در این پست آموزشی قصد دارم در مورد RankBrain توضیح دهم این الگوریتم گوگل یکی از الگوریتم های بهینه سازی برای وب سایت ها به حساب می آید گوگل از این فناوری برای ارائه نتایج برتر استفاده می کند .

rank brain یک فناوری یادگیری ماشین می باشد بهتر ات بدانید که گوگل از این الگوریتم به صورت مداوم برای مرتب کردن نتایج استفاده میکند. در پاسخ به سوال :

 

در پاسخ به سوال  rank brain  چیست به طور خلاصه میتوان گفت  یک سیستم  یا یک  ماشین  یادگیری هوش مصنویی برای پردازش نتایج گوگل می باشد این الگوریتم توسط Bloombergg  گزارش داده شده و توسط گوگل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

حالا در پاسخ به سوال این که ماشین  یادگیری هوش مصنویی چیست باید بگویم که ماشین یا همان کامپیوتر باید بیاموزد بدون کمک یک واسطه مانند انسان به سوالات پاسخ دهد..

هوش مصنویی را نیز میتوان اینگه تعرف کرد که یک سیستم مانند کامپیوتر میتواند مانند یک انسان هوشمندانه عمل کند البته در بعضی از امور .البته هوش مصنوعی برای در سیستم کامپیوتر برای یادگیری و ایجاد ارتباط مورد استفاده قرار میگیرد.

 

خوب اگر بخواهیم rank brain را برای بهنیه سازی و نتایج گوگل با توجه به تعاریف بالا تعریف کنیم باید بگویم این الگوریتم بخشی از جستجوی کلی گوگل است که برای مرتب کردن میلیون های صفحه وب سایت و نمایش نتایج در هر سرچ گوگل مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

رابطه rank brain و مرغ مگس خوار چیست :

rank brain یک الگوریتم بهینه سازی جدید می باشد و یک الگوریتم جزئی می باشد حال اینکه الگوریتم مرغ مگس خوار یک الگوریتم قدیمی و بزرگ می باشد به طور کلی میتوان گفت الگوریتم rank brainn بخشی از الگوریتم  مرغ مگس خوار می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان