١- به عنوان مثال شما یک تولید کننده یا یک فروشنده می باشید و برای عرضه محصولات خود نیاز به یک توزیع کننده , یک دفتر یا مغازه ,فروشنده , تبلیغات , چاپ کاتولوگ , بروشور و واسطه های اضافی دارید تا محصول خود را عرضه کنید و در این بین  ,اسطه ها هستند که باعث افزایش نرخ محصول شما می شوند  تمامی اینها هزینه هایی را دربر میگیرد. و شما می توانید فقط یک محدوده ی خاصی را پشتیبانی کنید. درصورتی که با هزینه ای بسیار کم می توانید یک فروشگاه آنلاین (فروشگاه اینترنتی ) راه اندازی کنید و تمامی این هزینه های اضافی را قلم بگیرد و توزیع محصول خود را نه تنها در شهر خود بلکه در استان , کشور و کشور های خارجه بدون پرداخت عوارض و مالیات عرضه کنید .
پرداخت آنلاین هزینه ها توسط بانک های ( پارسیان- افتصاد نوین- سامان)
٢- در نظر بگیرید شما مدیر یک سازمان,  دانشگاه , مدرسه, فرهنگ سرا, موسسه ی دولتی یا
خصوصی وغیره می باشید که برای انجام کاری خاص نیاز به ثبت نام یا عضو گیری از افراد در سطوح مختلف (شهر , استان , کشور) را دارید که این کار نیاز به زمان , مکان و پرسنل کافی دارد و علاوه بر این مشکلاتی اعم از ترافیک , آلودگی و .. در بردارد در صورتیکه شما با تهیه ی یک وبسایت می توانید ثبت نام یا عضوگیری را به صورت ذقیق تر و منسجم تر و بدون صزف هزینه های اضافی به انجام برسانید .
٣- اگر شما یک هنرمند , کاندید انتخاباتی , دکتر , دانشجو و یا یک فرد معمولی می باشید و برای معرفی کارها , اهداف , علاقه مندیها و تبلیغات وسیع در کل کشور و جهان  نیاز به سرمایه ی بسیاری زیادی دارید درصورتی که با راه اندازی یک وب سایت میتوانید تمامی موارد فوق را بدون به صرف   هزینه و وقت زیاد انجام دهید .
شبکه پارس فناوران شما را به ارئه مشاوره ی رایگان در امور
خدمات اینترنتی یاری می نم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان