۱۲ طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

ما در این مقاله ۱۲ طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸ را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد

بزرگترین روند طراحی وب در سال ۲۰۱۷ چه بود و چه چیزی در سال ۲۰۱۸ بزرگ خواهد شد؟

همانطور که سال گذشته نزدیک شد، از طراحان و طراحی سایت در تبریز برجسته خواستیم تا دیدگاه ها، دیدگاه ها و پیش بینی های خود را به اشتراک بگذارند.

همانطور که زمانی که شما ۱۰ روند طراحی گرافیکی بزرگ را برای سال ۲۰۱۸ به ارمغان آورده اید، این موضوع در مورد خلاق نیست:

این در مورد جایی است که صنعت در حال حاضر است. پس آیا این روند را دنبال می کنید یا خیر، مفید است بدانید که آنها …

۰۱) انیمیشن وب

کریس گانون طراح تعامل می گوید: “انیمیشن می تواند نقش مهمی در ایجاد ایده ها و رابط های ساده ای برای درک بهتر بازی کند.

“در یک جهان که هر کس عجله دارد و زمان کوتاه است، انیمیشن می تواند ایده های پیچیده را در مدت زمان کوتاهی در حالی که در عین حال جذاب و اطلاع رسانی می کند، بیان کند.”

برونو لا ورسا، طراح ارشد دیجیتال در Lightful، موافق است. او می گوید:

“داستان گویی و شخصیت چیزی است که مارک های جدید و قدیم در حال کار بر روی آنها هستند تا توجه کاربران را جذب کنند و انیمیشن ها شروع به نقش بیشتر در این می کنند.” La Versa می گوید: “انیمیشن ها نشان داده اند و همچنان به نشان دادن قدرت نام تجاری در دنیای دیجیتال ما ادامه می دهند، و شخصیت قوی خود را به نام تجاری نشان می دهد، و آن را کم استقراری و پویا تر می سازد.”

12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال 2018
12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

پس چه چیزی به طور خاص در انیمیشن ما می خواهیم بیشتر در سال ۲۰۱۸ ببینیم؟

آرم های متحرک یک روند آشکار است، و این یک فرصت بزرگ برای افزایش نام تجاری خود را به شرکت می دهد.

با این وجود، گرفتن درست آن یک مسئولیت اصلی است. گانون توضیح می دهد:

“این یک نمایش بصری از شرکت در یک فضای کوچک است و اگر یک آرم خوب باشد که به معنای زیادی در آن قرار دارد،” توضیح می دهد.

ما همچنین بازگشت GIF را مشاهده می کنیم – بخشی از این واقعیت است که GIF های انیمیشن متحرک را می توان تقریبا هر چیزی خوانده است.

“به نظر می رسد که جهان آماده است (و در واقع برای آن گریه می کند) انیمیشن همه چیز، چه دردی از گربه هایی که از جداول جدا می شوند و یا در مورد علامت ایمیل خود را به لوگو سرگرم کننده اضافه کنند،” لی فاسیانی، بنیانگذار پروژه های قلمروی.

 

12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال 2018
12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

پس چه چیزی باعث این شور و شوق برای انیمیشن شده است؟

خوب، حجم ابزارهای ایجاد که در حال حاضر برای طراحان در اختیار طراحان است، نقش مهمی ایفا کرده است.

گانون می گوید: “بسیاری از این ابزار ها در طراحان، برنامه نویسان و دیگر غیر انیماتورها مورد استفاده قرار می گیرند و رابط هایی دارند که برای ساده ساختن آنها طراحی شده اند.”

“این باعث می شود که میدان بازی بیشتر و بیشتر مردم و به آنها اجازه می دهد تا انیمیشن را تجربه کنند. این بسیار عظیم است چرا که به لحاظ تاریخی غیر انیماتورها بخش انیمیشن بخش پروژه را پاک کرده اند.”

میایریا لوپز، مدیر خلاق آژانس بین المللی خلاقیت DARE، همچنین یادآور شد که این ابزار کمک می کند خطوط بین طراحی و توسعه را خنثی کند.

او می گوید: “تیم های طراحی، انیمیشن سازی، نمونه سازی و یادگیری برنامه نویسی را برای استفاده از ابزارهای پیچیده ای از نمونه های اولیه برای ارتباط دادن مفاهیم به مشتریان و تبادل سفر های دیجیتال به توسعه دهندگان، مشاهده کرده ایم.”

هنگامی که شما در دسترس بودن چنین ابزارهایی با پیشرفت های مرورگر ترکیب می کنید، آسان است که ببینید که چرا انیمیشن در سال ۲۰۱۸ بزرگ خواهد بود. مرورگرهای امروز بیش از ۶۰fps هستند حتی در فرمت های بردار مانند SVG و موبایل.

همانطور که با هر روند مهم است آن را شامل نمی شود به دلیل آن را شامل – این باید برای پروژه شما مناسب است. گانون هشدار می دهد: “همه ما مسئولیت شنوایی ما را برای انتخاب زمانی و زمانی که از انیمیشن استفاده نمی کنیم.”

“آیا این افزایش و یا به طور دیگری به طور مثبت به تجربه کمک می کند؟ قلب من غرق شدن زمانی که یک مشتری به من می گوید آنها می خواهند به” پخش انیمیشن ها در سراسر برنامه ما. “کفش کراوات انیمیشن به یک طراحی به ندرت به خوبی به پایان می رسد به خوبی به دلیل انیمیشن هدف به غیر از تالیف کردن. “

اما هیچ مشکلی وجود ندارد – زمانی که این کار خوب انجام شود، انیمیشن می تواند یک پروژه خوب را به یکی از بزرگ تبدیل کند. برای دریافت هیئت مدیره با روند، ۵ مرحله ما را برای تسلط بر انیمیشن وب و ۱۰ انیمیشن درخشان وب توسط کریس گانون بررسی کنید.

۰۲) رنگ های پرماجرا بیشتر

جیمز بارن، مدیر خلاق Kagool می گوید: “در طول سال گذشته شاهد افزایش استفاده از رنگ های جسورانه در سیستم عامل های دیجیتال بوده ایم.” یک نمونه عالی این است که طراحی نام تجاری جدید DesignStudio برای فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ لیگ برتر است.

“عزیمت محرمانه از هویت قبلی، درمان بصری بصری در وب سایت یا برنامه آن متوقف نشد؛ این امر به حیاط با بیلبوردهای تبلیغاتی، رسانه های اجتماعی و غیره ختم شد.”

12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال 2018
12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

 

Bearne پیش بینی می کند که این امر در سال ۲۰۱۸ کم نخواهد شد. “با استفاده از ابزارهای جدید مانند Khroma که به ما کمک می کند شیوه های جالب دیگری برای استفاده از رنگ پیدا کنیم، به نظر می رسد احتمال بیشتری پیدا کنیم که طراحان بیشتری را در مورد چگونگی استفاده از رنگ برای ارائه تجربیات استثنایی ببینیم.

“آنچه جالب خواهد بود ببیند چگونگی استفاده از رنگ در کنار سفارشی سازی و شخصی سازی برای ایجاد تجارب واقعا منحصر به فرد برای مصرف کنندگان است که یکبار چندین جعبه را نشان می دهند.”

۰۳) تایپوگرافی نوآورانه

کلی مور، مدیر ارشد استراتژی محتوا در ۹۹designs می گوید:

در نبرد برای چشم ها، تایپوگرافی یک سلاح قدرتمند است و استفاده از آن در وب در سال جاری گسترش یافته است.

“تایپوگرافی قدرتمند است و بزرگتر بهتر است. بنابراین، در حالی که سبکهای غیرصنعتی غولپیکر مانند Helvetica در ریاضی باقی می مانند، طراحان شاخه بندی می کنند و به انواع مختلفی از قلم های موجود دسترسی دارند. “

او پیش بینی می کند که سال ۲۰۱۸ بازگرداندن serif ها به روی صفحه نمایش و همچنین افزایش تعداد سایت هایی که از نظر فونت های Serif و Sans-Serif (به طور زیبایی بر روی GE اجرا می شوند) را برای ایجاد یک تجربه کاربر دینامیک افزایش می دهد.

12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال 2018
12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

 

این حقیقت که قطعنامه های دستگاه در حال گرفتن دقیق تر هستند، عامل افزایش قابلیت خوانایی را افزایش می دهد، همچنین باز کردن درب برای افزایش فونت های سفارشی.

“طراحان برای تایپوگرافی با تن شخصیت نه تنها برای تأکید، بلکه همچنین برای اثر زیبایی استفاده می کنند. همه اینها، به علاوه درامهایی که با شکلهای بزرگ نوشته شده است، نشان می دهد که ۲۰۱۸ همه چیز در مورد ظرافت نیستند، و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که روند جسورانه ادامه یابد. “

یکی دیگر از روند مرتبط با نوع مشخص شده توسط Gee Guntrip، مدیر استودیوی Hyped Marketing، برگرفته از تایپوگرافی است.

او می گوید: “این تکنیک با استفاده از یک قطعه رنگی بر روی یک تصویر در حال حرکت یا حرکتی که از طریق آرم روشن ظاهر می شود.” انتخاب این متن و محدود کردن تعداد حروف برای ساختن این کار بسیار مهم است.

“به عنوان مثال، Danbury این کار را با یک برش متن ساده انجام داده است که توجه کاربر را به ویدیوش جلب می کند. Comedie Francaise از اثر تایپوگرافی در نمایش متن استفاده می کند. و پرورده دیجیتال ویدئو را از طریق حروف نشان می دهد. “

۰۴) داستان داستان

آگهی
کریگ تیلور، مدیر ارشد ارزیابی اطلاعات در Ito World می گوید “۲۰۱۷ سال خوبی برای طراحی بوده است.” “ما شاهد رونق تجسم های متحرک و افزایش اشتها برای نمایندگی داده ها از منظر سه بعدی است. اما اگر این اطلاعات قابل هضم و در نهایت قابل استفاده باشد، استفاده از این داده ها، زیبا یا غیرقابل استفاده است؟ “

آنچه تیلور اطلاعات داستان نویسی را فراخوانده را وارد کنید. او اکنون توضیح می دهد:

“در حال حاضر تاکید زیادی بر داستان قرون وسطایی از طریق طراحی وجود دارد، انتقال اطلاعات اغلب پیچیده به سادگی و به همان اندازه جذاب به مخاطبان مختلف”. “طراحان در خارج از جعبه فکر می کنند با ساخت های جدید، سفارشی – پرده های خاموش پنهان قدیمی به نفع انتقال رنگ پر جنب و جوش همراه با تایپوگرافی مینیمالیست اما جسور”.

پس چطور ۲۰۱۸ برای طراحی اطلاعات نگهداری می شود؟

Taylor معتقد است: دسترسی به فن آوری های جدید بدون شک افزایش تعداد طراحان را با استفاده از انیمیشن به عنوان ابزار داستان نویسی می بیند.

“و با پیشرفت های AR و VR که در زمینه اکتشاف شبیه سازی شده از مدل های مجازی است، مهم است که ما به یاد داشته باشیم که اطلاعات و داده ها را در قلب آنچه که ما انجام می دهیم حفظ کنیم. اگر این حق را بدست آوریم، حوزه های همپوش شناختی و طراحی داده ها به نمونه هایی از اطلاعات تجربی، پایه و روشنی از تجسم داده ها می انجامد. “

 

12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال 2018
12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

IKEA و اپل اخیرا بر روی یک برنامه طراحی واقعیت افزوده تکمیل کرده اند

لی Fasciani موافق است که AR و VR بسیار بیشتر برای ارائه به جلو بروید. او می گوید:

“فناوری ما را به راحتی می توان دنیای واقعی ما را با دنیای مبتنی بر صفحه ما ترکیب کرد.” “ما از افزایش تمایل به اضافه کردن ویدیو به تجربه های دیجیتال ما در حال حرکت است؛ آنها را با عمق و ثروت نه چندان دور قابل قبول قرار داده است.

“یک واقعیت مخلوط ما را به طور قاطع به” جدید “تبدیل می کند، با شرکت های بزرگ فناوری متعهد به نوآوری در AR، طراحی آینده باید دنیا را در چهار بعد مورد توجه قرار دهد. ما در حال مشاهده این واقعیت مخلوط در بازی های محبوب و بیشتر هستیم برنامه های کاربردی مانند IKEA Place. 

برای مبتدیان که به دنبال کشف تجسم اطلاعات ساده هستند، ابزارهای جدیدی در دسترس وجود دارد. “مایک براندبجر کارشناس تجسم داده می گوید:” کتابخانه ها مانند D3.JS عالی هستند، اما می توانند کمی برای افراد غیر توسعه دهنده تهدید کننده باشند.

” اما سیستم عامل های زیادی وجود دارد که پروژه های داده خود را وارد، تجسم و میزبانی می کنند. Platforms مانند Datawrapper برای ساختن یک سری از نمودارهای استاندارد بسیار عالی هستند و Flourish کارهای بسیار خوبی را با تجسم های سبک خبرنگاری و داستان سرایی انجام می دهند. “

با این حال، با تمام این نوآوری باید احتیاط شود. Brondbjerg یک کلمه هشدار ارائه می دهد:

“در عصر خبر جعلی، داده های با کیفیت بالا نیز باید به معنای واضح، شفاف و قابل اطمینان باشند.”

۰۵) استاندارد سازی بین ابزار طراحی

در سال ۲۰۱۷، به نظر نمی رسد یک روز گذشته بدون برنامه، ابزار یا ویژگی جدید مانند InVision، Adobe XD، Figma، Axure، Marvel، Vectr و دیگران گذشته باشد. و این شامل Sketch، که بروزرسانی فرمت فایل باز شده، Sketch 43، یک مبادله بازی واقعی بوده است. (در این راهنما می توانید بیشتر بدانید.)

“بگذارید فقط بگویم، اگر هنوز از فتوشاپ برای طراحی UI استفاده می کنید، احتمالا باید نگاهی به اطراف خود داشته باشید،”

برونو لا ورسا می گوید. “۲۰۱۷ سال ابزارهای جدید طراحی بوده است: Figma، Webflow، InVision Studio فقط برای نام چند. انفجار در ابزارهای طراحی نشان می دهد که چگونه طراحی یک عنصر اصلی برای کسب و کار کار می کند. “

 

12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال 2018
12 طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

با این حال، Bearne می گوید که این روند برای سازمان ها یک چالش خاص است. “۲۰۱۷ تعداد بسیار زیادی از ابزارهای موجود را در امید به ابزار انتخاب شده برای صنعت دیده است، اما همزمان، سیل محصولات به حالت خسته کننده تبدیل شده است، چرا که همه ادعا کرده اند که به انتظارات عظیم زندگی کنند.

“این مسئله برای کارهای سازمان بین الملی ایجاد شده است، جایی که تیم ها فرآیندهای مختلفی دارند، همانطور که هر یک از آنها برای کشف اینکه آیا می تواند Sketch را جایگزین کند، آزمایش شده است. بازار به نوبه خود با گزینه ها اشباع شده است، اما راهنمایی های کمی در مورد نحوه ایجاد کارایی وجود دارد.

“راه اندازی InVision استودیو – برای ژانویه ۲۰۱۸ تنظیم شده است – جالب خواهد بود، همانطور که می بینیم که آیا می توان از پلاتفرم مشارکتی خود استفاده کرد تا در نهایت استاندارد سازی را در فرایند طراحی قرار دهد. اگر InVision به خوبی به نظر می رسد چه خواهد شد به Sketch اتفاق می افتد؟ آیا مبارزه فتوشاپ برای بقا در نهایت به پایان می رسد؟ “

برای کسب اطلاعات بیشتر، ۳۰ ابزار طراحی وب را برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود در سال ۲۰۱۸ مطالعه کنید.

ترجمه شده :  دوازده طرح بزرگ طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۸

طراحی سایت در تبریزطراحی سایت شرکتی در تبریزطراحی ساایت فروشگاهی در تبریزشرکت طراحی سایت در تبریزسایت شرکتی در تبریزسایت فروشگاهی در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان