فراموشی و تغییر پرسش محرمانه ایرنیک

 

اگر شما پرسش محرمانه ایرنیک و پاسخ آن را فراموش کرده اید ، امکان ورود به پنل ایرنیک دیگر برای شما وجود نخواهد داشت ، در این مطلب قصد داریم تا نحوه ریست سوال و پاسخ محرمانه را به شما آموزش دهیم. از آنجایی که این موردبرای بالا بردن امنیت دامنه شما از شما سوال می شود برای تغییر آن باید به ایرنیک درخواست ارسال نمایید.

 

نحوه تغییر پرسش محرمانه ایرنیک :

شما باید اسکن کارت ملی خود را به همراه فرم ریست سوال محرمانه و پاسخ آن به ایرنیک در قسمت ارسال مدارک ، ارسال نمایید ، ایرنیک ظرف مدت حدود ۲۴ ساعت درخواست شما را بررسی کرده و سپس مشخصات جدید را مطابق درخواست در شناسه شما اعمال می کند. پس از مراجعه به قسمت ارسال مدارک در سایت ایرنیک گزینه مدارک مربوط به امور شناسه‌ها را انتخاب کنید و در نهایت گزینه اعمال تغییرات/تنظیمات شناسه: تغییر پاسخ محرمانه، گذرواژه، آدرس، شماره ثبت شرکت و نوع شناسه از محدود به حقیقی، همچنین اصلاح نام و کدملی صاحب شناسه را علامت بزنید : توجه داشته باشید اگر این کار را انجام ندهید شما امکان مدیریت دامنه خود در ایرنیک را نخواهید داشت.

فراموشی و تغییر پرسش محرمانه ایرنیک

دانلود فرم تغییر پرسش محرمانه irnic :

متن فرم :

به نام خدا
فرم تغییر پرسش محرمانه، پاسخ محرمانه و تغییر گذرواژه

از :
به: پژوهشگاه دانش های بنیادی، واحد ثبت دامنه موضوع: جایگزین کردن پرسش محرمانه / پاسخ محرمانه / گذرواژه
اینجانب / شرکت ……………………………………………………………….. با شناسه کاربری ………………………… ………………  ، درخواست تغییر پرسش محرمانه

[] ، پاسخ محرمانه [] گذرواژه را دارم.لطفا پرسش محرمانه را به ………………………………………………… …………………………………………………تغییر دهید. پاسخ محرمانه را به …………………………………………………………………………………………………………… تغییر دهید. گذرواژه را به ………………………………………………………………………………………………………………………. تغییر دهید.

نام و نام خانواد گی امضا (اشخاص حقوقی) سمت و مهر

نکات :

لطفا توجه داشته باشید درخواست باید حتما توسط صاحب شناسه کاربری نوشته و امضاء دستی شده باشد وارسال کپی  مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ با مهر وامضای صاحب یا صاحبان امضا و ارسال کپی روزنامه رسمی)الزامی است.

نویسه مجاز از اعداد و حروف لاتین باشد. ۶ همچنین توجه فرمایید پاسخ محرمانه و گذرواژه باید حداقل شامل

امیدواریم با این آموزش توانسته باشید سوال و پاسخ محرمانه خود را تغییر داده باشید منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.

منبع : نت آرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان