طراح وب خوب کیست؟

هنگامی که به دنبال یک طراح وب هستید ، پیدا کردن شخصی که با تجارت شما سازگار باشد می تواند مدت طولانی طول بکشد. کسب و کار شما بی نظیر است و این بدان معنی است که شما نیاز به یک طراح خاص دارید تا شرکت شما به صورت آنلاین خوب ظاهر شود.

با این حال ، روش های آزمایش شده و واقعی وجود دارد که می توانید طراح وب را پیدا کنید که برای نیازهای شما مناسب باشد. با قضاوت از طراحان بالقوه بر اساس این هشت ویژگی ، مطمئناً موردی را پیدا می کنید که برای شما مفید باشد.

طراح وب خوب کیست؟

8 ویژگی یک طراح وب که به طور موثر برای شما کار می کند

حال ، بیایید در مورد اینکه چه ویژگی هایی را باید در یک طراح وب جستجو کنید ، صحبت کنیم. در کتاب ما اینها مهمترین هستند.

شماره 1: تجربه در صنعت شما

این یک نقطه شروع خوب است هنگامی که یک طراح وب در صنعت شما تجربه دارد ، به این معنی است که آنها با آنچه که شما مهم می دانید آشنا هستند. در حالی که ممکن است تجربه آنها متفاوت باشد ، حتی یک پروژه واحد با مشاغل مشابه با شما می تواند یک طراح وب را به کاندیدای بالقوه تبدیل کند.

همچنین می توانید به دنبال یک طراح وب بروید که صنعت شما را نمی شناسند ، اما با برنامه ریزی، ویرایش و موارد دیگر می توانید کل فرایند طراحی را طولانی تر کنید. به طور کلی ، استفاده از طراحی که با مشاغل مانند شما کار کرده است ساده تر است.

شماره 2: قیمت گذاری مناسب

این درست به قلب موضوع می رسد – قیمت استخدام یک طراح وب بسته به طیف وسیعی از عوامل ، از جمله موقعیت مکانی آنها ، بسیار متفاوت است.

datacss 2.pngLKJ - 8 ویژگی های یک طراح وب عالی

نکته مهم در یافتن قیمت های قابل قبول این است که قبل از شروع طراحی ، بودجه خود را تعیین کنید. سپس شما فقط باید به بودجه خود پایبند باشید. هر طراح باید اثبات کند که آنچه را می پردازید ارزش دارد ، اما این برای طراحانی که بیشتر از بودجه خود را درخواست می کنند ، دو برابر می شود.

شماره 3: دانش ، روش ها و استراتژی ها

صرف نظر از اینکه چگونه یک طراح وب پیدا کردید ، مهم است که در هنگام ایجاد یک وب سایت در مورد دانش ، روش و استراتژی کلی آنها سؤال کنید. اگر آنها مشکل زیادی در توضیح هر یک از این خصوصیات داشتند ، می توانستید با آنها سخت کار کنید.

از طرف دیگر ، اگر آنها به سرعت بتوانند به سؤالات شما در مورد این موضوعات پاسخ دهند ، آنها به احتمال زیاد می دانند که چه کاری انجام می دهند. افرادی که می توانند آنچه را که می دانند ، نحوه عملکرد و چگونگی اهداف خود را برای شما تعریف می کنند ، افرادی نیز هستند که می توانند بصورت روشمند برای بهبود وب سایت شما کار کنند.

شماره 4: پرتفوی گسترده

اگرچه گاهی اوقات استخدام یک طراح وب مبتدی خوب است ، این یک قمار است. طراحان وب جدید ممکن است استعداد داشته باشند ، اما سابقه و تجربه آنها را ندارند. با توجه به این نکته ، استخدام یک طراح وب که بطور کلی بتواند نمونه ای از تجربیات آنها با مشتریان گذشته را به شما نشان دهد ، هوشمندتر است.

datacss 2.pngpoiuytr - 8 ویژگی های یک طراح وب عالی

پرتفوی ها لزوماً چشمک زن نیستند – آنها فقط می توانند مجموعه ای از پیوندهای مختلف باشند که به شما نشان می دهد که طراح چه کاری می تواند انجام دهد. این همچنین به شما فرصتی می دهد تا از طراح بپرسید که چرا آنها تصمیم گرفتند وب سایتی را که انجام می دهند ، یا آنچه را که می خواهند با یک طراحی خاص راه اندازی کنند. به طور کلی ، یک نمونه کار می تواند در مورد یک طراح چیزهای زیادی را برای شما تعریف کند و یک مجموعه چشمگیر از کارهای گذشته نشانه خوبی است که یک طراح مناسب برای نیازهای شما باشد.

شماره 5: وجود خدمات آنها

اگر به شرکت های طراحی وب نگاه کنید ، ممکن است که آنها فقط کاری بکنند که فقط  محتوا ایجاد کنند ، در سئو کار کنند ، کمپین های بازاریابی در رسانه های اجتماعی را اجرا کنند و موارد دیگر ، که همه آنها مکمل نیازهای طراحی وب شما هستند. در این صورت ، آنها ممکن است بسته هایی را نیز داشته باشند که می توانید برای ایجاد یک حضور گسترده وب برای شرکت خود ، رویکردی جامع تر به دست آورید.

اگر از یک طراح وب انفرادی استفاده می کنید ، احتمالاً به غیر از نگاه کلی و طرح وب سایت خود گزینه های زیادی ندارید. SEO ، توسعه ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و سایر رشته ها معمولاً با یک طراح همراه نمی شوند زیرا همه آنها بسیار متفاوت و مفصل هستند. وقتی یک مترجم آزاد را انتخاب می کنید ، تقریباً همیشه آنچه را که در جعبه موجود است – طراحی وب دریافت می کنید.

شماره 6: یک قرارداد احتمالی

برای شروع کار با یک طراح وب ، باید یک قرارداد ببندید. اما این نوعی است که می خواهید قبل از امضای آن بخوانید. وقتی در حال مصاحبه با طراحان وب هستید ، به محض امکان یک نسخه دریافت کنید و آن را با دقت بخوانید.

datacss 2.pngmnbfrtyui - 8 ویژگی های یک طراح وب عالی

قراردادها باید در صورت بروز مشکلات پیش بینی نشده ، بازپرداخت و موارد دیگر ، مبلغ پرداخت ، تحویل ، شرایط احتمالی را تعیین کنند. این ایده خوبی است که وکالت خود را از طریق قرارداد بخوانید تا از محافظت شما اطمینان حاصل کند ، به ویژه در صورت عدم ایجاد سایت شما به مشخصات شما.

شماره 7: نگهداری وب سایت

برخی از طراحان وب سرویس های مداوم را برای نگهداری وب سایت ارائه می دهند تا سایت شما هنگام استفاده از آن به درستی کار کند. به همین ترتیب ، در صورت داشتن وقت و دانش چگونه می توانید وب سایت خود را حفظ کنید.

در هر صورت ، مهم است که بدانید بعد از ایجاد وب سایت شما چه انتظاری را دارید. بیشتر اوقات ، طراحان وب مستقل  فقط وب سایت شما را می سازند ، و سپس این وظیفه شماست که کارهای دیگری انجام دهید. در موارد نادر ، ممکن است آژانس هایی پیدا کنید که یک برنامه نگهداری مقرون به صرفه ارائه می دهند.

شماره 8: اعتماد به نفس شما

در پایان روز ، هیچ کس تجارت شما را بهتر از شما نمی داند. این بدان معناست که اعتماد به نفس شما تصمیم گیری نهایی برای هر طراح وب است. اگر کاندیدای مناسب به نظر می رسد ، فکر کنید چقدر به آنها اعتماد دارید. اگر هرگونه ناراحتی دارید ، جلو نروید – بهتر است پول خود را صرف یک طراح کنید که به جای اینکه ریسکی با منابع مالی شرکت خود داشته باشید می توانید به آن اعتماد کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان