Angular.Js

درباره Angular.Js :

Angular.js یکی از بهترین چهارچوب های جاوااسکریپت است.نسخه 1.0 Angular.JS توسط یک کارمند Google در سال 2012 منتشر شد.این پروژه هم اکنون به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می شود.

Angular.Js چیست؟
Angular.Js چیست؟

AngularJS چیست؟

Angular.JS یک چارچوب ساختاری برای برنامه های وب است. این به شما اجازه می دهد که از HTML به عنوان زبان قالب استفاده کنید و به شما اجازه می دهد. 

Angular.JS همان چیزی است که HTML می تواند باشد و برای برنامه های کاربردی طراحی شده است. HTML یک زبان رسمی برای اسناد استاتیک است و یادگیری آن آسان است.


بیشتر بخوانید:

چند بهره وری برای کسانی طراحی وب می کنند.


عدم تقارن بین برنامه های پویا و اسناد استاتیک اغلب با موارد زیر حل می شود:

1) کتابخانه : مجموعه توابعی است که هنگام نوشتن برنامه های وب مفید هستند.کد شما در حال اتهام است و زمانی که مناسب باشد، به کتابخانه می آید. به عنوان مثال: jQuery .
2) چارچوب : اجرای خاصی از یک برنامه وب است.جایی که کد شما جزئیات را پر می کند. این چارچوب مسئول است و وقتی به برنامه خاصی نیاز داشته باشد، به کد خود می آید. به عنوان مثال، durandal، ember و غیره.
Angular.JS رویکرد دیگری را دنبال می کند، این تلاش برای به حداقل رساندن عدم انطباق بین HTML اسناد مرکزی و برنامه کاربردی مورد نیاز با ایجاد ساختارهای HTML جدید است. Angular.JS نحوه ی مرورگر جدید را از طریق یک ساختار که دستورالعمل ها می نامیم تعلیم می دهد. مثالها عبارتند از:

اتصال داده،ساختارهای کنترل DOM، نشان دادن و پنهان سازی قطعات DOM.
پشتیبانی از اشکال و اعتبار فرم.
پیوست رفتار جدید به عناصر DOM مانند مدیریت رویداد DOM.
گروه بندی HTML به اجزای قابل استفاده مجدد.

Angular.JS برای برنامه های تک صفحه (SPA) مناسب است.

در این آموزش شما ابتدا باید اصول اولیه Angular.JS را یاد بگیرید: یعنی دستورالعمل ها، عبارات، فیلترها، ماژول ها و کنترل کننده ها.

سپس: رویدادها، DOM، فرم ها، ورودی، اعتبار سنجی، Http، و غیره.

قبل از اینکه AngularJS را بخوانید: بایدبه HTML، CSS ،JavaScript آشنایی داشته باشد.Angular.JS یک چارچوب وب مبتنی بر جاوا اسکریپت است.Angular.JS مشکلات مربوط به ساخت برنامه های وب پویا را حل می کند، به توسعه دهندگان این اجازه را می دهد که قابلیت های HTML را گسترش دهد و توانایی ایجاد ساختارهای جدید با دستورالعمل های زاویه ای را فراهم کند.

توسعه دهندگان وب در فضای باز به شدت به جاوا اسکریپت (JS) برای ایجاد جنبه های تعاملی یک وب سایت که کاربران در مرورگرهایشان مشاهده می کنند، بسیار متکی هستند. جایی که JS وجود دارد، چارچوب ها و کتابخانه ها برای ساده سازی کد پیچیده استفاده می شود.این پروژه در حال ساخت برنامه های پویا و تک صفحه ای (SPA) است و از ساختار برنامه نویسی MVC پشتیبانی میکند.

AngularJS معتقد است به عنوان یک راه حل جامع از طرف مشتری، به طور طبیعی در مورد چگونگی توسعه نرم افزار CRUD احتیاط می کند. این بدان معنی است که یک روش “زاویه ای” برای ساختن یک پروژه وب وجود دارد.همه پروژه ها نیازی به چارچوب ندارند، مانند AngularJS. برای وب سایتهای ساده تر، چارچوب سبک وزن مانند Backbone.js وجود دارد که برای کار مناسبتر است.


بیشتر بخوانید:

افزایش امنیت وردپرس با Password Manager


5 چیزی که باید قبل از شروع کار با AngularJS بدانید:

  1. AngularJS کاملا مانند مشتری است.Angular.JS در جاوا اسکریپت نوشته شده و به طور کامل در سمت سرویس گیرنده عمل می کند.این به معنای دو مورد برای برنامه شما است:اول اینکه شما می توانید AngularJS را در هر مرورگری اجرا کنید که بتواند جاوا اسکریپت را اجرا کند. در مرحله دوم، شما می توانید AngularJS را به هر پروژه بدون تغییرات پایان دهید.AngularJS از ویژگی های HTML ساخته شده است و پردازش داده ها را قادر می سازد تا فرآیند نسبتا سریع باشد.اما برای استفاده از AngularJS، شما مجبور خواهید بود قسمتی از لایه ارائه خود را بازنویسی کنید.
  2. AngularJS بر روی داده متمرکز است.AngularJS طراحی شده است تا لایه ارائه خود را از لایه منطق کسب و کار شما جدا کند.این ساختار HTML یک صفحه وب را به مدل داده های جاوا اسکریپت مرتبط می کند و به برنامه اجازه می دهد تغییرات قابل توجهی در داده ها بدون انجام دستکاری DOM،که در سایر کتابخانه های جاوا اسکریپت استفاده می شود،انجام شود.AngularJS الگوریتم MVC را دنبال می کند که باعث می شود اتصال بین داده ها و منطق وجود داشته باشد.داده های یک صفحه در یک برنامه AngularJS می توانند از هر یک از مکان های استاندارد، از جمله داده های JSON که از استاتیک یا پویا به دست آمده از یک سرور یا یک تماس API وب، و همچنین سخت افزاری در صفحه باشد.
  3. AngularJS یک UI قطعی را ارائه می دهد.اکثر برنامه های مدرن از شیوه های مختلف جاوا اسکریپت برای ارائه و دستکاری داده های برنامه استفاده می کنند.این شیوه منجر به پیچیدگی در منطق میشود که در آن HTML یک صفحه وب،نیاز به اصلاح و بازسازی دارد تا اطلاعات ارائه شده را با استفاده از برنامه نویسی در طراحی جاوا اسکریپت ارائه دهد.در اصل، AngularJS به شما اجازه می دهد بر روی آنچه که ارائه می شود تمرکز داشته باشید.
  4. Angular.Js داده ی POJO، object است.تمام اشیاء در AngularJS POJO هستند.این بدان معناست که شما تمام قابلیت های استاندارد جاوا اسکریپت برای دستکاری شیء را در اختیارتان می گذارید،و آن به شما این امکان را می دهد که به آسانی خواص و اشیاء را از خود اضافه و حذف کنید و از تمام درج های گردآوری شده داخلی استفاده کنید.
  5. AngularJS برای تست ساخته شده است. آزمایش واحد و کد قوی تر و قابل اطمینان تری را تولید می کند. AngularJS با ایده ی از بالا به پایین در ذهن طراحی شده است تا تست فرایند نسبتا آسان انجام شود.

 

source

برای دیدن سایر مقالات این سایت اینجا کلیک کنید.

۱۲ طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸ ( بخش دوم )

مرکز طراحی سایت شرکتی در تبریز

طراحی سایت فروشگاهی در تبریزسایت فروشگاهی در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان