کافی است شما هم برای راه اندازی و یا تغییر وب سایت خود به دنبال اشخاص و یا شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت بگردید تا آنچه در ادامه می خوانید برایتان ملموس تر باشد. امکان ندارد با کسی وارد صحبت شوید و نسبت به قیمت و تخصص هایی که در زمینه طراحی سایت دارند خود را بهتر و برتر از دیگران ندانند! در این بین تنها چیزی که باقی می ماند سرگردانی برای پیدا کردن بهترین انتخاب است.

معمولا قیمت پایین در هر تجارتی حرف اول را می زند، اما در شرایطی یکسان ! موارد مورد انتخاب زیاد هستند. طراحی سایت ارزان که می تواند تنها با مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان انجام شود تا طراحی سایت هایی که با مبالغ سنگین و غیر قابل مقایسه انجام خواهد شد. حال بهترین انتخاب کدام است؟ آیا اساساً تفاوتی بین این موارد وجود دارد؟ آیا وب سایت هایی که با کمترین مبلغ ممکن طراحی می شوند هم کاربرد و کارایی لازم را دارد و ما را در شکست رقبا پیروز خواهد کرد؟ آیا طراحی سایت با قیمت های بالاتر دلیل و نتایج خاص و متفاوتی در بر خواهد داشت؟

سطح توانایی های شرکت طراح سایت بر کیفیت خروجی بسیار تاثیر گذار است و کیفیت طراحی سایت، کیفیت خدمات پشتیبانی، تعهد کاری و خروجی از عواملی هستند که در قیمت طراحی سایت تاثیر مستقیم دارند. برخی از افراد یا شرکت های سودجو با استفاده از نرم افزارهای آماده مخصوصا open source باعث بوجود آمدن آشفته بازاری در بین شرکت های طراحی سایت شده اند و این خود موجب گشته مشتریان قیمت های حقیقی را ندانند و بدون دانش فنی به اینگونه شرکت ها مراجعه کنند که در نهایت از انتخاب خود نادم گردند.
براستی تا به حال از خود پرسیده ایم که سایت هایی که هک می شوند و مورد حمله قرار می گیرند چه سایت هایی هستند ؟
آیا می دانید طبق آمار بدست آمده ۸۵ درصد از پروژه های نرم افزاری به سرانجام نمی رسند؟
آیا می دانید ۸۰ درصد از سایت هایی که به سرانجام می رسند مورد پسند مشتریان نیستند ؟
باید این واقعیت را دریابیم که اکثر مشتریان اطلاعات کافی از تفاوت های فنی و خدماتی ندارند و به طراحی سایت مانند خرید یک کالا می نگرند که این باعث می شود به هدف خود دست نیابند . یرای مثال یک از ویژگی های بسیار مهمی که معمولا سفارش دهندگان طراحی سایت آن را در نظر نمی گیرند و بسیار روی کیفیت فنی سایت و قیمت تمام شده طراحی سایت تاثیر می گذارد طراحی بدون جدول سایت است که یک از رکن های اصلی طراحی حرفه ای یک سایت است.

اما پیش از توجه به قیمت ها می بایست به روند انجام کار برای طراحی سایت خود توجه کنید. داشتن یک وب سایت درآمدزا و موثر چیزی فراتر از طراحی سایت و زیبایی های ظاهری و حتی امکاناتی است که وب سایت شما در اختیار کاربر قرار می دهد. در این بازار برخی از قیمت های بالا، از قضا برخلاف باور عموم که هیچ گرانی بی دلیل نیست، بی دلیل هستند و شرکت طراح سایت تنها شما را با وعده ها و قول های بی اساس که هرگز به مرحله عمل نخواهد رسید دچار آشفتگی خواهند کرد!

در نهایت مشتریان باید به این فکر کنند که هدف آنها از طراحی سایتشان چیست ؟ قصد سفارس طراحی سایت های ارزان قیمت و بی کیفیت را دارند و یا طراحی یک سایت حرفه ای که نیازهای تجاری و غیر تجاری آنها را با قیمت مناسب برآورده سازد. مطمئن باشید شرکتی که استراتژیش روی سایت های حرفه ای است قیمت بیشتری به شما ارائه خواهد داد با این تفاوت که شما به سایت ایده آل خود دست یافته اید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان