امروزه با توجه به رشد روزافزون کاربران اینترنت و سهل بودن خرید و فروش در دنیای مجازی ، در کشور عزیزمان ایران نیز شاهد عرضه و تقاضای بسیار بالائی در این فضا هستیم به نحوی که تعداد سایت های ارائه دهنده این نوع خدمات جای بازار واقعی را تنگ نموده اند و فروشگاههای بزرگ نیز مجبور شده اند برای جانماندن از بازار خود اقدام به “بازاریابی اینترنتی” نمایند.
پرواضح است خرید از فروشگاههای تحت وب بسیار راحت تر است محیط واقعی است و امکان مقایسه و تحقیق را نیز به سادگی در اختیار مخاطبین خود می گذارند که برای یک خریدار بسیار حائز اهمیت است از همین رو ترجیح خرید مخصوصأ در کالاهای دیجیتال با توجه به گسترگی سایت های ارائه دهنده به سمت وب رفته و بسیار موفق نیز بوده است .
متین است داشتن یک سایت قوی با قابلیت مدیریت محتوائی راحت توسط کاربران عادی وب بعنوان پیش نیاز برای ورود به “تجارت الکترونیک” است ولی این موضوع بدون بهره گیری از دانش بهینه سازی سایت نمی تواند کاربردی باشد ! این موضوع به دین معناست که : زمانی که کاربران وب به دنبال یک خدمات در دنیای مجازی می گردند، غالبأ از موتورهای جستجوگری چون گوگل استفاده می کنند بطور مثال : زمانی که شما دنبال “طراحی سایت” بوده اید قاعدتأ به این نحو عمل کرده اید که در موتور جستجوگر گوگل کلمه “طراحی سایت” را جستجو کرده اید و با توجه به گزارش گوگل بر روی اولین گزینه که سایت تبریزبوده کلیک فرمودید و هم اکنون در حال مطالعه این دست نوشته هستید در حالی که تعداد خیلی خیلی زیادی سایت هستند که چنین خدمات را ارائه می کنند ولی معرفی سایت بعنوان اولین پیشنهاد گوگل برای شما این باور را ایجاد می کند که قاعدتأ این سایت دارای استانداردهای خاصی است که توانسته چنین رتبه ای را کسب نماید و ناخواسته به آن اعتماد می کنید و این مهم همان ” بهینه سازی سایت” و یا “سئو” است !

تجارت الکترونیک

نتیجه معقولانه : داشتن یک وب سایت و یا پرتال خیلی گران قیمت تا زمانی که در نتایج گوگل با کلمات کلیدی مرتبط با فعالیت شما نمایش نداشته باشد تقریبأ ارزشی برای “تجارت الکترونیک”ندارد و صرفأ بعنوان یک کاتالوگ اینترنتی و یک سایت اطلاع رسانی عمل خواهد کرد . منطقی است که از بازار شتاب زده “تجارت الکترونیک” جا نمانید و هر چه زودترشما نیز در این بازار غرفه ای را بنام خود ثبت نمائید و با “بهینه سازی” تخصصی آن منبعی مطمئن و دائم برای کسب درآمد ایجاد نمائید .
Michael Aldrich خرید آنلاین را اختراع کرد !

طراحی سایت ایجاد بنگاه های الکترونیکی در فضای مجازی یکی از مهمترین اقداماتی است که هر ارائه دهنده کالا می بایست برای ورود به دنیای “تجارت الکترونیک” به نام خود ایجاد نماید تا پس از مدتی بتواند از درگاه آن برای “توسعه تجارت” و کسب و کار خود، تامیین مشتری نماید .

طراحی سایتطراحی و تولید بنگاه های الکترونیکی بسیار حساس و ظریف خواهد بود اگر هدف از آن بهره برداری بلند مدت باشد، زیرا نکات گوگل پسند بودن سایت در کنار زیبایی و کاربری آسان برای کاربر بعلاوه شرایط و استانداردهای “تجارت الکترونیک” می بایست با دقت رعایت شود .

طراحی سایتبهینه سازی بنگاه های الکترونیکی به نحوی که کاربران بتوانند با جستجوی کلمات کلیدی آن صنف به سایت شما برسند مهمترین قسمت کار در طراحی و توید پرتال ها با هدف “تجارت الکترونیک” است .

طراحی سایتتعرفه خدمات “تجارت الکترونیک” در سایت بسته به حجم رقبای شما با آن کلمه کلیدی در اینترنت برآورد می شود . پرواضح است: هر چه نوع فعالیت شما در اینترنت ارائه دهنده بیشتر باشد اکتساب رتبه مکانی در صفحات اول سخت تر خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان