در این مقاله قصد داریم نحوه فوروارد ایمیل در دایرکت ادمین را آموزش دهیم ، برای خیلی افراد چک کردن تک تک ایمیل ها کاری بسیار دشوار است و بسیار وقت گیر است ، بنابراین چگونه می توان در دایرکت ایمیل را به ایمیل دیگری forward کرد ؟ برای انجام این کار کافیست یک تنظیم ساده در پنل دایرکت ادمین خود انجام دهید.

 

ایجاد forwarder در دایرکت ادمین :

برای فوروارد کردن ایمیل در دایرکت ادمین ابتدا به پنل هاست خود مراجعه کنید و مانند تصویر زیر از قسمت E – Mail Management روی گزینه Forwarders کلیک کنید.

چگونه فوروارد ایمیل در دایرکت ادمین ایجاد کنیم ؟

سپس در این صفحه روی لیست forwarder های که قبلا ایجاد شده است نمایش داده می شود ، در صورت عدم ایجاد با پیام No Data to Show مواجه می شوید ، برای ساخت فورواردر در دایرکت ادمین روی گزینه  Create new E-Mail Forwarder کلیک کنید.

چگونه فوروارد ایمیل در دایرکت ادمین ایجاد کنیم ؟

 

شما باید در قسمت Forwarder Name ایمیلی که قصد دارید آن را به ایمیل دیگری فوروارد ( forward ) کنید وارد کنید ، این ایمیل باید قبلا در دایرکت ادمین ایجاد شده باشد که می توانید مقاله ایجاد در ایمیل در دایرکت ادمین را در این مورد مطالعه کنید. در قسمت Destination Email باید ایمیل مقصد را مشخص کنید تا پس از دریافت ایمیل ، آن به ایمیل درخواستی شما فوروارد شود.

توجه : این امکان وجود دارد تا در قسمت Destination Email چند ایمیل وارد کنید که برای جداسازی هر ایمیل باید از , استفاده نمایید.

سپس روی دکمه Create کلیک کنید ، فوروارد ایجاد می شود و در لیست فوروارد های ایجاد شده اضافه می شود ، سپس برای اطمینان یک ایمیل ارسال کنید و تست کنید که ایمیل به درستی forward شود.

امیدوارم مقاله ساخت فوروارد ایمیل برای شما مفید بوده باشه ، اگر مشکل یا دیدگاهی داشتید در همین صفحه آن را برای ما ارسال کنید.