سیستم ناوبری سایت یکی از مهمترین بخش های وب سایت می باشد. بدون آن کاربران سایت نمی توانند سایت شما را مرور نمایند و صفحات مختلف سایت را ببینند. فکر کردن در مورد نحوه نمایش درست سیستم ناوبری سایت مورد بسیار مهمی در طراحی سایت می باشد. استفاده از jquery ایجاد سیستم ناوبری و منوبندی را برای طراحان سایت آسان می نماید. امروز برای شما انواع پلاگین های jquery را برای ساخت انوع سیستم ناوبری و منوبندی سایت را معرفی می نمایم.

MeanMenu

پلاگین رایگان jquery برای ایجاد منوها با قابلیت نمایش در موبایل و سایر مرورگرهای وب, این پلاگین قابلیت های فراوانی برای ایجاد سیستم منوبندی با قابلیت انعطاف نمایش بسیار در سایزهای مختلف صفحه را دارد.

Sidr

بهترین پلاگین jquery برای ایجاد منوهای کناری که با مرورگرهای موبایل سازگاری کامل دارد.

Toolbar.Js

Toolbar به شما قابلیت ایجاد تولبار با افکت تولتیپ را می دهد. toolbar به شما امکانات بسیاری برای ایجاد سیستم منو را به صورت سفارشی و مطابق با نیاز شما می دهد.

jPanelMenu

jPanelMenu پلاگین jquery می باشد که به شما امکان ایجاد منوهای پنلی را می دهد (مانند همان چیزی که در نسخه موبایل فیس بوک و گوگل وجود دارد, و همچنین مانند برنامه های آیفون). برای رویت طرز کار منو بر روی آیکون منو کلیک نمایید.

Intro.js

دستورالعمل بهتر برای ایجاد بلاک معرفی و آیتم های مهم وب سایت.

jPaginator

jPaginator پلاگین jquery برای ایجاد سیستم صفحه بندی می باشد. این پلاگین بسیار کاربر پسند میباشد و دارای قابلیت اسلایدر می باشد بنابراین شما می توانید تعداد نامحدود صفحه داشته باشید.

Smart Menus

منوی وب سایت که بر روی همه سیستم ها کار می کند.

slimMenu

slimMenu پلاگین بسیار سبک jquery می باشد که به شما امکان ایجاد سیستم منوبندی چند سطحه با قابلیت سازگاری مرورگرهای موبایل را می دهد.
با استفاده از این پلاگین دیگر نیازی به استفاده از کتابخانه های بزرگ برای ایجاد سیستم منو سازگار با مرورگرهای موبایل و همچنین ایجاد منوهای چند سطح را ندارید.

Navgoco

Navgoco یک پلاگین ساده می باشد که لیست را تبدیل به منوهای عمودی می نماید, که قابلیت ثبت منوی باز شده را با استفاده از کوکی ها و همچنین ایجاد منوی آکوردیون دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان