بهینه سازی سایت و سئو برای موتورهای جستجو تکنیکی است که برای نمایش بهتر وب سایت در موتورهای جستجو انجام می شود، که باعث افزایش رنک صفحه در موتورهای جستجو و بالا رفتن ترافیک وب سایت می شود. برای آنکه مقاله بهینه سازی شده ای بنویسید در ابتدا می بایست نوشتار مقاله از نظر ویراستاری درست و کاربر پسند باشد، در ضمن مکان و روش استفاده از کلمات کلیدی و همچنین عوامل خارجی نظیر لینک هایی که از سایت های دیگر به صفحه مقاله شما لینک داده می شوند بر رنک صفحه مقاله شما موثر می باشد. مقاله زیرا را مطالعه نمایید تا اینکه بدانید چگونه یک مقاله بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو نوشته می شود.

نوشتن مقاله مفید

هر مقاله می بایست به درستی نوشته شده باشد و شامل مطالب مفید برای کاربران وب سایت شما باشد. مقاله می بایست مورد نیاز بازدید کنندگان سایت شما باشد و مطالب مفیدی در اختیار آنان قرار دهد. سعی نمایید مقاله شما به روز باشد و همیشه خواننده خود را در نظر بگیرید. در زمان نوشتن مقاله درنظر داشته باشید خوانندگان این مقاله چه کسانی هستند و مفید بودن آن را برای کاربر خود بررسی نمایید.

مقاله ای که به خوبی نوشته شده باشد رنک بیشتری را خواهد گرفت که باعث افزایش تعداد بازدید کننده مقاله خواهد گردید. نوشتن مقاله خوب باعث خواهد گردید سایرین به مقاله شما به عنوان مرجع لینک دهند و به این ترتیب رنک مقاله شما ارتقاء خواهد یافت.

لیست کلمات کلیدی مقاله خود را استخراج نمایید

کلمات کلیدی مقاله خود را در متای صفحه خود اضافه نمایید. کلمات کلیدی و جمله های کلیدی کلماتی هستند که کاربران توسط آن مطلب مورد نظر را جستجو می نمایند. این کلمات را به درستی انتخاب نمایید و از انتخاب کلماتی که به مقاله مورد نظر ارتباطی ندارند خوددداری نمایید. کلمه کلیدی که انتخاب می نمایید حتما می بایست در متن مقاله موجود باشد. استفاده از کلمات کلیدی در مقاله شما می بایست طبیعی باشد و حتی المکان کلمات کلیدی را در مقاله به صورت لینک و متون برجسته ایجاد نمایید.

نوشتن مقاله

  • مقاله را از نظر گرامری و جمله ای بررسی نمایید تا درست باشد
  • عنوان مناسب برای کلمه کلیدی خود انتخاب نمایید
  • مقاله خود را بخش بندی نمایید و هر بخش را از تگ های h2 و h3 بخش بندی نمایید
  • اولین پاراگراف مقاله بسیار مهم می باشد کلمات کلیدی خود را در اولین جمله های مقاله خود ایجاد نمایید
  • در استفاده از کلمات کلیدی زیاده روی ننمایید. مقاله شما می بایست طبیعی به نظر آید. حداکثر استفاده از کلمه کلیدی در مقاله بین ۱-۳ درصد می باشد
  • کلمات کلیدی را در عنوان و زیر عنوان ها حتما استفاده نمایید
  • کلمات کلیدی را به صورت برجسته کار نمایید تا از سایر متون متمایز باشند

در مقاله لینک ایجاد نمایید

لینک های شما که به سایت های دیگر می دهد می بایست مناسب با موضوع مقاله باشد. لینک هایی که می دهد می بایست مطالب مفیدی داشته باشند و می بایست از درستی مطالب لینک ها اطمینان داشته باشید. این لینک ها را همچنین می توانید به صفحات داخلی سایت خود ایجاد نمایید

ایجاد لینک به مقاله

حتی اگر در صورتی که بهترین مقاله را نیز ایجاد نموده باشید، می بایست مقاله خود را به سایرین معرفی نمایید. مقاله جدید خود را در سایر سایت ها معرفی نمایید تا کاربران بتوانند مقاله شما را بیابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان