نحوه تنظیم Google Site Kit در وردپرس

Google Site Kit یک افزونه جدید SEO / analytics است که توسط گوگل برای وردپرس ایجاد شده است. این امکان را به شما می دهد تا خدمات بازاریابی آنلاین Google مانند Console Search ، Google Analytics ، PageSpeed Insights ، Google AdSense ، Google Optimize و Google Tag Manager را مستقیماً به سایت وردپرس خود وصل کنید.

پس از اتصال ، می توانید جستجو ، تجزیه و تحلیل ، عملکرد PageSpeed و سایر داده ها را مستقیماً در داشبورد وردپرس خود و به صورت جداگانه در پست ها و صفحات مشاهده کنید. این کار در به دست آوردن بینش سطح صفحه به طور مستقیم در داشبورد وردپرس شما بسیار مفید است.

در این آموزش ، ما نحوه نصب و پیکربندی Google Site Kit را در WordPress به شما نشان خواهیم داد وشما دو سرویس محبوب Google را به داشبورد وردپرس خود وصل می کنید – یعنی کنسول جستجوی Google و Google Analytics.

توجه : کیت سایت به سرویس های Google به عنوان “خصوصیات” اطلاق می شود. بنابراین ما در بقیه مقاله از اصطلاحات “سرویسهای Google” و “خصوصیات” استفاده کرده ایم.

بررسی اجمالی کیت سایت گوگل در وردپرس

درک این نکته مهم است که کار اصلی Google Site Kit اتصال (یا پیوند دادن) سایت وردپرس شما به سرویس های Google مربوطه مانند کنسول جستجو و آنالیتیکس است.

در حالت ایده آل ، شما باید قبلاً هم کنسول جستجو و هم Google Analytics را در سایت وردپرس خود تنظیم کرده باشید. اگر اینطور نیست ، قبل از نصب Google Site Kit ابتدا به شما توصیه می کنیم Google Analytics و Search Console را تنظیم کنید.

در حالی که Google Site Kit می تواند برای برخی از خصوصیات مانند Search Console یک حساب جدید ایجاد کند ، شما باید از انجام این کار خودداری کنید ما توصیه می کنیم Analytics و Console Search را به صورت دستی تنظیم کنید ، زیرا روش دستی درک بهتری از نحوه عملکرد بازاریابی را  آنالیز می کند.

در اینجا یک مرور اجمالی از کارهایی که می خواهید انجام دهید داریم:

1-افزونه Google Site Kit را به صورت دستی نصب کنید.
2-یک پیکربندی جدید مشتری را ایجاد و پیوند دهید: یک کار ساده با کلیک بر روی کپی کردن و چسباندن ، که در آن Google بیشترین کار سنگین را برای شما انجام می دهد.
3-ویژگی های پیوند (سرویس های Google) مانند کنسول جستجوی Google و Google Analytics در سایت کیت.

آموزش نصب

نحوه نصب افزونه دستی Google Site Kit WordPress
گوگل سایت کیت را برای وردپرس در WordCamp US 2018 2018 اعلام کرد و یک سال بعد ، آنها پیش نمایش برنامه نویس را در ژوئن 2019 منتشر کردند.

  • پس از بارگیری ، وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به افزونه ها بروید New افزودن جدید و کلیک و سپس بارگذاری کنید.
  • پرونده google-site-kit.zip را بارگذاری کرده و بر روی Install Now کلیک کنید.
  • در مرحله بعد افزونه را فعال کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان