نماد سایت طراحان وب تبریز – طراحی سایت در تبریز – آژانس خلاقیت وب سایت تبریز

درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت فروشگاه اینترنتی ویرچومارت VirtueMart

ویرچومارت VirtueMart یکی از قدیمیترین و قویترین سیستم های راه اندازی فروشگاه اینترنتی جوملا می باشد که دارای قابلیت های فراوانی است. این برنامه به عنوان یکی از افزونه های جوملا می باشد که بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا نصب می گردد. با توجه به درخواست بسیار مشتریان دارکوب به جهت آماده سازی درگاه پرداخت آنلاین بانک تجارت این فروشگاه اینترنتی بر آن شدیم تا این پلاگین را آماده سازی نموده و بارگذاری نماییم.

می توانید پلاگین را از فایل ضمیمه همین مقاله دانلود نمایید و برای نصب کافی است از بخش extension manager سیستم مدیریت محتوای جوملای خود پلاگین را نصب نموده و سپس به بخش پلاگین های جوملا مراجعه نموده و این پلاگین را فعال نمایید. سپس می بایست به کنترل پانل ویرچومارت خود در منوی Shop به بخش payment methods مراجعه نموده و یک روش پرداخت آنلاین جدید ایجاد نمایید. در مرحله ساخت پرداخت آنلاین جدید می بایست گزینه payment method را بر روی VMPAYMENT_TEJARAT_JOOMIR_COM ست نمایید و بر روی کلید ذخیره و یا کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی کلید save بر روی تب configuration کلیک نموده تا تنظیمات مربوط به پرداخت آنلاین باز گردد و در این مرحله در بخش “کد پرداخت بانک تجارت” و “نام کاربری” کد مرچنت بانک را وارد نموده و در بخش رمز بانک اطلاعات رمز ارسالی از سوی بانک را ست نمایید و بر کلید ثبت یا save کلیک نمایید.

تبریک!!! پرداخت آنلاین بانک تجارت شما فعال گردیده است.

خروج از نسخه موبایل