جی تی متریکس یکی از وب سایت های معروف در حوره بررسی سئو سایت به حساب می آید این وب سایت با توجه به امکاناتی که دارد روزانه توجه مدیران وب سایت های زیادی را به خود جلب میکند افراد با ورود به سایت جی تی متریکس و وارد کردن آدرس وب سایت  خود سئو وب سایت خود را مورد بررسی قرار می دهند .

 

بی شک سرعت یکی از مهمترین فاکتورها در برای سئو سایت به حساب می آید  وب سایت جی تی متریکس به صورت کلی وب سایت ما را مورد بررسی قرار می دهد و در صورت نیاز به تصحیح قسمت های وب سایت به ما گزارشات لازم را ارائه می دهد اکثر گزارشات این وب سایت برای بالا بردن سرعت وب سایت می باشد.

 

وب سایت GTMetrix چه مواردی را به ما نمایش می دهد؟

۱-سرعت لود سایت ما را نمایش می دهد البته لازم به ذکر می باشد این وب سایت به صورت صحیح زمان لود را نمایش نمی دهد چرا که این وب سایت خود در کانادا مستقر می باشد و به همین دلیل ممکن است چندین ثانبه با زمان لود واقعی سیستم ما متفاوت باشد

 

۲-تعداد درخواست ها :

این وب سایت تعداد درخواست ها برای وب سایت شما را  نمایش می دهد شما میتوانید جهت کاهش تعداد درخواست ها تعداد درخواست ها را کاهش دهید

 

۳-حجم تصاویر

وب سایت جی تی متریکس همچنین حجم تصاویر را مورد بررسی قرار می  دهد و در صورتی که حج تصاویر زیاد باشد به شما پیشنهاد میکند تصاویر را کاهش حجم دهید.

 

۴-gzip :

با قرار دادن gzip در وب سایت خود میتواند تا حد زیادی به سرعت وب سایت خود کمک کنید وب سایت GTMetrix در صورتی که کد  gzip موجود نباشد آن را به شما متذکر می باشد .

 

۵- وضعیت Cache

در صورتی که شما از کد هایی که برای کش کردن مورد استفاده قرار می گیرد استفاده نکنید وب سایت جی تی متریکس آن را به عنوان یک خطا به شما متذکر می شود..

 

۶-Inline
اگر در وب سایت خود از کد های جاوا و سی اس ای به صورت داخلی استفاده کرده باشید این امر میتواند بر روی سرعت وب سایت تاثیر بگذار که این مورد نیز توسط وب سایت GTMetrix هشدار داده می شود و از شما میخواهد آن را مورد برررسی قرار دهید

 

۷-فشرده سازی فایل های css , js
از دیگر امکانات وب سایت  جی تی متریکس پیشنهاد به شما برای کاهش حجم فایل های جاوا و سی اس اس  می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان