بهترین مدل مانتو شلوار اداری برای مصاحبه شغلی

چکیده : اگر شما هم دغدغه پیدا کردن لباس مناسب مصاحبه شغلی را دارید، ادامه‌ی این مطلب برای شما است. در این مطلب ضمن توضیحی کلی درباره لباس مناسب مصاحبه در مورد بهترین مدل مانتو شلوار اداری برای مصاحبه شغلی صحبت کرده‌ایم. همچنین نکاتی که باید در انتخاب لباس مناسب برای مصاحبه رعایت کنید را ذکر کرده‌ایم. پس لطفا مطالب را تا پایان مطالعه بفرمایید.

مانتو شلوار اداری مناسب برای مصاحبه شغلی کدام است؟ برای رفتن به مصاحبه مانتو اداری بپوشم بهتر است یا مانتو‌های دیگر؟ چه رنگ لباسی برای مصاحبه مناسب است؟ آیا پوشیدن لباس برند یا گران‌قیمت تاثیری بر ذهنیت کارفرما و نتیجه‌ی مصاحبه دارد یا خیر؟ آیا ممکن است نوع لباس پوشیدن در کسب امتیاز مصاحبه شغلی تأثیر داشته باشد؟
سوالات فوق و چندین سوال مشابه دیگر ذهن شخصی که به مصاحبه شغلی یا کاری دعوت شده را درگیر می‌کند. در واقع شخص مدام از خودش می‌پرسد برای مصاحبه کاری چه بپوشم بهتر است. ممکن است مشابه این شرایط را شما هم تجربه کرده باشید. وضعیتی که انتخاب رنگ، مدل و حتی برند مناسب لباس برایتان سخت بوده است.

اگر شما هم دغدغه پیدا کردن لباس مناسب مصاحبه شغلی را دارید، ادامه‌ی این مطلب برای شما است. در این مطلب ضمن توضیحی کلی درباره لباس مناسب مصاحبه در مورد بهترین مدل مانتو شلوار اداری برای مصاحبه شغلی صحبت کرده‌ایم. همچنین نکاتی که باید در انتخاب لباس مناسب برای مصاحبه رعایت کنید را ذکر کرده‌ایم. پس لطفا مطالب را تا پایان مطالعه بفرمایید. 

بهترین مدل مانتو شلوار اداری برای مصاحبه شغلی

برای مصاحبه کاری چی بپوشیم

وقتی موضوع استخدامی، مصاحبه شغلی و گزینش پیش رو باشد، خواه ناخواه صحبت از پوشش مناسب برای مصاحبه شغلی هم به میان می‌آید. شاید در ظاهر موضوع لباس برای مصاحبه شغلی اندکی غیرمرتبط باشد. اما لباس و پوشش نقش به‌سزایی در معرفی شخصیت افراد دارد. از این رو در بحث استخدامی و مصاحبه کاری نیز اهمیت پیدا می‌کند. به همین دلیل است که افراد علاوه بر آمادگی تخصصی برای مصاحبه شغلی باید به فکر یک لباس مناسب و درخور توجه نیز باشند.
به‌طور کلی لباس مناسب برای گفتوگو‌های کاری یا به اصطلاح مصاحبه شغلی باید ساده و بدون زرق و برق باشد. کیفیت لباس مهم است و انتخاب یک لباس برند و شیک اعتماد به نفس بیشتری به شما خواهد داد. توجه داشته باشید که لباس مصاحبه باید با نوع شغل تطابق داشته باشد. برای مثال اگر از طرف یک شرکت خصوصی دعوت به مصاحبه شده‌اید در انتخاب لباس آزادتر هستید. اما لباس مناسب برای استخدامی شرکت‌های دولتی حتما باید رسمی‌تر و اداری‌تر باشد. در ادامه به معرفی لباس مناسب خانم‌ها برای مصاحبه شغلی می‌پردازیم.

لباس مناسب برای مصاحبه کاری خانم‌ها

وقتی به مصاحبه‌ی شغلی دعوت می‌شوید به این معنی است که سطح سواد و تخصص شما در مرحله‌ی اول مورد قبول کارفرما یا سازمان مورد نظر بوده است. بنابراین اکنون باید علاوه بر آمادگی از نظر علم و مهارت به شیوه‌ی ظاهر شدنتان در مقابلشان نیز اهمیت بدهید. به این معنی که تمام تلاشتان را بکنید تا شیک و با اعتماد به نفس دیده شوید. لباس نقش مهمی در کسب اعتماد به نفس دارد.
هرچند که در مصاحبه شغلی برای شرکت‌های خصوصی، استارت‌آپ‌ها و مواردی از این قبیل دستتان در انتخاب لباس بازتر است. اما با پوشیدن مانتو شلوار اداری برند ظاهری شیک و مرتب خواهید داشت که مناسب هر نوع محیط رسمی خصوصا جلسات مصاحبه شغلی است.
گفتیم که مانتو شلوار اداری یکی از لباس‌های مناسب مصاحبه شغلی برای خانم‌ها است. حالا این سوال مطرح می‌شود که برای مصاحبه شغلی مانتو شلوار چه رنگی بپوشیم بهتر است؟ این سوال خوبی است. در واقع رنگ لباس هم به نوعی معرف شخصیت شماست و هم در ذهن شخص یا اشخاص مقابل تاثیر به‌سزایی دارد. 

مانتو شلوار اداری ماهپار

رنگ مانتو شلوار اداری برای مصاحبه استخدامی

رنگ‌ها در انتقال پیام به اشخاص و محیط تاثیر شگرفی دارند. بنابراین اگر مانتو شلوار اداری یا هر لباس دیگری را برای پوشیدن در جلسه مصاحبه کاری انتخاب کرده‌اید، از رنگ آن نیز غافل نشوید. با انتخاب رنگ مناسب لباس در مصاحبه شغلی می‌توانید نکات ریز و مهمی از شخصیت خود را به کارفرما نشان دهید.

بهترین رنگ لباس برای مصاحبه کاری

رنگی که برای لباس مصاحبه شغلی انتخاب می‌کنید باید بتواند پیامی که مدنظرتان است را به کارفرما برساند. زیرا رنگ‌های مختلف قدرت تاثیرگذاری متفاوتی بر ذهن مخاطب دارند. برای مثال اگر می‌خواهید خلاق به نظر برسید، یا اینکه دقت و نظم خود را می‌خواهید به کارفرما نشان دهید، باید لباس رنگ مناسب که پیام‌آور این مفاهیم باشد را انتخاب کنید. در این صورت با انتخاب یک رنگ مناسب برای لباستان بدون صحبت درباره اینگونه مسائل نیز پیام خود را به طرف مقابل خواهید رساند.

مانتو اداری آبی یا سرمه‌ای تیره

برای ر‌هایی از چالش‌های انتخاب رنگ لباس برای مصاحبه شغلی کافی‌ست از رنگ‌های خنثی و امنی مثل سرمه‌ای یا آبی تیره استفاده کنید. طبق نظرسنجی‌هایی که در رابطه با رنگ مناسب لباس مصاحبه شغلی صورت گرفته، رنگ آبی تیره یا سرمه‌ای مورد قبول ۲۳ درصد از کارفرمایان بوده است. این رنگ اعتبار، امنیت و اطمینان را در ذهن اشخاص به وجود می‌آورد.

مانتو شلوار اداری خاکستری برای مصاحبه شغلی

خاکستری رنگ مناسبی است. با پوشیدن یک مانتو شلوار اداری به رنگ خاکستری، در نزد کارفرما فردی منطقی، توانا و با اعتماد به نفس به نظر خواهید رسید. بدیهی است که این امر بر روند قبولی شما در مصاحبه تاثیر مثبت می‌گذارد.

مانتو اداری چه رنگی نپوشیم بهتر است

در این بخش لباس‌هایی که مناسب مصاحبه شغلی نیستند و ممکن است تاثیر منفی بر ذهن کارفرما و اشخاص مقابل بگذارد را ذکر کرده‌ایم.

  • قرمز و نارنجی: پوشیدن لباس با رنگ‌های گرم و جیغ مثل قرمز و نارنجی نه فقط برای مصاحبه شغلی مراکز دولتی بلکه برای سایر شغل‌های خصوصی نیز نامناسب است. رنگ نارنجی رنگی غیررسمی است و شما را به عنوان فردی غیرجدی معرفی می‌کند. قرمز هم هرچند که نشانگر قدرت و شجاعت است اما سرکش بودن شما را بیشتر به رخ می‌کشد.
  • رنگ قهوه‌ای: مانتو شلوار اداری رنگ قهوه‌ای شما را ساده و قدیمی نشان می‌دهد. بیشتر کارفرمایان از بروز و مدرن بودن کارمند خوششان می‌آید. پس در انتخاب رنگ قهوه‌ای برای لباستان خودداری کنید. اگر از رنگ قهوه‌ای خوشتان می‌آید می‌توانید آن را در ترکیب لباس‌هایتان بکار ببرید. با این کار در طول مصاحبه حس گرمی و امنیت را برای خود ایجاد خواهید کرد.

برای مصاحبه شغلی پست مدیریت چه رنگی مناسب است

اگر مصاحبه شغلی برای پست مدیریت است، مانتو شلوار اداری رنگ مشکی بهترین گزینه است. این رنگ شما را مرتب و آراسته نشان می‌دهد. اما اگر پست مورد نظر معاون، دستیار یا نایب رئیس است، از پوشیدن رنگ مشکی خودداری کنید. زیرا رنگ مشکی حس قدرت طلبی را در افراد ایجاد می‌کند و ممکن است کارفرما شما را فردی قدرت طلب تلقی کرده و این امر بر قبولی شما در مصاحبه تاثیر منفی بگذارد.

ست کردن مانتو شلوار اداری با کیف و کفش

همانطوری که ذکر کردیم مانتو شلوار اداری یک لباس رسمی زنانه در کشور ما محسوب می‌شود. این لباس کاملا مناسب محیط‌های رسمی و کاری است. به طوری که حاضرین نمی‌توانند هیچگونه ایرادی بر ظاهر و لباس شما وارد کنند.
شاید این ذهنیت وجود داشته باشد که مانتو شلوار اداری لباسی ساده و خسته‌کننده است. اما امروزه‌ ایده‌های خلاقانه طراحان به این لباس رسمی زنانه تنوع بخشیده است. بنابراین بیشتر مدل‌های مانتو اداری از حالت سادگی و خسته‌کننده بودن درآمده است. با این‌حال در جلساتی مثل مصاحبه شغلی شما می‌توانید اندکی خلاقیت به خرج دهید و با ست کردن مانتو با کیف و کفش مناسب ظاهر شیک‌تری برای خود ایجاد کنید.

اگر در جلسه مصاحبه شغلی با مانتو شلوار اداری ظاهر می‌شوید سعی کنید از کیف و کفش با رنگ مکمل استفاده کنید. معمولا رنگ‌های تیره مثل یک کیف دستی مشکی مناسب‌ترین انتخاب هستند. با این حال شما محدود به انتخاب رنگ مشکی نیستید و می‌توانید بسته به رنگ لباس خود از طیف رنگی مناسب استفاده نمایید. اما در کل بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنید که شما را مرتب و منظم نشان دهد.
شما مجبور نیستید از کیف و کفش همرنگ استفاده کنید. اما نباید رنگ این دو در تضاد هم باشند و سعی کنید از یک طیف رنگی برای کیف و کفش استفاده نمایید.

مانتو شلوار اداری راه راه

انتخاب پارچه مانتو شلوار اداری هم مهم است. یکی از پارچه‌هایی که طرفداران زیادی دارد پارچه راه راه است. معمولا مدیران سازمانی مانتو شلوار طرح راه راه می‌پوشند و این پارچه به نوعی مورد پسند افراد کاریزماتیک است. اگر می‌خواهید در جلسه مصاحبه نافذ به نظر برسید حتما این پارچه را برای لباس خود انتخاب کنید. 

خانم‌های قد کوتاه در جلسه مصاحبه شغلی چه مانتویی بپوشند

خصوصیات ظاهری فرد امری کاملا شخصی است و این مساله به جز مشاغلی که به استخدام افراد با ویژگی‌های ظاهری خاص نیاز دارند اهمیت چندانی ندارد. خصوصا برای مشاغل سازمانی و ادارات قد و وزن نمی‌تواند در انتخاب فرد برای شغل تاثیر داشته باشد. با این حال بعضی از افراد ممکن است به خاطر داشتن قد کوتاه یا وزن زیاد اعتماد به نفس کافی نداشته باشند. بنابراین در این موارد با انتخاب پارچه‌ی مناسب برای لباس می‌توان تا حدی بر افزایش اعتماد به نفس تاثیر گذاشت.
اگر قد شما کوتاه است با خرید مانتو شلوار اداری راه راه و پوشیدن آن در جلسات مصاحبه شغلی قد شما بلندتر از چیزی که هست به نظر می‌رسد. در مورد افرادی که اضافه وزن دارند نیز همین موضوع صدق می‌کند. یعنی اینکه با پوشیدن مانتو شلوار راه راه اندامشان کشیده‌تر نشان داده می‌شود.

بهترین مدل مانتو برای مصاحبه

با توجه به مطالبی که ذکر کردیم بهترین مدل مانتو شلوار اداری برای مصاحبه شغلی براساس پارامتر‌های مختلفی تعیین می‌شود. اندام شما، نوع شغل، رنگ مناسب برای آن شغل و هدفتان (یعنی اینکه می‌خواهید در ذهن کارفرما چگونه به نظر برسید.)، جزو مواردی هستند که باید در انتخاب مانتو برای مصاحبه شغلی به آن دقت کنید.
به طور کلی چه مانتو شلوار اصل و برند خریداری کنید چه مانتویی با پارچه‌ی کیفیت متوسط؛ در مصاحبه شغلی باید مرتب، تمیز و آراسته باشید. یعنی اینکه لباسی متناسب با سایز خود و رنگی که مناسب محیط مورد نظر باشد بپوشید.

قیمت مانتو شلوار اداری

مواردی مثل نوع پارچه، نوع دوخت و مدل مانتو بر قیمت مانتو شلوار اداری تاثیر می‌گذارند. مانتو شلوار کرپ گران‌ترین مانتو شلوار اداری موجود در بازار است.
مانتو شلوار با پارچه فاستونی، فیونا و غیره نیز در بازار وجود دارند که با قیمت‌هایی کمتر به فروش می‌رسند.

وقتی بحث قیمت لباس فرم به میان می‌آید، یادآوری این نکته ضروری است که مانتو شلوار اداری به دلیل اینکه هرروز در محیط کار پوشیده می‌شود باید کیفیت، دوام و عمر بالایی داشته باشد. بنابراین وقتی می‌خو اهید قیمت‌ها را مقایسه کنید، به این موضوع دقت کنید. به یاد داشته باشید که شست‌وشوی فراوان نباید جنس مانتو را خراب کند و مانتو شلوار باید چروک پذیری و پرزدهی کمی داشته باشد.

برای بسیاری از افراد این سوال مطرح است که از کجا مانتو شلوار اداری اصل بخرم؟ اگر با جنس و کیفیت پارچه‌ها آشنا نیستید بهتر است از مکان‌های معتبر خرید کنید. زیرا برخی تولیدکنندگان از پارچه‌های فیک و درجه دو و سه استفاده می‌کنند و مانتو در مدت کوتاهی از جلوه می‌افتد، رنگ عوض می‌کند و ظاهر شما را شلخته و نامنظم نشان می‌دهد.
اگر قصد خرید مانتو شلوار اداری برای مصاحبه شغلی یا هر محیط دیگری را دارید بهتر است از فروشگاه‌هایی که تنوع بالایی دارند خرید کنید. در این صورت راحت‌تر می‌توانید مدل مناسب خودتان را پیدا کنید. 

ماهپار بهترین فروشگاه اینترنتی مانتو شلوار اداری

بهترین فروشگاه اینترنتی مانتو شلوار اداری

فروشگاه اینترنتی ماهپار یک فروشگاه اینترنتی باسابقه در زمینه فروش لباس زنانه برند است. شما می‌توانید با سری به سایت فروشگاهی ماهپار بهترین و مدروزترین مدل‌های مانتو زنانه، لباس مجلسی باکیفیت و انواع لباس‌های زنانه دیگر را مشاهده کرده و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

در فروشگاه آنلاین لباس زنانه ماهپار می‌توانید انواع مانتو، پالتو و بارانی زنانه، شلوار زنانه، مانتو شلوار اداری، مانتو شلوار اسپرت، لباس زیر زنانه، شومیز و پیراهن، لباس مجلسی و محصولات فراوان دیگری را به‌راحتی و تنها با چند کلیک بخرید. برای خرید انواع لباس زنانه باکیفیت، مد روز و با قیمت مناسب کافی هست به وب‌سایت mahpar.ir مراجعه بفرمایید.

سخن پایانی

در مطالب فوق توضیح دادیم که لباس مناسب خانم‌ها برای مصاحبه شغلی مانتو شلوار اداری است و بهترین مانتو شلوار اداری مدلی است که با توجه به رنگ مناسب برای شغل مورد نظر، اندام شما و پیامی که می‌خواهید به اشخاص منتقل کنید انتخاب شده باشد. همچنین اگر می‌خواهید لباس برند، شیک، باکیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید، می‌توانید به سایت ماهپار مراجعه کنید. ‌امیدوارم مطالب ذکر شده برایتان مفید بوده باشد و تا حدودی دغدغه‌ شما در انتخاب و خرید مانتو برای مصاحبه شغلی را کم کرده باشد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان