کارآمدترین آنتی ویروس جهان کدام است؟

 

چند روز پیش آزمونی با عنوان Protection in the Real World در موسسه ی AV-Comparatives برگزار شد.نتیجه ی آن برتری آنتی ویروس Kaspersky Internet Security 2013 در این آزمون بود.

این موسسه در واقع یک شرکت از کشور اتریش است که مستقل به فعالیت های خود ادامه می دهد.
زمینه فعالیت این موسسه : سنجش عملکرد آنتی ویروس ها می باشد.این شرکت در آزمون جدید خود با عنوان محافظت در دنیای واقعی در ماه مارس ۲۰۱۳، آنتی ویروس‌ها را از نظر محافظت کامپیوترهای خانگی در برابر حملات و تهدیدات دنیای واقعی اعم از اسپم ها،بدافزارهاو… مورد سنجش قرار داده و به بررسی عملکرد محصولات امنیتی محبوب و پرطرفدار در مقابل حملات واقعی در دنیای مجازی پرداخته است.
نتایج این آزمایش بر اساس ۴۲۲ مورد زنده (URLهای آلوده)، سوء استفاده‌های کاری، URLهای متصل به خرابکاری و ضمائم ویروسی ایمیل‌هاست.موارد زنده آزمایش تقریباً تمامی تهدیدات و حملات دنیای واقعی را پوشش می‌دهند.
کارآمدترین آنتی ویروس جهان کدام است؟
کارآمدترین آنتی ویروس جهان کدام است؟
برای این آزمایش از سیستم عامل ۷ شرکت ماکروسافت بهره بردند که برنامه‌های کاربردی مانند Adobe Reader Flash ،Java بر روی آن نصب بوده است.در طول تست نیز لینک‌های آلوده در کامپیوتر مورد نظر انتخاب شده و رفتار آنتی ویروس را پس از آن مورد بررسی قرار گرفت.
این موسسه اعلام نمود که این آنتی ویروس یعنی Kaspersky Internet Security 2013 با نابود نمودن ۱۰۰درصد ویروس ها به عنوان اول آنتی ویروس جهان شناخته شد. به این معنی که با داشتن این محصول کسپرسکی، دیگر نباید نگران حملات به روز دنیای واقعی باشید و می‌توان با خیالی راحت وارد دنیای مجازی شد.
اولگ ایشانوف مدیر بخش تحقیقات Anti-Malware شرکت کسپرسکی در مورد این آزمایش گفت:

“ما تلاش و زمان زیادی را صرف طراحی تکنولوژی‌های حفاظتی برای تشخیص و مسدود کردن حملات و تهدیدات دنیای واقعی صرف کرده‌ایم و معتقدیم دیگر راهی برای جلوگیری از این تهدیدات باقی نمانده که در محصولات ما به کار برده نشده باشد.نتیجه آزمایش شرکت AV-Comparatives نیز گواهی بر این مدعاست.”

کارآمدترین آنتی ویروس جهان کدام است؟
کارآمدترین آنتی ویروس جهان کدام است؟

 

البته این نخستین‌بار نیست که شرکت کسپرسکی در آزمایشات شرکت AV-Comparatives صاحب عنوان می‌شود، این شرکت در سال ۲۰۱۲ درجه +Advanced را از این شرکت برای محصولش گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان