در این مطلب میخواهیم طریقه نوشتن کدهای HTML را به شما آموزش دهیم. از این طریق فقط میخواهیم که از قبل به چند نکته برای کمک به شما اشاره کنیم تا راه بیفتید.

چندین راه برای ایجاد صفحات وب وجود دارد

با اینکه چندین راه برای ایجاد صفحات وب وجود دارد و هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند ما فقط یک روش را که از همه عمومی تر و بهتر هست را آموزش میدهیم:

نوشتن کدهای HTML در یک ویرایشگر متن مانند Notepad

این روش سریعترین روش برای یادگیری درست کردن وب سایت است و مسلمآ بهترین روش هم هست چون شما کنترل بیشتری روی آنچه که در حال انجام دادن آن هستید دارید.

خوب، حالا که با روش مناسب ایجاد صفحات وب آشنا شدیم، بهتره کمی در مورد HTML توضیح بدهیم، سپس اولین صفحه وب را میسازیم.

تگ HTML چیست؟

تگهای html متن های که به طور خاص برای ایجاد نشانگر برای مرورگرهای وب قالب بندی شده ای هستند تا مرورگرهای وب آنها را بخوانند و تفسیر کنند. این نشانگرها به مرورگر وب میگویند که بر روی صفحه وب چه چیزی را چگونه نمایش بده. تگها در برگیرنده متنها و تصاویری هستند میخواهید در وب سایت نمایش بدهید.

HTML همه تگهایی که یک طراح وب سایت با استفاده از آنها میتونه صفحات وب را ایجاد کند را به طور کامل دارد. همانطور که در بالا ذکر شد، تگها ساختار خاصی دارند پس هنگامی که مرورگر یک صفحه HTML را میخواند، تگها را از متنهای معمولی تشخیص میدهد.

تگها معمولاً واژگان یا اختصاری از واژگانی هستند که در بین براکتهای زاویه دار قرار میگیرند. به عنوان مثال: برای توپر کردن متن، HTML یک تگ برای bold کردن دارد مانند چیزی که در پایین خواهیددید درکلاس ـآموزش وب سایت تبریز استاد مهتدس بابازاده ۰۹۱۴۶۶۷۴۰۸۰ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان