تکنیک های سئو نیز همانند بسیاری از تکنیک های تخصصی به طور مداوم در حال بروزرسانی هستند و برخی از روش­ های موجود در این حیطه منسوخ شده است. شما به عنوان متخصص طراحی وب سایت و تولید محتوا باید در عدم استفاده از روش هایی که منقضی شده اند حداکثر دقت و توجه را انجام دهید. لذا با مطالعه این مقاله با تکنیک های منسوخ شده آشنا شوید.


موارد مربوط به محتوای داخل صفحه وب:
چاشنی غلط کلمات کلیدی
“چاشنی غلط کلمات کلیدی” به معنای بکارگیری بی رویه از کلمه کلیدی در عنوان صفحه، عنوان متا، توضیحات متا،  عنوان alt در تصاویر و بالاخره در بدنه اصلی محتوای متن موجود در صفحه وب سایت است. مدت ها قبل این تکنیک یک اصل اساسی بود که کارشناسان تولید محتوا با هدف افزایش سئو و رتبه بندی وب سایت خود در گوگل رعایت می کردند. اما با توجه به اینکه گوگل الگوریتم پاندای خود را به صورت متداوم به روزرسانی می کند این تکنیک، امروزه منسوخ شده است. و اما راهکار جایگزین …
امروزه به صورتی هوشمندانه تر موتور جست و جوی گوگل قادر است مترادف های کلمات کلیدی شما را نیز تشخیص دهد. لذا شما به جای استفاده بی رویه و تکرار بیش از حد یک کلمه کلیدی خود می توانید از جایگزین ها و مترادف های آن استفاده کرده و در عین رعایت دستورات نگارشی رتبه خود را نیز بهبود بخشید.
محتوای نامعتبر
آیا شما با هدف اثبات اینکه روزانه بر روی وب سایت خود بروزرسانی انجام می دهید، از انتشار دادن پست های وبلاگی کوتاه و نامعتبر به صورت متداوم استفاده می کنید..؟
اگر چنین است توصیه می کنیم از پست های طولانی تر، محتوای بهتر، موضوعات جالب تر و پربارتر با بیش از ۸۰۰ کلمه استفاده نمایید.

لینک­های غیرمرتبط و نامعتبر
روش استفاده از کلمات و عبارات غیر مرتبط هنگام استفاده از لینک های داخلی به پست های وبلاگ ها منسوخ شده است. همیشه به خاطر داشته باشید که هنگام ارجاع به یک مقاله و یا یک پست وبلاگی، هایپرلینک مربوط به منبع معتبر نشر مقاله و یا وبلاگ را تنظیم کرده و ذکر نمایید.


موارد مربوط به محتوای خارجی صفحه وب:
کامنت­های اسپم در بخش وبلاگ
به هیچ وجه از مطالب و کامنت هایی که اسپم شناخته می شود در بخش وبلاگ ها استفاده نکنید.
مطالب دارای ویژگی های زیر اسپم نامیده می شوند:
اگر مطلب حاوی کلمه کلیدی باشد که به یکی از صفحات وب سایت شما هایپرلینک شده باشد.
اگر مطلبی هیچ ارزش و اعتباری به کل مطلب اضافه نکند.
اگر مطلب در صفحه ای واقع باشد که حاوی درصد بالایی مطلب اسپم باشد.
اگر مشخصات شخصی که پست و مطلب مورد نظر را انتشار کرده است نامشخص بوده و به نظر ربات باشد.
Signature های اسپم در forum های وبلاگ­ها
اگر در Signature های forum موجود در وب سایت خود از کلمات کلیدی استفاده کرده و منبع مطلب مورد نظر را لینکی به وب سایت خود مطرح نمایید، این بخش نیز اسپم در نظر گرفته می شود. توصیه می شود که هنگام استفاده از یک مطلب در پست وبلاگ ها به عنوان منبع، نام شخص و یا وب سایت معتبر را مطرح نمایید.
بوک مارک­های اجتماعی ..؟!
هنگام ذکر برخی سایت های اجتماعی به عنوان هایپرلینک در مطالب خود دقت نمایید که این لینک ها اسپم نباشند.
واگذاری سایت به دایرکتوری های رایگان …
هنگام واگذاری سایت خود به دایرکتوری های رایگان و همچنین استفاده کردن از منابع مختلف با هدف داغ کردن مطالب و محتوای وب سایت خود به معتبر بودن این منابع توجه لازم را داشته باشید.
حرف آخر …
گوگل به صورت متداوم الگوریتم خود را بروزرسانی می کند و این قضیه به این معنا است که با هدف افزایش رتبه وب سایت خود در موتور جست و جوی گوگل و نهایتاً رسیدن به هدف اصلی که جلب رضایت مشتری و کسب اعتبار در حوزه تجاری است محقق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان