شما هم احتمالا از افراد زیادی در مورد طراحی وب سایت های حرفه ای شنیده اید. ولی وب سایت حرفه ای چیست ؟

از نظر ما یک وب سایت حرفه ای زوایای بسیار زیادی دارد و در طراحی آن افراد زیادی دخیل هستند .یک وب سایت حرفه ای یعنی تلاش تیمی حرفه ای برای تولید تجارت خانه ای آنلاین برای تبلیغات و افزایش فروش یک نام تجاری. همانطور که در مقالات قبلی خواندید راهکار های زیادی برای تولید یک وب سایت هست. یک وب سایت حرفه ای ، سیستم مدیریت محتوایش زیاد مهم نیست ، تولید کننده آن مهم است.

افراد زیر در طراحی یک وب سایت حرفه ای دخیلند.
۱- آنالیزور وب و  کارشناس بازاریابی اینترنتی
۲ – کارشناس تحلیل متون و سئو داخلی
۳ – گرافیست وب
۴ – طراح قالب وب سایت
۵ – طراح حرفه ای و معمار وب سایت برای معماری مناسب اطلاعات
۶ – کارشناس سئو خارجی
۷ – وب مستری با تجربه برای راهنمایی و استفاده از تجربیات او

طراحی حرفه ای وب سایتروال تولید یک وب سایت حرفه ای :
ابتدا یک کارشناس حرفه آنالیزور وب مطالب و کاتالوگ های کارفرما را دریافت نموده و ایشان را تجزیه و تحلیل می نماید. نتایج با رقبای کارفرما و وب سایت های ایشان مقایسه می گردد و با آنالیز ایشان و تجمیع اطلاعات با اطلاعات بازار کارفرما یک نقشه راه تهیه می گردد. بعد از آن با کمک وب مستر و یک معمار وب سایت صفحات سایت به صورت شماتیک تهیه می شود . بعد از تایید این مرحله به طور موازی طراح گرافیست گرافیک وب سایت و کارشناس سئو داخلی متون وب سایت را بهینه سازی می نماید.

بعد از تایید گرافیک وب سایت قالب وب سایت تهیه و نرم افزار مدیریت محتوای آن به نسبت انتخاب و مطالب آن وارد می شود. دوباره توسط کارشناس سئو و مسئول کنترل کیفیت چک می گردد. بعد از این نسخه آلفای وب سایت تولید گردیده است . وب سایت تحویل مسئول سئو خارجی می گردد و با فعالیت این بخش شروع به افزایش ترافیک می نماید.

در یک وب سایت حرفه ای سیستم مدیریت محتوای آن بسیار مهم است ولی مهمتر از آن تیم طراح است که حرفه ای گری خود را به رخ بکشند. و تازه این شروع کار است و این تیم باید از پروژه حمایت نموده تا به نتیجه برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان