در هر مکان و هر زمانی می توانید افرادی را در اطراف خود مشاهده کنید که در حال استفاده از گوشی های موبایل هوشمند خود هستند. استفاده از این نوع گوشی های هوشمند در میان مردم رواج چشمگیری یافته است و نیاز به این دارد که از این قابلیت و بازار بالقوه نهایت استفاده را در کسب و کارها بُرد و علاوه بر آسان کردن کار برای کاربران خود نیز به سادگی محصولات و خدماتمان را به آنها عرضه کنیم. در میان سیستم عامل های مورد استفاده در این نوع گوشی ها دو نوع بسیار متداول تر است که Android و ios نام دارند. بنابراین هر کسب و کاری می تواند باطراحی اپلیکیشن برای این دو نوع سیستم عامل گوشی با درصد بالایی از کاربران مرتبط شود.

طراحی اپلیکیشن خوب برای موبایل Android

طراحی اپلیکیشن Android

Android را گوگل طراحی کرده است و با توجه به اینکه در اکثر مدل های معتبر گوشی موجود در بازار در ایران از این نوع سیستم عامل استفاده شده است بنابراین می تواند مهم تر از گوشی های ios باشد که برندهای با قیمت بالاتر و محدودتری را شامل می شود. طراحی اپلیکیشن نیز برای سیستم های اندروید فراوانی بسیار بیشتری دارد و گروها و شرکت های فراوانی بر روی تولید برنامه و طراحی اپلیکیشن اندروید تمرکز کرده اند. با این اوصاف شرکت ها و کارتل های کوچک و بزرگ اقتصادی می توانند با استفاده از طراحی اپلیکیشن اندورید با طیف وسیعی از کاربران در ارتباط قرار گرفته و مستقیماً خدمات خود را به آنها ارائه دهند.

طراحی اپلیکیشن خوب برای موبایل Android

انواع طراحی اپلیکیشن اندروید

برخی کسب و کارها نیاز به تبلیغ دارند اما نمی شود که با طراحی اپلیکیشن به صورت مستقیم در رابطه با کسب و کار خود تبلیغ کنند و این موضوع می تواند منجر به عدم استقبال کاربران از برنامه و اپلیکیشن آنها شود و به همین خاطر می توان از راه های دیگری هزینه تبلیغات خود را کاست و با طراحی اپلیکیشن غیر مستقیم به تبلیغ برند و محصولات خود پرداخت. به همین خاطر بسیاری از کسب و کارها با طراحی اپلیکیشن بازی و سرگرمی و یا مسابقات آنلاین و کتاب خوانی و …. توجه کاربران را جلب کرده و باعث می شوند که آنها اپلیکیشن را بر روی گوشی خود نصب کرده و از آن استفاد ه کنند و برای دستیابی به تمامی قسمت های بازی یا سرگرمی مورد نظر تبلیغات تصویری و یا ویدئو های کوتاه از تبلیغات شما را مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان