چگونه ایمیل خود را مدیریت کنیم؟

 

یکی از مشکلات بزرگ و مه کسانی که دارای حجم بالایی از ایمیل های دریافتی هستند، انباشته شدن و زیاد شدنتعداد ایمیل های آنان است.
مشکل اصلی زمانی ایت که فرد چند روز ایمیل خود را چک نکند، مقدار زیادی ایمیل خوانده نشده در Inbox جای می گیرد و حتی گاهی تا چندین صفحه ایمیل خوانده نشده خواهید داشت. باز کردن تک تک ایمیل ها کاری وقت گیر است به ویژه این که محتوای تعداد زیادی از ایمیل ها مشابه هم هستند.
در این مقاله قصد داریم تا شما را با یکی از ترفندهای مدیریت ایمیلهایتان آشنا کنیم:
در صورتی که از سرویس Gmail برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده می کنید، این مشکل حل خواهد شد و شما می توانید به سادگی کلیه ایمیل های خوانده نشده خود در Gmail را انتخاب کنید و با یک کلیک آن ها را به عنوان ایمیل های خوانده شده تنظیم کنید.
با این کار ایمیل های جدید شما در Inbox به همان عدد صفر تغییر می کند.بدین منظور وب سایت ما راه حلی برای این کار ارائه داده است. به Gmail خود از طریق سایت www.gmail.com وارد شوید.
دقت کنید در حالت Standard صفحه Gmail را مشاهده کنید، نه در حالت basic HTML یا Older version.
حال در قسمت جست وجوی ایمیل، عبارت label:unread را وارد کرده و دکمه Search Mail را بزنید.مشاهده خواهید کرد که کلیه ایمیل های خوانده نشده شما فهرست می شود. اکنون به قسمت بالای ایمیل ها دقت کنید، قسمتی با عنوان Select: All None Read Unread Starred Unstarred قابل مشاهده است.

«در این قسمت روی All کلیک کنید.»

بلافاصله پس از کلیک، در زیر آن نوار جدیدی ایجاد شده و عبارت:
All ۲۰ conversations on this page are selected. Select all conversations that match this search  در آن درج می شود.
شما بایستی روی Select all conversations that match this search کلیک کنید.
جمله به
Select all conversations that match this search تغییر می کند.
اکنون در نوار بالایی و در منوی کشویی که با عبارت More Action مشخص شده است کلیک کرده و Mark as Unread را انتخاب کنید.سوالی از شما پرسیده خواهد شد که با انتخابOK، کلیه ایمیل های خوانده نشده شما به عنوان ایمیل خوانده شده تغییر حالت می دهد.
منبع : tar-nama.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان