آیا همه سایت ها به سئو نیاز دارند ؟ یکی از سوالاتی که عده کثیری از وبمسترها پس از طراحی وب سایت با آن مواجه اند ، سپردن سایت به دست یک متخصص سئو سایت حرفه ای یا مدیریت سایت توسط خودشان است . حتی برخی از وب مسترها که در حوزه های پر رونقی نیز فعالیت می کنند معتقدند نیازی به کمک گرفتن از دانش متخصصین سئو سایت نیست . در حالی که گاهی عدم رعایت فاکتورهای سئو سایت می تواند ضربه بزرگی به کسب و کار این افراد بزند و رقبا را پیروز میدان نماید . هدف من در این مطلب ، آشنا نمودن مدیران سایت با علل کمک گرفتن از یک سئوکار حرفه ای در مدیریت سایت است . می توانید مطلب چند نکته ساده برای آموزش سئو را مطالعه فرمایید تا به صورت کلی با سئو سایت آشنا شوید .

آیا همه سایت ها به سئو نیاز دارند ؟

چرا هر وب سایتی به سئو نیاز دارد ؟

وب سایت های گوناگونی در حوزه ها و حیطه های کاری بسیار متنوع وجود دارد و برای هر وب سایتی نیز هزاران سایت رقیب طراحی شده است و به تعداد وب سایت ها نیز روز به روز افزوده خواهد شد . اما مشکل بزرگ آن است که در هر حوزه کاری تنها ۱۰ سایت اجازه دارند در صفحه اول نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو قرار گیرند و عده بسیار زیادی از کاربران نیز ، تنها به بررسی همان ۱۰ سایت برتر بسنده می کنند . بنابر این ممکن است سایت هایی که در صفحات دوم ، سوم و بالاتر نتایج موتورهای جستجو قرار دارند ، حتی توسط مخاطبان دیده نیز نشوند و عملا طراحی این سایت ها بی فایده خواهد بود .

آیا خودم توانایی رسیدگی به سئو سایت خود را دارم ؟

در پاسخ به این سوال باید چند نکته را مد نظر قرار دهید . نخست آنکه آیا شما دانش کافی در رابطه با سئو سایت را دارید ؟ باید بدانید که همه اصول سئو آنچه در وب سایت ها و در مورد تامین محتوا نوشته می شود نیست . به علاوه ، این امکان وجود دارد که به دلیل عدم دانش کافی ، اشتباهاتی مرتکب شده و به سئو سایت خود صدمه بزنید .

سپس در نظر بگیرید که آیا زمان کافی برای یاد گیری و فعالیت در حوزه سئو سایت خود را خواهید داشت ؟ با فرض آنکه فرصت یادگیری کافی داشته باشید ، آیا زمان کافی برای تامین محتوای بکر و جدید و مناسب در بازه های زمانی منظم را دارید ؟

با روش انتخاب کلمات کلیدی مناسب آشنایی کافی دارید ؟

ریسک پذیر هستید و از هزینه های متفاوت (سود و ضرر) کارکردن روی سئو سایت آگاهی کافی دارید؟

و…

یک متخصص سئو ، کلیه امور فوق را بر عهده خواهد گرفت . به شما در انتخاب کلمان کلیدی کمک می نماید ، کلیه تنظیمات و امور مرتبط با سئو سایت شما را انجام می دهد و در بازه های زمانی مناسب برای سات شما محتوا تولید می نماید . همچنین معمولا خدمات سئو به صورت تضمینی برای مشتریان انجام می شود و خیال شما راحت است که پس از بازه زمانی وعده داده شده سایت شما از رتبه مناسبی برخوردار خواهد شد .

سئو سایت خود را به چه کسی بسپارم ؟

این یک حقیقت است که اگر دانش و زمان کافی برای کار کردن روی سئو سایت خود را ندارید ، باید آن را به دست یک سئو کار خوب بسپارید . اما نکته مهم انتخاب فردی است که به سئو سایت شما لطمه نزند . ممکن است برخی از روش های سئو کلاه سیاه ( برای اطلاعات بیشتر به مطلب سئو کلاه سیاه چیست و چرا بد است مراجعه نمایید ) استفاده نمایند که در نهایت علاوه بر اینکه رتبه سایت شما بهبود نمیابد ، پنالتی نیز خواهد شد .آگاه باشید که بالا بردن سئو سایت عملی زمان بر و نسبتا پر هزینه است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان