وبلاگ نویسان بسیاری در مورد پلاگین های مورد علاقه وردپرس خود نوشته اند. پلاگین های بسیاری مخصوص بلاگ نویسان وردپرس وجود دارند که می تواند به راحتی در سیستم مدیریت محتوای وردپرس خود نصب نمایید. در صورتی که قصد دارید توسط وردپرس بلاگی راه اندازی نمایید به شما توصیه می شود پلاگین های زیر را در سیستم وردپرس خود نصب و راه اندازی نمایید. برای اطلاعات بیشتر جهت راه اندازی سایت وردپرس بخش مقالات وردپرس دارکوب را مطالعه نمایید.

تقویم Editorial Calendar

تقویم زمان بندی نمایش مطالب وردپرس

برخی زمان ها پیش می آید که مطلبی در سایت نوشته اید که قصد دارید برای زمان خاصی در سایت نمایش داده شود و همچنین قصد دارید مطلب زمان خاصی از سایت حذف شود. با این پلاگین می توانید به راحتی زمان بندی نمایش مطالب در سایت را تعیین نمایید. به عنوان مثال ممکن است مطلبی در سایت نوشته باشید که قصد دارید زمان شروع سال نو در سایت نمایش داده شود و در آن زمان شما دسترسی به سایت ندارید. با استفاده از این پلاگین به راحتی می توانید زمان نمایش مطالب و مقالات سایت را تعیین نمایید.

پلاگین سئو وردپرس Yoast

در صورتی که از قالب آماده رایگان استفاده نموده اید، معمولا تنظیمات سئو سایت انجام نشده.

پلاگین وردپرس Yoast

انتخاب ما پلاگین سئو سایت وردپرس Yoast SEO Plugin می باشد. این پلاگین به شما امکان بهینه سازی سایت وردپرس را می دهد، که با آنالیزگر داخلی خود به شما امکان انتخاب عنوان و متاهای مناسب را می دهد. این پلاگین نقشه سایت xml را می سازد که برای موتورهای جستجو بسیار مورد نیاز می باشد. با نصب و پیکربندی این پلاگین سایت وردپرس خود را به صورت کامل بهینه سازی نمایید.

چک کننده نویسنده

مدیریت بلاگ تنها به معنای ایجاد یک عنوان زیبا نیست بلکه کل پیکربندی مقاله و نوشته شما می بایست از نظر ویراستاری نیز به خوبی نوشته شده باشد. پلاگین Writer Checkify ابزاری می باشد که ارسال کننده مطلب را مجبور می سازد چک لیست را قبل از ارسال مطلب تکمیل نمایید. این پلاگین معمولا برای سایت هایی مناسب می باشد که چندین نویسنده دارد و توسط این پلاگین کلیه نویسنده ها یک استاندارد را رعایت می نمایند.

انتشار دهنده Jetpack’s Publicize

توسط این پلاگین مطلبی که در سایت ارسال می نمایید به سایر سایت ها ارسال می گردد و در حقیقت باعث بالا رفتن اعتبار مطلب می گردد. Jetpack’s Publicize به صورت اتوماتیک مطلب را به شبکه های اجتماعی Facebook, LinkedIn, Twitter, Tumblr, Path, و Google Plus ارسال می نماید.

منتشر کننده مطالب وردپرس

این پلاگین به شما امکان انتخاب شبکه اجتماعی را می دهد و می توانید برای ارسال مطلب خود به شبکه های اجتماعی پیکربندی های لازم را انجام دهید و کار شما را در انتشار مطالب بسیار ساده می سازد.

چک کننده لینک ها

توسط Broken Link Checker می توانید وضعیت کلیه لینک های سایت خود را بررسی نمایید. این پلاگین برای بلاگ های بسیار بزرگ که فرصت بررسی کلیه لینک ها نیز بسیار مناسب است. این پلاگین به صورت اتوماتیک کلیه لینک ها و تصاویر سایت شما را بررسی می نماید و در صورت وجود مشکل به شما اطلاع می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان