وب سایت فریلنس

فریلنس یک روش بسیار مفید برای رسیدن به موفقیت با سرمایه گذاری کم و سود زیاد میباشد که ما در این مقاله برای شما توضیح میدهیم

Nasdaq پیش بینی می کند که 43 درصد از نیروی کار تا سال 2020 آزاد خواهند بود. علاوه بر این ، Upwork انتظار دارد که تعداد کارگران آزاد سال به سال رشد کند و اکثر نیروی کار تا سال 2027 شغل آزاد خواهند بود.

با پیشرفت سریع در فن آوری که باعث می شود شغل آزاد و مستقل تر عملی شود ، جای تعجب نیست که تعداد بیشتری از نیروی کار به سمت شغل آزاد حرکت می کنند. در حقیقت ، از سال 2014 تا 2018 ، 3.7 میلیون شغل آزاد افزایش یافته و این تعداد در حال افزایش است.

اگر مهارت خاصی دارید و می خواهید پول اضافی بدست آورید ، کار آزاد ممکن است یک تصمیم جدی برای شما باشد. این مقاله بر همه چیزهایی که باید بدانید متمرکز است تا به شما کمک کند.

چرا فریلنس یک تصمیم خوب است؟

قبل از غرق شدن بیش از حد در مورد چگونگی تسریع نوشتن ، ممکن است تعجب کنید که ‘آیا نوشتن مستقل ( فریلنس ) اصلا ارزش دارد؟’

چرا فریلنس یک تصمیم خوب است؟

پاسخ یک بله چشمگیر است. بیایید نگاهی به برخی از مهمترین دلایل فریلنس بپردازیم :

می توانید به آرامی کار خود را شروع کنید و وقتی آماده هستید تخصصی تر عمل کنید.  راه های زیادی برای ساختن یک سایت فریلنس وجود دارد که شامل مشارکت در نوشتن سئو ، ثبت نام در کارخانه تولید محتوا ، دسترسی به شبکه فعلی شما برای درخواست مشتری و ساختن وب سایت نویسندگی خود می باشد.

آماندا اشکرافت یک حرفه ای در رشته فریلنس است که 5 سال پیش احساس می کرد  مقام یا شغل مناسبی ندارد. ‘اکنون ، او می گوید ،’ من یک صاحب شغل مستقل هستم که ساعات شغلی خودم را تعیین میکنم ، وقت رسیدن به کودکانم دارم. ‘

بیشتر بخوانید >> 8 ویژگی های یک طراح وب عالی

اما چگونه این اتفاق افتاد؟

آماندا اشکرافت در ابتدا مشاغل خانگی را شروع کرد تا زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم تدریس کند ، اما این منبع درآمد کافی نبود. بنابراین ، او شروع به نوشتن محتوای SEO کرد.

متأسفانه ، او در اوت سال 2018 بیمار شد و انرژی لازم برای آموزش انگلیسی و نوشتن فریلنس را نداشت.

اما اکنون، او بیش از 500 مقاله ، وبلاگ و صفحه وب برای نمونه کارها خود دارد. در نتیجه ، او تصمیم گرفت تا تجارت خود را گسترش دهد و باعث شود سمت نوشتن آزادانه ( فریلنس ) حرفه ای خود را در تمام وقت کار کند.

نوشتن فریلنس فقط به یک سرمایه گذاری کوچک برای بازگشت بزرگ نیاز دارد. اگر نویسنده با استعدادی هستید و می خواهید دست خود را هنگام نوشتن امتحان کنید ، شروع کار آسان است. این واقعاً بدون ریسک است زیرا کار شما نیاز به سرمایه گذاری مالی کمی دارد.

datacss 2 1.jpgq  1 - نحوه ایجاد وب سایت نوشتن فریلنس

در حقیقت ، تمام آنچه شما واقعاً برای شروع کار نیاز دارید ، عشق به نوشتن و وب سایت است. نکته جالب این است ، هرچه موفقیت بیشتری کسب می کنید ، متوجه خواهید شد که بازده سرمایه گذاری شما قابل توجه است.

شروع یک تجارت فریلنس نوشتن گران نیست ، اما نیاز به فرصت دارد که ROI شما را به شدت افزایش دهد.

چرا به  نویسندگی مستقل وب سایت خود احتیاج دارید

ما قبلاً آن را گفته ایم. برای شروع کار با فریلنس نوشتن  ، به یک وب سایت نیاز دارید. درسته نوشتن آزاد وب سایت به طور بالقوه مهمترین ابزاری است که می توانید در هنگام شروع نوشتن به صورت آزاد در جیب خود داشته باشید. در اینجا چند دلیل مهم وجود دارد که چرا بدون یک وب سایت نمی توانید کار نوشتن آزاد را انجام دهید.

1. وب سایت شما نمونه کار شما است

وقتی مشتری جدیدی کسب میکنید ، اولین چیزی که از شما می خواهد دیدن نمونه کار است. وب سایت شما مکان مناسبی برای این است تا بهترین نمونه کارهای خود را نشان دهید.

datacss 2.jpgn  - نحوه ایجاد وب سایت نوشتن فریلنس

اضافه کردن یک نمونه کار آنلاین به وب سایت شما آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد صفحه ‘نمونه کارها’ یا ‘نمونه’ اضافی و تهیه پیوندها یا PDF ها برای کار شما است. این به مشتریان بالقوه کمک می کند تا ببینند که در نوشتن چقدر خوب هستید و چه کاری می توانید برای آنها انجام دهید.

2. وب سایت شما نشان می دهد شما یک حرفه ای واقعی هستید.
ارسال یک رزومه به مشتری  ممکن است در صنایع دیگر یک روش استاندارد باشد. اما در شغل شما مشتری ها می خواهند ببینند شما چه کسی هستید ، در مورد شما بدانند ، خدمات شما را درک کنند و نمونه های نوشتاری شما را بخوانند. با کمک وب سایت می توانید تمام اطلاعات مورد نظر را در یک وب سایت زیبا و دارای مارک تجاری ارائه دهید که نشان می دهد شما یک حرفه ای واقعی هستید

نحوه ایجاد وب سایت فریلنس

اکنون که می دانید فریلنس نوشتن  پرسود چگونه می تواند باشد و به چه دلیل به وب سایت نیاز دارید ، بیایید در مورد نحوه راه اندازی وب سایت صحبت کنیم.

مرحله 1: برای وب سایت نوشتن آزاد خود یک برنامه میزبانی ( Host) انتخاب کنید.

datacss 2.jpgjhr - نحوه ایجاد وب سایت نوشتن فریلنس

اگر یک وب سایت نوشتن فریلنس شروع کرده اید ، طرح استارت بهترین گزینه است.

مرحله 2: یک نام دامنه برای تجارت خود انتخاب کنید.

برای انتخاب دامنه خود ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که چیزی را در کادر ‘دریافت دامنه’ تایپ کنید. اگر انتخاب شما در دسترس نیست ، گزینه دیگری را انتخاب کنید.

وقتی نوبت به ایجاد یک وب سایت نوشتن آزاد می رسد ، هوشمندانه است که از نام خود به عنوان نام دامنه خود استفاده کنید. بسیاری از آزادکاران مارک های شخصی خود را می سازند. در صورتی که نام شما متداول باشد و از قبل گرفته شده باشد ، شما در انتخاب نام دامنه به کمک نیاز دارید

مرحله سوم: حساب خود را ایجاد کنید.

پس از داشتن نام دامنه ، آماده اتصال حساب خود خواهید شد. برای اتصال به آدرس ایمیل یا حساب Facebook نیاز دارید. سپس اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید و می توانید شروع به کار کنید.

مرحله 4: الگویی را انتخاب کنید که با شغل شما مطابقت داشته باشد.

برای انتخاب یک الگو ،به صفحه ‘الگویی را انتخاب کنید’ بروید. می توانید از طریق الگوهای طراحی شده حرفه ای حرکت کرده و یک الگو انتخاب کنید.

datacss 2.jpgp  - نحوه ایجاد وب سایت نوشتن فریلنس

مرحله 5: محتوا را به وب سایت خود اضافه کنید.

بعد از تصمیم گیری در مورد الگوی خود ، روی ‘شروع ویرایش’ کلیک کنید. این مرحله است که می توانید محتوا را اضافه کنید ، محتوا را ویرایش کنید و صفحات را اضافه یا حذف کنید.

در صورت بروز هرگونه سؤال ، با راهنمای گام به گام و آسان به مشورت بپردازید که چگونگی تنظیم بخش های مختلف سایت را توضیح می دهد.

مرحله ششم: مطالب خود را مرور کرده و وب سایت خود را راه اندازی کنید.

آخرین مرحله بررسی و راه اندازی وب سایت شما است. با کلیک روی ‘پیش نمایش’ ، می توانید وب سایت خود را به طور کامل مشاهده کنید. در صورت نیاز به ایجاد تغییر ، به داشبورد خود برگردید و تغییرات لازم را انجام دهید.

اگر همه چیز عالی به نظر می رسد ، سپس بر روی دکمه ‘پیش نمایش پایان’ در بالا کلیک کنید. پس از آماده شدن ، می توانید ‘وب سایت’ را در بالای داشبورد انتخاب کنید

در این شغل شما رئیس خود هستید و سرگرم کننده است. ناگفته نماند ، شما می توانید به راحتی یک فشار کار آزاد را به یک شغل تمام وقت تبدیل کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان