۱۰ سایت رایگان برای تست سرعت سایت

 

در این مقاله قصد داریم سایت های رایگان برای تست سرعت سایت را به شما معرفی کنیم ، حتما در مورد قانون یک ثانیه تاخیر شنیده اید ، قانونی که میگه ۱ ثانیه تاخیر می تواند ۷% از فروش شما ، ۱۱% از بازدید شما و ۱۶% از رضایت مشتری های شما کم کند. ابزار های معرفی شده تنها سرعت سایت را مورد سنجش قرار می دهند و به شما راه کار های برای افزایش سرعت سایت معرفی می کنند. همچنین اگر شما از یک سایت وردپرسی استفاده می کنید می توانید از مقاله افزایش سرعت وردپرس استفاده کنید.

۱- تست سرعت سایت توسط Google PageSpeed Insights

10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

Google PageSpeed Insights

این سایت سرعت وب سایت را برای کاربران دسکتاپ و موبایل مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد و به صورت اخطار مشکلات را نمایش می دهد و برای هر کدام از آنها راه کار پیشنهاد می کند ، توجه کنید که دسترسی به این سایت به دلیل تحریم برای اینترنت ایران امکان پذیر نمی باشد و باید از ابزار های تغییر آی پی استفاده کرد.

۲- YSlow

 10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

عکس از وب سایت YSlow

YSlow صفحات وب سایت شما را برای پیدا کردن عامل های کندی سرعت در قوانین یاهو تجزیه و تحلیل می کند و سپس برای رفع آنها به شما پیشنهاداتی می دهد.

۳- GTmetrix

 

10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

وب سایت GTmetrix

GTmetrix از PageSpeed و Yslow برای سنجش سرعت استفاده می کند و از نظر بنده یکی از بهترین وب سایت های تست سرعت سایت است ، توسط این سایت می توانید از تمام ایراد هایی که باعث کندی در سایت شما شده اند اطلاع پیدا کنید و آن ها را رفع کنید، عکس های بهینه سازی شده مربوط به هرصفحه خود را دانلود کنید و سرعت سایت خود را به درصد با رنگ های سبز ، زرد و قرمز ببنید و نمودار تاریخچه بررسی وب سایت خود را نیز مشاهده فرمایید.

۴- Pingdom :

 10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

وب سایت تست سرعت pingdom

pingdom نیز یکی دیگر از ابزار های تست سرعت سایت می باشد و به شما زمان لود ، حجم سایت و زمان لود اجزا سایت را نمایش می دهد و راهنمایی می کند که چطور آنها را رفع نمایید.

۵- Web Page Analyzer :

 10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

وب سایت websiteoptimization

یک سایت ساده برای تجزیه و تحلیل سرعت سایت است و پس از آن اندازه صفحه و زمان دانلود را نمایش می دهد و سپس راه کار هایی برای افزایش سرعت سایت نمایش می دهد.

۶- Which loads faster?

10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

یک ابزار رایگان برای مقایسه سرعت دو سایت با هم ، این سایت برای افرادی که رقابت تنگاتنگ با سایر سایت های مرتبط دارند توصیه می شود.

 

۷- Load Impact :

 10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

تصویری از سایت loadimpact

loadimpact یک ابزار رایگان برای تست کارایی وب سایت می باشد ، این ابزار عملکرد وب سایت شما را با استفاده از ترافیک مانیتور می کند و از تمام نقاط جهان سایت را تست می کند و در یک نمودار زیبا گزارش می دهد.

۸- OctaGate SiteTimer :

10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

یکی دیگر از  تایمر های ساده برای سرعت وب سایت است ، نتایج در یک نمودار میله ای نمایش داده می شود.

 

۹- seomastering.com :

10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

یک ابزار ساده که اجازه می دهد شما همزمان ۱۰ وب سایت را مورد بررسی قرار دهید ، این مورد برای افرادی که قصد دارند وب سایت خود را با رقبا مقایسه کنند بسیار مفید است.

 

۱۰-تست سرعت سایت WebPagetest :

10 سایت رایگان برای تست سرعت سایت

WebPagetest به شما این امکان را می دهد تا سرعت وب سایت خود را از مکان های مختلف در سراسر جهان با استفاده از مرورگر های واقعی و سرعت اتصال مصرف کننده بررسی کنید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشه و با این سایت ها بتوانید تست سرعت سایت خود را مورد سنجش قرار دهید ، اگر نظر یا مشکلی در این مورد دارید آن را در دیدگاه های سایت ارسال کنید.

منبع : نت آرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان