سئو کار حرفه ای کیست و به چه کاری می آید ، اگر شما به دنبال طراحی سایت و ایجاد یک بستر برای ایجاد بازاریابی آنلاین هستید بهتر است شما نیازمندمتخصص سئو می باشد چرا که  وب سایت شما بدون بهینه سازی زیر انبوهی از وب سایت ها دفن شده است و نمیتواند ترافیک لازم را ایجاد کند.

همچنین اگر وب سایتی دارید که مدت زیادی است طراحی سایت آن انجام شده است و هنوز ترافیک زیادی را ندارد مطمئنا شما نیازمند یک متخصص سئو می باشد اما باید بدانید فردی یا به عبارت دیگر سئو کار حرفه ای دارای یک سری از مشخصات می باشد بسیاری از شرکت های اغلب برای استخدام سئو کار دچار سردرگمی می شوند معیار انتخاب برای سئو کار حرفه ای را نمی دانند در ادامه به فاکتور های مهمی که میتواند به شما برای انتخاب یک متخصص سئو کمک کننده باشد اشاره خواهیم کرد.

 

۱-سئو دارای فاکتور های زیادی می باشد و هر کدام از این فاکتورهای دارای یک سری نمره می باشد و در یک زمان دارای اهمیت بیشتری می باشد افراد و شرکت ها یا سئو کار های حرفه ای معمولا به دنبال فاکتورهایی می باشند که بیشترین نمره را داشته باشند در این میان به نظر افرادی که دارای تجربه می باشند میتوانند بسیار مفید تر از افرادی باشند که تازه شروع به بهینه سازی وب سایت کرده اند پس میتوان گفت اولین فاکتور برای انتخاب یک سئو کار حرفه ای میتواند تجربه فد سئو کار باشد.

 

۲-سئو کار حرفه ای باید با از ۳ جنبه دارای مهارت بالا باشد

الف)فنی :بتواند ساختار وب سایت را مطابق الگوریتم های موتورهای جستجوگر ایجاد کند.

ب)سئو داخلی :بتواند بهینه سازی داخلی وب سایت از قبیل ایجاد لینک داخلی ،تگ های مهم ،پیدا کردن کلمات کلیدی و…. را انجام دهد.

پ)سئو خارجی :به مفاهیم سئو خارجی از قبیل گرفتن لینک، ثبت سایت در دایرکتور های و….. آشنا باشد.

 

۳-خلاق باشد :معمولا خلاقیت در سئو می تواند بسیار مهم باشد فرد خلاق میتواند با ایجاد کارهای خلاقانه  در وب سایت به ترافیک وب سایت کمک کند

 

۴-سئو کار حرفه ای باید فردی باشد که دائما در حال تحقیق و جستجو باشد چرا که موتورهای جستجو دائما در حال تغییر الگوریتم می باشند و در صورتی که متخصص سئو نتواند خود را با آخرین متدهای موتورهای جستجوگر تطبیق دهد بی شک وضعیت وب سایت شما در موتورهای جستجوگر به خطر خواهد افتاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان