طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

image 70e12178166810f3c68605dd02e8dc78fe6d8626 - طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

طراحی سایت، یک لازمه‌‌ی واقعی برای شروع هر کسب و کار اینترنتی در دنیای وب می‌باشد؛ بله! این روزها اینترنت عضو جدا نشدنی هر خانواده است که برخی افراد نیز آن را در راهی درست و رو به پیشرفت به کار گرفته‌اند. طراحی سایت، تولید محتوا و انواع بازاریابی‌های آنلاین از نمونه راه‌های به کار گیری درست اینترنت در زندگی روزمره است. از آنجا که طراحی سایت از مهم‌ترین نیازهای دنیای دیجیتال برای کسب و کارهای اینترنتی به شمار می‌رود‌، شرکت‌های بسیاری برای طراحی سایت و خدمات سئو شکل گرفته‌اند.

این شرکت ها در سرتاسر کشور وجود دارند و یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت اهواز، شرکت کار شما می‌باشد. قطعاً می‌خواهید بدانید طراحی سایت چیست و کار شما چه خدماتی به کاربران ارائه می‌کند؟ اگر شما هم چنین سوالاتی در ذهن دارید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

با مفهوم طراحی سایت آشنا شوید!

به طور کلی به راه اندازی و پیاده سازی سایت مبتنی بر اطلاعات و ایده‌های چند نفر شامل طراح سایت، متخصص سئو و کپی رایترها درباره‌ی یک موضوع خاص را طراحی سایت می‌گویند. این پروسه‌ی طولانی در نتیجه تبدیل به وبسایتی می‌شود که  بر روی تصاویر و صوت‌های آن با ترفندهای خاصی طراحی ایجاد می‌شود که مجموع این تصاویر و اصوات شاکله و ساختار وبسایت را شکل می‌دهد. اگرچه از روی تعاریف، طراحی سایت بسیار ساده به نظر می‌رسد اما در باطن بسیار دشوار و اصولی است.

وجود طراح سایت الزامی است!

برای آنکه یک سایت طراحی شده و شکل بگیر بـــــاید یک برنامه نویس حاذق آن را طراحی و اجرا کند. متخصصان حوزه برنامه نویسی به اصول و روش‌های مخصوص به راه اندازی و پیاده سازی سایت‌ها علم دارند که افراد عادی از عهده آن بر نخواهند آمد. برنامه نویسان برای طراحی سایت از زبان  html5 بهره می‌گیرند و برای ایجاد زیباسازی و نمایش بهتر از زبان css استفاده می‌کنند. 

image ac36165d2695e09e1b24cd48e73819d37257039c - طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

بنابراین با رواج کسب و کارهای اینترنتی و لزوم راه اندازی و پیاده سازی سایت برای سهولت در فروش و… اهمیت طراحی سایت نیز بسیار زیاد شده است. در نتیجه وجود یک شرکت طراحی سایت در استان‌های مختلف برای اعتلای کسب و کارهای اینترنتی ضروری محسوب می‌شود، از این رو شرکت طراحی سایت در اهواز نیز بنا شده است. اگر ساکن اهواز هستید و می‌خواهید با این شرکت کارآزموده آشنا شوید ادامه مطلب را از دست ندهید.

مراحل طراحی سایت کدامند؟

به طور کلی شرکت‌های طراحی سایت اهواز و… برای راه اندازی و پیاده سازی سایت مراحل مفهوم سازی، طرح ریزی، تحقیق، تبلیغات باید طی شود. افزون بر این وجود یک طراح برای مدیریت فایل‌های چند رسانه‌ای، مطالب و محتوای سایت نیز از مهم‌ترین مراحل طراحی سایت محسوب می‌شود.

ساختار وبسایت‌ها چگونه طراحی می‌شود؟

برای ساخت یک وبسایت چینش و هماهنگی چند عامل حائز اهمیت است که از جمله‌ی ان‌ها چیدمان، رنگ، گرافیک ، فونت نوشتاری و محتوای سایت می‌باشد. اینکه چرا این 5 عامل مهم‌ترین اصول ساختاری سایت‌ها به شمار می‌رود، مطلبی است که در ادامه بیان خواهد شد.

 • نوع چینش سایت:

بدیهی است که یک وبسایت از بخش‌های مختلفی تشکیل می‌شود که شامل تبلیغات و متن است. نوع چیدمان و طراحی سایت باید به گونه‌ای باشد که در یک نمای کلی شکل ظاهری متعادل و یکپارچه به نظر برسد. معمولاً همه‌‌ی سایت‌ها به مانند یک مجله دارای چندین صفحه هستند که نحوه‌ی چینش آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

 • انتخاب رنگ:

رنگ صفحه‌ی وبسایت بسته به سلیقه‌ی مشتری می‌تواند مشکی، سفید یا متشکل از چند رنگ مختلف باشد. البته ماهیت موضوعی سایت نیز بر انتخاب رنگ آن تاثیر ویژه‌ای دارد. مثلاَ بسیاری از سایت‌های درجه یک فروشگاهی در زمینه‌ی لوازم آرایشی، از طیف رنگهای صورتی، یاسی، بنفش و گلبه‌ای استفاده می‌کنند تا مخاطبان خود را که عمدتاَ از میان بانوان هستند، به خوبی جذب کنند.

 • گرافیک سایت:

طراحان برای تقویت طراحی یک وبسایت معمولاً از لوگوها، عکس یا کلیپ آرت‌های مختلفی را طبق یک استراتژی درست در سایت به کار می‌برند؛ تا جلوه بصری بهتری داشته باشد. البته حفظ تعادل در این کار نیز حائز اهمیت است، به بیان دیگر گرافیک یک سایت نه باید خیلی شلوغ باشد و نه خیلی خلوت!

 • فونت نوشتاری:

همواره یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جذاب برای کاربرانی که به یک سایت ورود می‌کنند نوع فونت و قلم نوشتاری مطالب سایت می‌باشد. معمولاً مرورگرها تنها قادر به خواند برخی از فونت‌ها هستند که از آن‌ها به عنوان فونت امن یاد می‌کنند، بنابراین طراح سایت برای راه اندازی و پیاده سازی سایت شما می‌تواند از یکی از فونت‌های امن استفاده کند.

 • تولید محتوای سایت:

بدیهی است که ساختار زیبا اما بدون محتوا ارزش چندانی ندارد بنابراین طراحی و محتوا را می‌توان دو یار جدانشدنی دانست. تولید متن‌های متناسب با فعالیت سایتی که طراحی شده است از برجسته‌ترین مراحل طراحی سایت می‌باشد که تنها از عهده یک طراح سایت ماهر و سئو کار قوی برخواهد آمد. اگر متن نگارش شده‌ی سایتی مطابق با اصول سئو نوشته نشده باشد، قطعاٌ درصد بازدید وبسایت و کارایی آن پایین خواهد آمد.

این اتفاق ناخوشایند می‌تواند ضربه‌ی مهلکی بر پیکره کسب و کارهای اینترنتی که اقدام به ایجاد سایت کرده‌اند وارد آورد. بنابراین طبیعی است که شرکت طراحی سایت اهواز مجموعه‌ای از سئوکاران قوی را گرد هم آورد تا بهترین محتوا برای سایت‌های طراحی شده تولید شود. شاید بتوان گفت تولید محتوا خوب حافظ رتبه‌ی سایت و میزان ترافیک آن است، به همین علت می‌بایست برای همه‌ی موضاعات ارائه شده در سایت یک محتوای با کیفیت نگارش شود.

جذاب سازی وبسایت!!!

image 0f317cc21bce970e592b7583a7b72053df1d60c4 - طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

به طور قطع هر چه بر جذابیت‌های ظاهری وبسایت اضافه شود میزان ترافیک و بازدید از آن نیز بالاتر خواهد رفت. طراحان و برنامه نویسان ماهر در شرکت کار شما که مدت طولانی است طراحی سایت اهواز را برعهده دارد از عناصر خاصی برای جذابیت بخشیدن به جلوه‌های بصری استفاده می‌کنند.

 1. جستجوی پیشرفته: جستجوی مطالب در سایت از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است کاربران را زودتر به هدف می‌رساند. مثلا اگر کاربری وارد سایت یک فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی شود، با نوشتن نام محصول مورد نظر در کادر جستجو می‌تواند از موجود بودن یا نبودن محصول اطلاع پیدا کند. این امکان جذاب از اتلاف وقت کاربران نیز جلوگیری می‌کند.
 2. اضافه کردن رسانه‌ها به سایت: مدت زمانی که هر کاربر اینترنتی در یک سایت صرف می‌کند بر رتبه‌ی آن سایت می‌افزاید. بنابراین طراحان برای جذب کاربران معمولا از ویدئوها، تصاویر و صوت‌های مرتبط با ماهیت موضوع در سایت استفاده می‌کنند تا کسانی که وارد می‌شوند وقت بیشتری را در سایت صرف کنند.
 3. فناوری و سازگاری سایت: معنای فناوری در طراحی سایت آن است که طراح با بکار گیری ترفندهای جدید و خلاق سایت را در حالت به روز نگاه دارد و این طراحی به گونه‌ای باشد که با تمامی موتورهای جستجوگر سازگاری داشته باشد و بتوان آن را در هر مرورگری به اجرا درآورد.
 4. نظر سنجی و تعامل: هر کاربر برای اطمینان به وبسایتی که وارد آن شده است، حتـــماً به بخش نظرات کاربران مراجعه خواهد کرد. امکان نظر سنجی در سایت امکان بسیار ویژه‌ای است که می‌تواند بابت عملکرد خوب سایت به دیگران اطمینان خاطر بدهد. به این صورت کاربران سایت تبدیل به مشریان پر و پا قرص خواهندشد.

چرا طراحی سایت برای رونق کسب و کارهای اینترنتی اهمیت دارد؟

در دنیای پیشرفته‌ی امروزی که بیشتر کارها در بستر اینترنت انجام می‌شود، صاحبان مشاغل و کسب و کارها باید با یک اقدام هوشمندانه فرآیند خرید را سرعت ببخشند. اگرچه برخی از کسب و کارها فضای مجازی مثل اینستاگرام را برای تبلیغات انتخاب می‌کنند اما طراحی سایت برای سهولت در امور مشتریان ضروری محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که راه اندازی و پیاده سازی سایت هزینه‌ی زیادی برای کسب و کارهای اینترنتی نخواهد داشت و به مراتب از افتتاح یک شعبه فیزیکی ارزان‌تر خواهدبود.

بهترین شرکت طراحی سایت اهواز

شرکت کار شما یکی از با سابقه‌ترین شرکت‌های طراحی سایت در اهواز است که کارنامه‌ی درخشانی نیز در طول مدت فعالیت خود به نمایش گذاشته است. این شرکت با به کار گیری به روزترین دانش دنیا توانست بهترین طراحی سایت اهواز را به مشتریان ارائه و رضایت آنان را جلب کند. کار شما با داشتن یک تیم متخصص و قوی خدمات بسیاری را به مشتریان ارائه کرده و مهارت و توانایی تیم خود را به رخ ‌می‌کشد.

کار شما چه خدماتی ارائه می‌کند؟

image 40b13ea543bdd1464746b624326345679328aba6 - طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

بدیهی است که فعالیت افراد متخصص و حرفه‌ای در تیم کار شما انتظارات مشتریان را نیز بالا می‌برد، شرکت کار شما نیز در زمینه طراحی سایت در اهواز خدمات گسترده‌ای به مشتریان ارائه می‌کند:

 • طراحی سایت‌های پویا و سایت‌های واکنش گرا
 • طراحی سایت برای انواع فروشگاه‌های اینترنتی
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت خبری
 • طراحی سایت‌های پزشکی
 • طراحی سایت برای سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی
 • طراحی سایت برای شرکت‌هاس تجاری و دیگر خدمات

گستردگی خدمات کار شما فقط و فقط به معنای پشتیبانی و حمایت از تمامی کسب و کارهای دولتی یا غیر دولتی بوده و نشانگر خدمت صادقانه‌ی این شرکت می‌باشد. بنابراین برای هر نوع خدماتی از قبیل طراحی سایت در اهواز و غیره شرکت کار شما بهترین گزینه است.

البته ناگفته نماند که کار شما علاوه بر طراحی سایت اهواز فعالت دیگری دارد و به جهت حمایت از دیگر کسب و کارها وبسایتی به منظور معرفی مشاغل مختلف راه اندازی کرده که در آن اطلاعات کاملی از تمامی مشاغل در اهواز موجود بوده و راهنمای کاملی برای هم‌وطنان اهوازی محسوب می‌شود.

به بیانی زیباتر: کار شما مرجع کاملی برای رفع نیازمندی‌های شماست!

Call Now Buttonمشاوره رایگان