حتما در مشاوره های طراحی قالب وردپرس جمله “طراحی قالب وردپرس اختصاصی” را باید شنیده باشید. امروز به شما خواهیم گفت که طراحی قالب وردپرس اختصاصی به چه معناست و یک طراح قالب وردپرس به چه صورت یک طرح اختصاصی را به مشتریان خود ارائه میدهد و تفاوت طراحی پوسته وردپرس اختصاصی و غیر اختصاصی در چیست.

چرا طراحی قالب وردپرس اختصاصی ؟

در طراحی قالب وردپرس اختصاصی کد نویسی با توجه به نیاز های مشتری در نظر گرفته میشود و اصول و استاندارد ها از همان ابتدای کار با بهترین کیفیت ممکن پیش می رود و البته به هیج وجه از کدها و امکانات و گرافیک یک قالب وردپرس اختصاصی در طراحی قالب وردپرس دیگری استفاده نمیشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس میتوانید مقاله چرا وردپرس را بخوانید.

مراحل طراحی قالب وردپرس اختصاصی چطور است؟

در سفارش طراحی قالب وردپرس اختصاصی ابتدا مذاکرات و مشاوراتی با صاحب سایت انجام میشود و پس از آن قرارداد به صورت رسمی آماده شده و برای کارفرما ارسال میشود نحوه طراحی پوسته وردپرس اختصاصی نیز به این شکل است که ابتدا با توجه به نیاز مشتری طرح گرافیکی آماده شده و سپس از تایید مشتری طرح تبدیل به html و سپس تبدیل به قالب وردپرس میشود و در نتیجه یک سایت دقیقا با همان طرح گرافیکی به مشتری ارائه میشود و فقط امکانات و پنل تنظیمات مختص به خود را دارد.

زمان مورد نیاز برای طراحی قالب وردپرس اختصاصی چقدر است؟

زمان طراحی قالب وردپرس اختصاصی بسته به امکانات و نیاز های مشتری کاملا متفاوت بوده و البته برنامه زمانبندی توس وب نیز بر روی این مورد تاثیرگذار میباشد اما در کل حدود زمان طراحی بین ۲۰ تا ۶۰۰ روز برای پروژه های استاندارد و معمولی می باشد.

هزینه طراحی قالب وردپرس اختصاصی چقدر است؟

هزینه طراحی پوسته وردپرس نیز کاملا بسته به نوع آن و امکانات مورد نیاز شما متغییر خواد بود.
که می توانید در بخش تعرفه طراحی قالب وردپرس مشاهده کنید و از همان بخش، سفارش طراحی قالب وردپرس خود را ثبت کنید.

دلیل اصلی اهمیت استفاده از قالب وردپرس اختصاصی چیست؟

در طراحی اختصاصی فقط قابلیت های مورد نیاز کارفرما در نظر گرفته میشود و طرح با توجه به نیاز کارفرما طراحی شده و هیچ گونه کد اضافه و یا امکان اضافه که بلا استفاده باشد طراحی و کد نویسی نمیشود و این باعث افزایش سرعت سایت و کد نویسی شده و البته دلیل دیگر این است که تمام موارد با سلیقه کارفرما پیش رفته و نیز از نظر پشتیبانی و خدمات پس از طراحی بسیار عالی بوده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان