amozesh11 768x1024 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز
amozesh22 768x1024 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز
amozesh44 768x1024 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

کلاس های آموزشی طراحی وب سایت در شهر تبریز

( دوره آموزشی تربیت طراح وب سایت ویژه مدیران شرکتها . دانشجویان . افراد جویای کار ) 

تمامی دوره ها به صورت خصوصی و به درخواست خود هنرجویان برگزار میشود

 

ejad - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

GURUNTEE - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

هنرجویان محترم بعد از گذراندن ۱۵ جلسه آموزش  وب ( به صورت خصوصی . پروژه محور و تضمینی ) زیر نظر مدرس تحت وب مهندس غیور در هر سطح و دانش علمی که باشند می توانند سایت مد نظر خود یا مشتریان را عم از شرکتی . فروشگاهی . شخصی طراحی . راه اندازی و پنل مدیریت سایت را به مشتریان خود آموزش دهند. 

>> یک جلسه اول به منظور تضمین کیفیت آموزشی دوره رایگان میباشد <<

tell - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

open - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

تمامی دوره ها به صورت خصوصی و به درخواست خود هنرجویان برگزار میشود

کلاس های آموزشی بهینه سازی سایت در شهر تبریز

( دوره آموزشی صفر تا صد بهینه سازی وب سایت ویژه مدیران شرکتها . دانشجویان . افراد جویای کار ) 

 

patern - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

GURUNTEE - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

شما اگر بهترین برنامه نویس ، بهترین طراح رابط کاربری باشید و یا به طور کلی صاحب بهترین سایت هم که باشید ، تا زمانی که با بحث SEO آشنایی نداشته باشید نمیتوانید در سطح اینترنت خدمات ، کالا یا … را به مخاطبانتان معرفی کنید یا به فروش برسانید. بنابرین سئو یک مبحث ضروری برای تمامی وبمستران و طراحان وب سایت می باشد که بایستی با آن آشنایی داشته باشند. متاسفانه بسیاری از طراحان وب و وبمسترها باورهای اشتباهی در رابطه با سئو دارند که باعث میشود این مبحث را یک چیز ساده یا برعکس یه چیز خیلی پیچیده بدانند. آیا میزان سئوی وب سایت خودتان رو براساس ابزار های آنالیز سئو تشخیص میدهید؟ آیا سئوی سایت خود را در طراحی قالب سایت خود می بینید؟ آیا سئوی سایت را در قرار دادن لینک خود در سایت های دیگر می بینید ؟ آیا سئو سایت را در نصب افزونه های موجود برای CMS های خود میدانید؟ بسیاری از سوالات این چنینی ممکن است ذهن شما را درگیر کرده باشد! در این دوره شما با پاسخ این سوالات و نحوه برخورد صحیح با آن ها آشنا خواهید شد. باید بدانید که سئو محدود به یک زمینه خاص نیست ، سئو ؛ ترکیبی از علم ، هنر و خلاقیت است. ما در این دوره سعی می کنیم به صورت جامع شما را با مفاهیم سئو به دور از اغراق و کاملا صادقانه آشنا کنیم تا خودتان بهینه ساز سایت خودتان باشید.

 

>> جلسه اول به منظور تضمین کیفیت آموزشی دوره رایگان میباشد <<

 

tell - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریزopen - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

کلاس های آموزش فتوشاپ برای کار در شهر تبریز

( دوره آموزشی تربیت طراح گرافیست حرفه ای ویژه مدیران شرکتها . دانشجویان . افراد جویای کار ) 

 

pic12 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

 

فصل ۱ : در این فصل شما با انواع مختلف تکنیک ها برای ایجاد متون گرافیکی آشنا خواهید شد از ایجاد یک متن ساده تا تبدیل آن به جلوه های گرافیکی ویژه که به دفعات زیاد در مجلات و…. مشاهده میکنیم.در این فصل خواهید اموخت که با چندین تکنیک و ترفند ساده قادر خواهیم بود تا جلوه های گرافیکی جالب و پیچیده ای را ایجاد کنیم .

فصل ۲ : در این فصل شما با انواع مختلف تکنیک ها برای ایجاد جلوه های گرافیکی روی تصاویر و عکسا اشنا خواهید شد .نحوه استفاده از فیلتر های متعدد و گوناگون همگون سازی تصاویر ایجاد maskها مباحث مربوط به افکت ها اشنا خواهید شد .

فصل ۳ : در این فصل با انواع مختلف تکنیک ها برای ویرایش تصاویر خود اعم از رتوش حذف عناصر مورد نظر از تصاویر ادغام تصاویر ایجاد تصاویر hdr کار با نور روی تصاویر بازسازی و افزودن رنگ به تصاویر قدیمی و آسیب دیده و مسایل کاربردی خواهیم پرداخت.

فصل ۴: در این فصل به تشریح کاربردهای فتوشاپ در طراحی قالب صفحات وب و بنرهای متحرک و تبلیغاتی موجود در سایتهای مختلف خواهیم پرداخت.برای اموزش ابتدا باید مفاهیم پایه و اصولی را یاد بگیرید و بعد به مسایل پیشرفته قالب دسترسی پیدا کنیم .

GURUNTEE - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

هنرجویان محترم بعد از گذراندن ۱۵ جلسه آموزش استاندارد مطابق با سرفصل های صحیح فتوشاپ توسط مدرس گرافیک و تحت وب مهندس غیور در هر سطح و دانش علمی که باشند می توانند در شرکت های گرافیکی مشغول به کار شوند . ما این دوره آموزشی را به نوعی ساماندهی کرده ایم که تمام نیاز های یک شرکت گرافیکی را اعم از طراحی بنر و روتوش و … را هنرجویان بتوانند به راحتی بیاموزند و پاسخگوی نیاز های شرکت های گرافیکی معتبر باشند .

>> دو جلسه اول به منظور تضمین کیفیت آموزشی دوره رایگان میباشد <<

tell - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز

amozesh11 768x1024 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز
amozesh22 768x1024 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز
amozesh44 768x1024 - کلاس آموزش طراحی سایت در تبریز
فهرست
Call Now Buttonتماس سریع