید، برای نمایه سازی سریع مهم خواهد بود. ناوبری خوب برای کاربران و رباتهای گوگل ارزش دارد. شما نیاز به تلاش بیشتر برای بهبود ساختار لینک خود دارید. از ناوبری breadcrumb استفاده کنید.

 

نتیجه
با استفاده از این استراتژی ها، پست های جدید خود را سریعا نشان داده می شود و سطح اقتدار، ارتباط صفحات وب سایت و دید خوانندگان را افزایش می دهد. پیگیری کیفیت لینک شما را در وب سایت خود تمرکز کنید.

از لینک های سایه دار و هرزنامه متمایز باشید. اگر می دانید که راه های دیگری برای رسیدن سریعتر

افکار خود را در زیر به اشتراک بگذارید!

source

بیشتر بخوانید:

شبکه های کامپیوتری چیست؟

               طراحی سایت با جوملا

                         کاربردهای مهندسی اشیاء

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان