بمنظور اینکه طراحی فروشگاه آنلاین شما موثر و موفق باشد می بایست نکته های بنیادی را در طراحی فروشگاه اینترنتی خود مد نظر قرار دهید. در مجموع در طراحی فروشگاه آنلاین به هر شیوه ای می بایست تعادلی در زیبایی گرافیک فروشگاه، ایجاد مطالـب با کیفیت و دسترسی ساده برقرار باشد. بمنظور ایجاد این تعادل در سایتهایی که با مقصود فروش اینترنتی راه اندازی می گردند از سایر وب سایت ها پرارزش تر می باشد چون که این فروشگاه ها اهداف بیشتری از معرفی یا تبلیغات دارند. در این مقاله به نکات مهمی برای راه اندازی فروشگاه آنلاین مطرح می نمائیم. از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت در طراحی فروشگاه آنلاین …ادامه مطلب »

نحوه انتخاب برترین کمپانی طراحی وب سایت

نویسنده: نواندیش پارسیان

برترین کمپانی طراحی وب سایت کدام کمپانی می باشد؟ این پرسشی می باشد که بعضی از اشخاص جویای جواب آن می باشند. لازم به ذکر است هر کمپانی طراحی وب سایتی ممـکن است نقاط ضعف و قوت مرتبط با خود را داشته باشد ولی در مجموع برای یافتن برترین کمپانی طراحی وب سایت می بایست ویـژگیهای زیر را مورد نظر قرار داد. مثال کارهای طراحی وب سایت که تا به حال صورت گرفته دقت به مثال کارهای طراحی وب سایت کمپانی و کیفیت آن ها از ارزش خیلی بالائی برخوردار می باشد. از آنجا که کار طراحی وب سایت یک کار پروژه ای به حساب می آید، یک کمپانی طراحی وب سایت …ادامه مطلب »

راه اندازی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

نویسنده: نواندیش پارسیان

بسیاری از صاحبان مشاغل بمنظور افزایش فروش محصولات و خدمات خود اقدام به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می کنند. برخی پس از مراجعه به شرکت طراح سایت، این توقع را از سایت دارند که به سرعت در تجارت آنها تحولی چشم گیر ایجاد نماید و موجب افزایش فروش آنها گردد. حال آنکه بجز برخی موارد، موفقیت در کسب درآمد اینترنتی مستلزم طرف زمان و انرژی در جهت صحیح می باشد. از اصلی ترین چالش های یک طراح سایت، انتظارات عجیب برخی از متقاضیان در خصوص نحوه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و عدم توجه آنها به نظرات کارشناسان این حرفه می باشد. در این مقاله به برخی امکاناتی که متقاضیان طراحی سایت فروشگاه …ادامه مطلب »

طراحی صفحه اصلی سایت

نویسنده: نواندیش پارسیان

درصورتی که مقالات طراحی سایت ما را خوانده باشید، بیاد دارید که فقط چند ثانیه طول می کشد تا پس از مراجعه یک مشتری یا بازدیدکننده به سایت شما، تصمیم به ماندن و پیمایش سایت شما و یا ترک آن بگیرد. در واقع شما فقط همین زمان کوتاه را برای تاثیر گذاری و مجاب کردن شخص به ماندن و تماشای جزئیات بیشتر در سایت خود رادارید. همین تلاش شماست که یک بازدید کننده را به یک مشتری بلفعل تبدیل می کند. این نکته، اهمیت محتوای صفحه اصلی سایت شما را مشخص می کند و تعیین کننده ماندن و یا ترک بازدیدکننده است. در ادامه نکاتی که موجب ارتقای صفحه اصلی سایت …ادامه مطلب »

بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت

نویسنده: نواندیش پارسیان

اکثر بنگاه های کسب‌ و کار، هزینه و وقت فراوانی را جهت ساخت وب سایتی می کنند که این قابلیت را داشته باشد که یک بازدیدکننده صرف را به مشتری تبدیل و وی را مجاب به خرید محصول و خدمت کند. امروزه صاحبان مشاغل هزینه های فراوانی را صرف بازاریابی اینترنتی می کنند، لذا شمل نیز باید تلاش کنید تا با طراحی سایت حرفه ای، مشتریان متقاضی بازار خود را جذب نموده و نتایج مثبتی را در بازاریابی اینترنتی کسب کنید. حال آنکه اگر فروشگاه اینترنتی شما نتواند مخاطب را جذب خود کند چه؟ در صورتی که سایت شما بازدیدکننده نداشته باشد و یا در جستجوگرهای اینترنتی نظیر گوگل و یاهو نمایش …ادامه مطلب »

برآورد هزینه طراحی سایت

نویسنده: نواندیش پارسیان

برآورد هزینه طراحی سایت ، یکی از مهمترین عوامل موفقیت در فروش وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا برای طراحان و دغدغه ای برای متقاضیان طراحی سایت می باشد. پارامترهایی که در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل می باشند ؛ قیمت تمام شده محصول یا نرم افزار و تعیین قیمت طراحی سایت بصورت رقابتی است. روشهای معمول در تعیین هزینه طراحی وب سایت عبارتند از: هزینه طراحی سایت با تعرفه ثابت برخی از شرکتهای طراح سایت ، اقدام به تعیین قیمت طراحی سایت بصورت ثابت و مشخص می نمایند. این قیمت شامل نرم افزار و ماژول های آن می باشد. مزیت این روش قیمت گذاری سادگی و شفافیت آن بوده …ادامه مطلب »

طراحی سایت داینامیک – مزیت یا مشکل؟!

نویسنده: نواندیش پارسیان

امروزه طراحی سایت داینامیک بسیار مورد استقبال مدیران وب سایت ها و طراحان سایت های اینترنتی قرار گرفته است. چراکه در طراحی سایت داینامیک ، امکان درج و ویرایش اطلاعات به سهولت توسط راهبر سایت، حتی با دانش ناچیزی از علم وب امکانپذیر می باشد. در این مقاله سعی می کنیم تاریخچه و ویژگیهای طراحی سایت داینامیک و تفاوت های طراحی سایت داینامک و استاتیک را توضیح دهیم. تاریخچه طراحی سایت داینامیک طراحی سایت در دنیا که با کدهای ساده HTML صورت پذیرفت توسط Tim Berners در سال ۱۳۷۰ در لندن انجام گرفت و توانست نام خود را بعنوان اولین طراح سایت در دنیا به ثبت برساند. با ظهور زبانهای برنامه نویسی سمت سرور …ادامه مطلب »

روشهای طراحی وب سایت در سال ۲۰۱۳

نویسنده: نواندیش پارسیان

اخیراً در مقوله طراحی وب سایت رویدادهای مهم و تاثیر گذاری رخ داده و این انتظار می رود که در سال های آتی نیز این روند در طراحی وب سایت ادامه یابد و همین امر موجب از رده خارج شدن و منسوخ گردیدن برخی از تکنیکهای کنونی در طراحی سایت گردد. در طراحی وب سایت نمی توان الگوها و تکنیکهای حاکم بر فضای کنونی اینترنت و سایتهای مطرح را نادیده گرفت، هر چند که طراح، سلیقه شخصی خود را در طراحی وب سایت اعمال نماید. در مقاله پیش رو، چند تکنیک جدید در طراحی وب سایت را که در سالهای اخیر بیشتر بکار رفته را مطرح می نمائیم. پشتیبانی از کلیه دستگاه …ادامه مطلب »

عوامل موثر در هزینه طراحی سایت

نویسنده: نواندیش پارسیان

عوامل فراوانی در تعیین قیمت طراحی سایت موثرند. در صورتی که طراحی سایت بصورت ایستا (استاتیک) انجام شود قطعاً موجب کاهش هزینه طراحی سایت نسبت به طراحی سایت پویا (داینامیک) می گردد. از دیگر عوامل موثر در قیمت طراحی سایت می توان به تعداد ماژول ها، طراحی قالب سایت، امکانات تعاملی با بازدید کنندگان، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، طراحی فروشگاه آنلاین اینترنتی و … اشاره نمود. در این مقاله به تشریح موارد موثر در قیمت طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی خواهیم پرداخت. قیمت طراحی سایت داینامیک یا استاتیک در طراحی سایت داینامیک از یک نرم افزار کنترل محتوا (Content Management System) استفاده می شود. این نرم افزارها بخش مدیریتی …ادامه مطلب »

نکات طراحی وب سایت ارزان

نویسنده: نواندیش پارسیان

طراحی وب سایت ارزان به معنای طراحی وب سایت با ساختار و طراحی ضعیف و یا عدم وجود امکانات لازم در طراحی وب سایت ارزان نمی باشد. شرکت های طراحی وب سایت موجود در بازار اقدام به طراحی وب سایت ارزان با امکانات مناسب و قیمت ارزان می کنند. در برخی از این طراحی سایت ارزان قیمت ، امکاناتی وجود دارد که در برخی از وب سایت های حرفه ای نیز به چشم می خورند. نکاتی که در طراحی وب سایت ارزان باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: نکات طراحی وب سایت ارزان از شرکت طراحی وب سایت ارزان خود بخواهید در مورد وب سایت شما از تائیدیه W3C استفاده نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان