در موارد زیر استفاده می شود: Office 365 for professionals and small businesses, Office 365 for enterprises, Microsoft Exchange, Live@edu

آخرین تغییرات عنوان: ۲۰۱۱-۱۱-۲۳

با اتصال POP3 یا IMAP4 می توانید Outlook Express را به حساب ایمیل خود وصل کنید.

دسترسی Outlook Express را چگونه در Outlook Live تنظیم کنم؟
 1. Outlook Express را باز کنید. وقتی برای اولین بار Outlook Express را باز می کنید، برنامه جادویی اتصال اینترنت اجرا می شود. اگر وقتی برای اولین بار برنامه را باز کردید برنامه جادویی اتصال اینترنت اجرا نشد، اقدام زیر را انجام دهید:
  1. در منوی ابزار روی حساب ها کلیک کنید.
  2. در کادر گفتگوی حساب های اینترنتی روی افزودن و سپس ایمیل کلیک کنید.
 2. در صفحه نام شما نام کامل خود را در کادر نام نمایشی وارد کنید.
 3. در صفحه آدرس ایمیل اینترنتی آدرس ایمیل خود را در کادر آدرس ایمیل وارد کنید.
 4. در صفحه نامهای سرور ایمیل در منوی بازشو در سرور ایمیل ورودی من <نوع> سرور است، IMAP یا POP3 را انتخاب کنید. IMAP4 از ویژگی های بیشتری پشتیبانی می کند.
 5. زیر سرور ایمیل ورودی (POP3 ،IMAP یا HTTP)، نام سرور POP3 یا IMAP4 خود را وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه یافتن نام سرور (POP3 یا IMAP4) خود، در فرصتی دیگر به چگونه تنظیمات سرور را پیدا کنم؟‎ در این موضوع مراجعه کنید.
 6. زیر سرور پست خروجی (SMTP)، نام سرور SMTP را وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه یافتن نام سرور ایمیل خروجی (SMTP) خود، در فرصتی دیگر به چگونه تنظیمات سرور را پیدا کنم؟‎ در این موضوع مراجعه کنید.
  پس از وارد کردن نام سرور، روی بعدی کلیک کنید.
 7. در صفحه ورود به ایمیل اینترنتی، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر می خواهید Outlook Express رمز عبور شما را به خاطر داشته باشد، کادر انتخاب کنار به خاطر داشتن رمز عبور را انتخاب کنید. روی بعدی کلیک کنید.
 8. در صفحه تبریکات روی پایان کلیک کنید.
 9. در صفحه حساب های اینترنتی، حسابی را که هم اکنون برای حساب ایمیل خود تنظیم کرده اید، انتخاب و سپس روی ویژگی ها کلیک کنید.
  Cc188651.note(fa-IR,EXCHSRVCS.149).gifتوجه:
  برای باز کردن صفحه حساب های اینترنتی، در منوی ابزار روی حساب ها کلیک کنید.
 10. در صفحه ویژگی ها حساب، روی زبانه پیشرفته کلیک کنید و سپس موارد زیر را انجام دهید:
  1. در قسمت شماره های پورت سرور، ایمیل خروجی (SMTP)، این سرور به یک اتصال ایمن (SSL) احتیاج دارد را انتخاب کنید.
  2. در ایمیل ورودی (IMAP) یا ایمیل ورودی (POP3)، این سرور به یک اتصال ایمن (SSL) احتیاج دارد را انتخاب کنید.
  3. اگر از POP3 استفاده می کنید، خوب است که یک کپی از پیام هایی که در رایانه محلی بازیابی می کنید را روی سرور نگه دارد. برای این کار، در قسمت تحویل، روی یک کپی از پیام ها روی سرور نگه داشته شود کلیک کنید. با این کار می توانید از برنامه های ایمیل متفاوت، به پیامهای خود دسترسی پیدا کنید.
  4. روی اعمال کلیک کنید.
 11. در زبانه سرورها، در قسمت سرور ایمیل خروجی، روی سرور من به تأیید احتیاج دارد کلیک کنید.
 12. روی اعمال و سپس روی تأیید کلیک کنید.
 13. در صفحه حساب های اینترنتی روی بستن کلیک کنید.
 14. اگر از IMAP4 استفاده می کنید، یک پیام ظاهر می شود که از شما می پرسد آیا می خواهید پوشه ها را برای سرور پستی که اضافه کرده اید، بارگیری کنید. روی بله کلیک کنید. از Outlook Express برای انتخاب پوشه هایی که می خواهید بین سرور و کامپیوتر محلی شما هماهنگ شوند استفاده کنید. و سپس روی تأیید کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از Outlook Express، به اسناد راهنمای ارائه شده با Outlook Express مراجعه کنید.

چگونه تنظیمات سرور را پیدا کنم؟

پیش از اینکه برنامه ایمیل POP3 و IMAP4 را تنظیم کنید، لازم است تنظیمات سرور POP3، IMAP4، و SMTP خود را جستجو کنید.

این فیلم را تماشا کنید تا با نحوه یافتن تنظیمات سرور خود برای برنامه ایمیل POP یا IMAP آشنا شوید.

Cc188651.4873755a-8b1e-497e-bc54-101d1e75d3e7(fa-IR,EXCHSRVCS.149).gifبرای یافتن تنظیمات سرور خود، با استفاده از Outlook Web App وارد حساب ایمیل خود شوید. بعد از ورود به سیستم، گزینه ها > مشاهده همه گزینه ها > حساب > حساب من > تنظیمات برای دسترسی POP، IMAP وSMTP را کلیک کنید. نام سرور POP3، IMAP4 و SMTP و سایر تنظیماتی که باید وارد کنید در صفحه تنظیمات پروتکل در تنظیمات POP یا تنظیمات IMAP، و تنظیمات SMTP لیست شده است.

Cc188651.note(fa-IR,EXCHSRVCS.149).gifتوجه:
اگر در دسترس نیست را در کنار تنظیم POP، تنظیم IMAP، و تنظیم SMTP می بینید، حساب شما ممکن است جهت استفاده از برنامه های ایمیل POP یا IMAP تنظیم نشود. برای کسب اطلاعات بیشتر، با فردی تماس بگیرید که حساب ایمیل شما را مدیریت می کند.

چه چیزهای دیگری باید بدانم؟

 • اگر نمی دانید از POP3 استفاده کنید یا IMAP4، از IMAP4 استفاده کنید زیرا از ویژگی های بیشتری پشتیبانی می کند.
 • اگر حساب ایمیل شما از نوعی است که به ثبت نام نیاز دارد، باید اولین باری که وارد Outlook Web App می شوید، آن را ثبت کنید. اتصال به حساب ایمیل شما از طریق POP3 یا IMAP4 در صورتی که حساب خود را از طریق Outlook Web App ثبت نکرده باشید، ناموفق خواهد بود. بعد از اینکه وارد حساب خود شدید، خارج شوید. سپس سعی کنید با استفاده از برنامه POP3 یا IMAP4 خود وصل شوید. برای کسب اطلاعات در مورد نحوه ورود به حساب خود با استفاده از Outlook Web App، به نحوه ورود به ایمیل خود با استفاده از یک مرورگر وب مراجعه کنید. اگر برای ورود به سیستم مشکل دارید، به پرسشهای متداول مشکلات مربوط به ورود به سیستم و رمز عبور‎ مراجعه کنید یا با شخصی که حساب ایمیل شما را مدیریت می کند تماس بگیرید.

چگونه می توانم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

 • دسترسی به حساب خود با استفاده از برنامه های ایمیل IMAP یا POP‎
 • استفاده از برنامه های ایمیل POP3 و IMAP4‎

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان