انتخاب پوسته wordpress قسمت دوم

 

در جلسه اول نکاتی در انتخاب پوسته wordpress را توضیح دادیم ، در این جلسه نحوه پیدا کردن قالب های وردپرس را به شما آموزش می دهیم ، شما می توانید انواع قالب را در هاست خود نصب و تست کنید و در نهایت از یک قالب برای سایت خود استفاده نمایید.

 

چگونه قالب های wordpress را پیدا کنیم ؟

۱-جستجو کلمه ” قالب وردپرس ” : اگر شما به دنبال پوسته های فارسی wordpress هستید ، بهترین راه استفاده از موتور های جستجو می باشد ، بسیاری از سایت های فارسی زبان قالب های زیبا و جذاب های وردپرس را برای دانلود در اختیار کاربران گذاشته اند ، ما در نت آرام مستقیما نمی توانیم سایتی را معرفی کنیم.

۲-مراجعه به سایت رسمی وردپرس قسمت قالب ها : مرجع دیگر قالب های وردپرس سایت wordpress.org می باشد ، شما می توانید انواع قالب های وردپرس را در این سایت دانلود کنید ، البته بیشتر قالب های این وب سایت انگلیسی زبان هستند. قالب این سایت کاملا رایگان است.

۳-مراجعه به سایت themeforest : تم فارست یک فروشگاه قالب است ، تمام شرکت های طراحی می توانند قالب های خود را در این سایت بفروشند ، این سایت قالب های بسیار زیبایی دارند و بسیاری از قالب های این سایت فایل زبان فارسی دارند و از rtl ( نوشتار راست به چپ ) پشتیبانی می کنند ، البته توجه داشته باشید این سایت ایران را تحریم کرده است و شما نیاز به آی پی غیر ایران و حساب visa یا paypal برای خرید از این سایت دارید.

محبوب ترین پوسته wordpress :

تا سال ۲۰۱۶ قالب های آوادا با ۲۰۲۴۴۸ فروش ، قالب X | The Theme با ۹۵۶۹۳ فروش ، انفلود با ۸۶۶۲۸ فروش ، uDesign با ۴۴۷۳۱ فروش ، Salient با ۴۴۴۱۲ فروش ، Bridge با ۴۰۸۸۳ فروش در صدر فروش قالب های تم فارست می باشند ، همچنین قالب های betheme و صحیفه نیز در بین کاربران ایرانی و خارجی محبوبیت زیادی دارند.

امیدواریم مقاله پیدا کردن پوسته wordpress برای شما مفید بوده باشه ، منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم …

منبع: نت آرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان