١- به عنوان مثال شما یک تولید کننده یا یک فروشنده می باشید و برای عرضه محصولات خود نیاز به یک توزیع کننده , یک دفتر یا مغازه ,فروشنده , تبلیغات , چاپ کاتولوگ , بروشور و واسطه های اضافی دارید تا محصول خود را عرضه کنید و در این بین  ,اسطه ها هستند که باعث افزایش نرخ محصول شما می شوند  تمامی اینها هزینه هایی را دربر میگیرد. و شما می توانید فقط یک محدوده ی خاصی را پشتیبانی کنید. درصورتی که با هزینه ای بسیار کم می توانید یک فروشگاه آنلاین (فروشگاه اینترنتی ) راه اندازی کنید و تمامی این هزینه های اضافی را قلم بگیرد و توزیع محصول خود را نه تنها در شهر خود بلکه در استان , کشور و کشور های خارجه بدون پرداخت عوارض و مالیات عرضه کنید .
پرداخت آنلاین هزینه ها توسط بانک های ( پارسیان- افتصاد نوین- سامان)
٢- در نظر بگیرید شما مدیر یک سازمان,  دانشگاه , مدرسه, فرهنگ سرا, موسسه ی دولتی یا
خصوصی وغیره می باشید که برای انجام کاری خاص نیاز به ثبت نام یا عضو گیری از افراد در سطوح مختلف (شهر , استان , کشور) را دارید که این کار نیاز به زمان , مکان و پرسنل کافی دارد و علاوه بر این مشکلاتی اعم از ترافیک , آلودگی و .. در بردارد در صورتیکه شما با تهیه ی یک وبسایت می توانید ثبت نام یا عضوگیری را به صورت ذقیق تر و منسجم تر و بدون صزف هزینه های اضافی به انجام برسانید .
٣- اگر شما یک هنرمند , کاندید انتخاباتی , دکتر , دانشجو و یا یک فرد معمولی می باشید و برای معرفی کارها , اهداف , علاقه مندیها و تبلیغات وسیع در کل کشور و جهان  نیاز به سرمایه ی بسیاری زیادی دارید درصورتی که با راه اندازی یک وب سایت میتوانید تمامی موارد فوق را بدون به صرف   هزینه و وقت زیاد انجام دهید .
شبکه پارس فناوران شما را به ارئه مشاوره ی رایگان در امور
خدمات اینترنتی یاری می نم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان