کاربرد هاست لینوکس برای سایت های کوچک

هاسیت لینوکس

هاست لینوکس یکی از مناسب ترین هاست هایی برای سایت هایی می باشد که توسط زبان برنامه نویسی php طراحی شده اند. خرید هاست لینوکس به دلیل اینکه از اسکریپت هایی مانند وردپرس پشتیبانی می کند، می تواند یکی از مناسب ترین هاست ها برای کسب و کارها و همچنین راه اندازی سایت ها باشد. این هاست توانسته مزیت ها و کاربردهای بسیار گسترده ای را برای سایت های کوچک داشته باشد. به همین دلیل شاهد استفاده بسیار زیاد از آن خواهیم بود. از کاربردها و مزیت های این هاست می توان به مواردی همچون مدیریت با پنل دایرکت ادمین، ارائه در ایران و اروپا، سرعت خوب و همچنین قیمت مناسب اشاره کرد. 

ارائه هاست لینوکس در دو موقعیت ایران و اروپا

لینوکس هاست از جمله مواردی به حساب می آید که می توان آن را در دو موقعیت ایران و اروپا عرضه کرد. یکی از بهترین کشورها برای اینکار آلمان می باشد که در ایران نیز بسیار رایج شده است. اگر کاربران سایت های شما در داخل ایران قرار گرفته اند، می توان اینطور بیان داشت که بهترین گزینه ای که در پیش روی شما قرار گرفته شده است، این بوده که از موقعیت های داخلی استفاده کنید. این کار مزیت های بسیار زیادی را با خود به همراه خواهد داشت که از آن ها می توان به ترافیک و هزینه های کمتر اشاره کرد که اهمیت بسیار بالایی را به خود اختصاص داده اند. 

همچنین از آنجایی که کاربران داخلی فاصله بسیار کمتری را دارند، سرعت بیشتری را نیز تجربه می کنند که همین مورد نیز از دیگر کاربردهای این هاست داخلی به حساب می آید. 

در مواقعی نیز ممکن است سرویس هایی را ارائه دهید که نیاز به یک هاست خارجی دارند. به همین دلیل می توانید موقعیت اروپا و کشور آلمان را برای اینکار انتخاب نمایید که توانسته مزیت های بسیار زیادی را با خود به همراه داشته باشد. همچنین برای هر دو گزینه کنترل پنل های مختلفی در نظر گرفته شده اند که از بهترین آن ها می توان به مواردی همچون دایرکت ادمین، سی پنل، وب مین و یا کولوکس اشاره کرد. هر کدام از این کنترل پنل ها ویژگی های خاصی را دارند که باعث عملکرد و مدیریت بهتر سایت خواهند شد. 

خرید هاست لینوکس

قیمت مناسب

یکی دیگر از کاربردهایی که هاست لینوکس برای سایت های کوچک پیدا کرده است، قیمت مناسب آن می باشد. همچنین با تهیه آن باعث خواهید شد تا بسیاری از هزینه ها کاهش پیدا کنند. به عنوان مثال می توانید منابع خودتان را سفارشی و تنظیم کنید. به گونه ای که می توانید کاری کنید که تنها از سخت افزارهایی استفاده کنید که به آن ها نیاز دارید.

سرعت خوب

یکی دیگر از گزینه هایی که باعث استفاده گسترده از هاست لینوکس شده است، سرعت بالایی است که می تواند در اختیار کاربران قرار دهد. سرعت خوب به گزینه های دیگر نیز بستگی دارند که از آن ها می توان به سخت افزارها و پهنای باند اشاره کرد. هر چقدر سخت افزارها به روز تر باشند و پهنای باند بیشتر، سرعت نیز بالاتر خواهد بود. همچنین سرعت بالا تاثیر مستقیمی بر روی سئوی سایت نیز دارد. به همین علت در صورت استفاده از هاست لینوکس می توانید به رتبه خوبی در موتورهای جستجوگر دست پیدا کنید. 

استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین

امروزه کنترل پنل های مختلفی وجود دارند که می توانند در هاست های مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. هر سیستم عامل و هاست کنترل پنل خاص خودش را دارد. برای لینوکس نیز همین قضیه صدق می کند. اگر از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنید، یکی از بهترین گزینه هایی که می توانید از آن بهره ببرید، کنترل پنل دایرکت ادمین است که ویژگی های مختلف را از خود به اشتراک می گذارد. به عنوان مثال یکی از برترین این ویژگی ها، بهره مندی از یک محیط کاربر پسندانه بوده است.و همین امر سبب شده خیلی از هاستینگ های معتبر در سرویس های هاست ابری خود مانند: هاست لینوکس پارس پک از این کنترل پنل قدرتمند استفاده کنند.

جمع بندی

هاست لینوکس یکی از بهترین هاست ها برای وب سایت های مختلف می باشد. خرید هاست لینوکس این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید و رشد دهید. این هاست کاربرد ها و مزیت های بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است که در این مطلب به بررسی کامل آن پرداختیم. تمامی این موارد تاثیرگذاری خاص خودشان را دارند و نیاز است تا به تمامی آن ها توجه کرد. چرا که همه آن ها تاثیرگذاری خاص خودشان را دارند و هیچ کدام از برتری خاصی برخوردار نیستند. 

Call Now Buttonمشاوره رایگان