گروه طراحی گرافیک دارکوب در راستای تکمیل خدمات به مشتریان محترم آمادگی خود را به جهت انواع سفارشات گرافیکی اعم از طراحی لوگو، ست اداری ،انواع کاتالوگ ، بروشور و…..اعلام می دارد و همچنین در تلاش است تا با ارائه خدمات با کیفیت ، قیمت مناسب و زمان بندی اصولی رضایت شما عزیزان را فراهم آورد ،این گروه نگاه ویژه ایی به طراحی گرافیک دارد و به دنبال جایگاه ویژه ایی برای شما در بازار بزرگ تبلیغاتی می باشد ،باعث افتخار ماست تا در این مسیر تجربیات خود را به شما تقدیم داریم همچنین همراه همیشگی شما باشیم که در این راه رضایت شما در صدر خواسته های ما می باشد .
طراحی نشانه (لوگو )
طراحی لوگو ، طراحی آرم یا نشانه یکی از مهمترین گامهای اولیه برای شروع یک تجارت ، تولید و کسب و کار است . امروزه با وجود اهمیت بسزای لوگو و آرم تجاری که موجب استقبال شایان توجه صاحبان مشاغل گردیده است ، ولی متاسفانه به دلیل دسترسی سهل و آسان به بانک اطلاعاتی لوگوهای از پیش طراحی شده اغلب کارفرمایان محترم به یک لوگو یا آرم منحصر به فرد ، متناسب با فعالیت و نوآورانه دست نمی یابند .گروه طراحی دارکوب با هدف خدمات رسانی مناسب ، حرفه ای و خلاقانه در این زمینه ، در تمامی مراحل جاودانه شدن لوگو یا آرم شما ، در کنار شما خواهد بود.
باز طراحی لوگوی مجموعه شما:
همچنین در بعضی موارد شرکت ها دارای نشانه ایی تجاری می باشند که گاهی پس از گذشت زمان و در موردی عدم حرفه ایی بودن طراح نشانه از کیفیت لازم برخوردار نیست اما مجموعه با این نشانه نه چندان زیبا شناخته شده است و نشانه نمی توان کلا
تغییر کند در این موارد ما می توانیم نشانه شما را با نگاهی حرفه ایی به فن گرافیک احیا نماییم .

طراحی کارت ویزیت
کارت ویزیت یکی از مهمترین ابزاری است که برای بازاریابی می توانید تهیه کنید.
کارت ویزیت شما یکی از مهمترین ابزاری است که برای بازاریابی می توانید تهیه کنید. شما کارت ویزیتتان را به مشتریان احتمالی خود می دهید تا اطلاعات لازم برای تماس با شما را داشته باشند. همچنین می توانید آنرا داخل نامه ها بیندازید یا بوسیله آن خودتان و کارتان را به دیگران معرفی کنید. همچنین اگر در روزنامه ها و پیک ها محلی تبدیغات می کنید، کارت ویزیت شما می تواند یک کپی آماده برای صفحاتی باشد که تبلیغات با کارت ویزیت افراد چاپ می شود.
مهم نیست که می خواهید چه استفاده ای از کارت ویزیتتان بکنید، مهم این است که این کارت باید کاملاً حرفه ای، خوانا، و جذاب باشد و به مشتریان کمک کند به خاطر بیاورند که شما چه می کنید و چرا باید شما را انتخاب نمایند.
ما به اهمیت کارت ویزیت کوچک شما آگاهیم و در تلاشیم تا طراحی حرفه ایی و آگاهانه ایی به شما ارائه دهیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان