دلایل کمک وبلاگ نویسی به SEO 

آیا وبلاگ نویسی واقعاً به SEO کمک می کند؟ برای هر سؤالی یا نیاز دیگری که دارید ، می دانید که Google در آنجا است. برای بسیاری از افراد ، موتور جستجوی بسیار محبوب نخستین مکان در هنگام تلاش برای جستجوی هر چیزی است.

این بدان معناست که مهم نیست که چه نوع وب سایتی دارید ، اگر می خواهید افراد آن را پیدا کنند ، به آن نیاز دارید تا در موتور جستجو ظاهر شود. و این سخت است

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای بهبود شانس خود برای رتبه بالا در موتورهای جستجو انجام دهید ، شروع وبلاگ است.

آیا وبلاگ نویسی واقعاً به SEO کمک می کند؟

بله ، این جواب ساده است اما داشتن یک وبلاگ به خودی خود یک عامل رتبه بندی نیست.

وبلاگ نویسی برای سئو خوب است زیرا به تعدادی از مواردی که از نظر عوامل مهم رتبه بندی هستند کمک می کند. هنگامی که وبلاگی دارید که به طور مرتب با پست های وبلاگ با کیفیت بالا و در موضوعات مرتبط با مخاطبان شما به روز می شود ، می تواند تفاوت زیادی در نحوه عملکرد وب سایت شما در موتورهای جستجو ایجاد کند.

شش دلیل اصلی وجود دارد:

1. وبلاگ نویسی وب سایت شما را تازه و جاری نگه می دارد.

اگر در یک وب سایت اتفاق می افتد که می دانید طی سالها به روز نشده است ، احتمالاً فوراً اعتماد به نفس اطلاعاتی را که می بینید از دست می دهید. شرکتی که نماینده آن است می توانست به طور کامل از کار خارج شود یا وب سایت می تواند اطلاعاتی را ارائه دهد که از آخرین به روزرسانی به طور کامل برطرف شده یا تغییر یافته است.

وبلاگ نویسی وب سایت شما

Google نمی خواهد اطلاعات جستجوی قدیمی خود را به جستجوگرها تحویل دهد. وب سایت هایی که بطور مرتب به روز می شوند ، به آنها نشان می دهند که وب سایت زنده است و محتوای تازه ارائه می دهد. همچنین به الگوریتم های موتور جستجو دلیل بیشتری برای ایندکس کردن وب سایت شما می دهد و بیشتر آن را در طول زمان بیشتر روی رادار خود نگه می دارد.

شما احتمالاً برای بروزرسانی صفحه اصلی خود دلیلی ندارید (و این کار لزوماً یک اقدام تجاری مناسب برای این کار نیست) ، بنابراین یک وبلاگ ابزاری کاربردی تر برای اضافه کردن مطالب جدید به وب سایت شما به طور منظم است. .

2. یک وبلاگ مدت طولانی افراد را در وب سایت شما نگه می دارد.

اولویت شماره یک Google فراهم کردن اطلاعات مورد نظر برای افرادی است که در حال جستجو هستند ، بنابراین آنها به استفاده مجدد از Google باز می گردند. اگر شخصی که جستجو را انجام می دهد روی پیوند اول کلیک کند ، آن را بی فایده می داند و بلافاصله ترک می کند تا به صفحه جستجو برگردد – این به گوگل می گوید که نتیجه اول به همان شکلی که فکر می کرد مفید نیست. از طرف دیگر ، وقتی شخصی روی نتیجه کلیک می کند و مدتی در وب سایت می ماند ، به گوگل علامت می دهد که این وب سایت در واقع بسیار مفید است.

datacss 3.pngصث - 6 دلیل که وبلاگ نویسی به SEO کمک می کند

در حالی که گوگل کاملاً نگفته است که زمان ساکن یا مدت زمانی که افراد در وب سایت شما می گذرانند ، پس از آن بر روی آن قرار می گیرند ، قطعاً یک عامل رتبه بندی است ، آنها اظهارات دیگری را بیان کرده اند که این مسئله را روشن می کند که چیزی است که به آن توجه می کنند و به آنها ارزش می دهند. ارزش به شخصی که به وب سایت شما می آید و در نتایج جستجو نشان می دهد ، قصد دارد برای مدت بیشتری بچرخد و کلیه مطالب را بخواند

و این موضوع با پست های طولانی تر و جامع تر حتی بیشتر می شود. محققان سئو دریافتند که پست های وبلاگ های طولانی ، تمایل به عملکرد بهتر از موارد کوتاه تر دارند – متوسط ​​نتایج صفحه اول در گوگل تقریباً 2000 کلمه طول دارد.

3. وبلاگ نویسی به شما در هدف قرار دادن کلمات کلیدی با طول بلند کمک می کند.

افراد زیادی که مایل به جستجو برای کلمات کلیدی مناسب برای تجارت شما هستند ، کار خود را انجام می دهند. به عنوان مثال ، اگر شما تجهیزات کمپینگ را می فروشید ، می خواهید در صفحه یک با اصطلاح ‘تجهیزات کمپینگ’ ظاهر شوید.

اگرچه این یک هدف خوب است ، مگر اینکه بزرگترین مارک تجهیزات کمپینگ در کشور باشید ، مطمئناً برای رسیدن به یک نقطه برتر برای آن جستجو سختی خواهید داشت. سئو واقعا رقابتی است. بهترین شرط بندی برای بیشتر مارک ها این است که به جستجوی کلمات کلیدی خاص و طولانی تری بپردازید ، افرادی که در جستجوی آن هستند که مربوط به تجارت است و سعی کنید برای آن ها رتبه بندی کنید.

هدف قرار دادن کلمات کلیدی با طول بلند

اینها به کلمات کلیدی با طول بلند گفته می شوند و برای هر استراتژی SEO بسیار مهم هستند – نیمی از کل جستجوها برای اصطلاحاتی هستند که چهار کلمه یا طولانی تر هسنتد. با این حال ، آنها بهترین نوع شرایط برای هدف قرار دادن در یک پست وبلاگ هستند. فروشگاهی که وسایل کمپینگ را می فروشد می تواند از پست های وبلاگ خود استفاده کند تا اطلاعاتی را در مورد اصطلاحاتی مانند ‘بهترین تجهیزات کمپینگ برای هوای سرد’ یا ‘هنگام رفتن به کمپینگ اتومبیل به شما نیاز داشته باشد؟’

بیشتر بخوانید >> 8 ویژگی های یک طراح وب عالی

این جستجوها به اندازه ‘تجهیزات کمپینگ’ ترافیک را به خود جلب نمی کنند ، اما آنها به وضوح از طرف افراد هدف شما مشاهده می شوند و اگر بتوانید آن را به صفحه یک تبدیل کنید ، از این موضوعات ترافیک بیشتری خواهید گرفت. شما در صفحه پنج یا ده برای عبارات رایج تر و گسترده تر می خواهید.

4- یک وبلاگ به شما امکان پیوند داخلی را می دهد.

بنابراین بسیاری از سئو مربوط به پیوندها است و پیوندهای داخلی ساده ترین موارد برای شما هستند زیرا می توانید آنها را برای خودتان ایجاد کنید. عدم درج لینک های داخلی در وب سایت شما که کاربران را از یک صفحه در سایت به صفحه دیگر نشان می دهد یکی از ساده ترین اشتباهات سئو است که می توانید انجام دهید.

datacss 3.pnز - 6 دلیل که وبلاگ نویسی به SEO کمک می کند

اگرچه احتمالاً می توانید برخی از قابلیت های پیوند داخلی خوب را در صفحات اصلی وب سایت خود بیابید ، پس از انتشار نشریات وبلاگ ، این فرصت ها واقعاً شکوفا می شوند. با اضافه کردن صفحات بیشتر در مورد موضوعات مختلف اما مرتبط ، فرصت های بیشتری را اضافه می کنید تا به طور طبیعی آن صفحات را به یکدیگر پیوند دهید.

هر بار که این کار را انجام دهید ، می توانید از متن لنگرهای استراتژیک استفاده کنید تا به Google بهتر بگویید صفحه ای را که به آن پیوند دارید – تقویت ارتباط آن با کلمات کلیدی مورد نظر خود در چگونگی مشاهده این الگوریتم است.

5- یک وبلاگ با کیفیت دلایل بیشتری برای سایت های دیگر ایجاد می کند تا به سایت شما بازگردند.

این پیوندهای داخلی اهمیت دارند ، اما سخت ترین بخش SEO کسب لینک های خارجی است. برای اینکه گوگل وب سایت شما را قابل اعتماد و معتبر ببیند ، سایر سایتها (و سایتهای محترم) باید به وب سایت شما برگردند. دستیابی به لینک های خارجی بدون وبلاگ غیرممکن نیست ، اما بسیار سخت تر است.

هنگامی که وبلاگ می نویسید ، وب سایت خود را با صفحه ای از اطلاعات با ارزش پر می کنید. هر زمان که وب سایت دیگری تصمیم بگیرد که برای خوانندگانشان ارزشمند باشد که آنها را به اطلاعات مفیدی در سایت دیگری گوشزد کنند ، احتمال بسیار بالاتری وجود دارد که وب سایت شما اطلاعاتی را که ارزش پیوند با آنها را در اختیار شما قرار می دهد در صورتی که تعداد زیادی از مطالب وبلاگ عالی را تهیه کرده اید ، فراهم کند.

datacss 3.pngt  - 6 دلیل که وبلاگ نویسی به SEO کمک می کند

تحقیقات این امر را اثبات می کند. HubSpot دریافت که شرکتهایی که وبلاگ خود را در وب سایت خود دارند ، تا 97٪ پیوندهای ورودی بیشتری دارند. فقط منطقی است که وب سایت های بیشتری به آن پست مفید واقع شده در مورد نحوه یافتن بهترین هدیه روز مادر برای مادر دلپذیر نسبت به صفحه اصلی خود پیوند دهند.

6. یک وبلاگ به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

این یک عامل پیوند مستقیم نیست ، اما چیزی است که به طور قابل توجهی به عوامل مرتبط کمک می کند. وقتی مخاطبان شما پستی را که دوست دارند بخوانند ، احتمالاً آن را به اشتراک می گذارند ، ترافیک بیشتری به سمت آن رانده می شوند ، دوباره به وب سایت خود بازگردید تا اطلاعات بیشتری از مطالب خود را ببینید و حتی ممکن است در لیست ایمیل خود ثبت نام کنید. وقتی ترافیک زیادی کسب می کنید و بازدید کنندگان مجداأ به سایت شما بازمیگردند ، به Google نشان می دهد که افرادی وب سایت شما را دوست دارند و در الگوریتم سطح قدرت شما بالا می رود.

و گرچه از نظر سئو بسیار عالی است ، در نهایت برای موفقیت وب سایت شما مهمتر از جایی است که در رتبه بندی قرار دارید. افرادی که مخاطب مورد نظر خود را از وب سایت شما بازدید می کنند ، با آن ارتباط برقرار می کنند ، و به طور منظم دنبال می شوند ، از هر نقطه شماره 1 در Google با ارزش تر است (دلیل اصلی این امر که شما می خواهید در Google شروع کنید). یک وبلاگ روش خوبی برای برقراری این ارتباطات و برقراری روابط مداوم با افرادی است که می خواهید به آنها برسید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان