روش های بسیاری برای سئو شدن و بهینه سازی سایت های داینامیک وجود دارد. در زیر به روش هایی اشاره می شود که به ایندکس شدن صفحات داینامیک کمک می کند. پس با ما همراه باشید.
۱٫ نقشه سایت
در هر وب سایت داینامیک برای افزایش سرعت ایندکس صفحات، از نقشه وب سایت باید استفاده کرد. این روش یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین روش ها برای ایندکس صفحات می باشد. برای ایجاد نقشه وب سایت می توان از پیاده سازی نقشه وب سایت اچ تی ام ال و نصب نقشه وب سایت XML استفاده نمود.
۲٫ بازنویسی URL
بازنویسی URL یکی از مهمترین و پرکاربردترین روش می باشد که توسط ماژول خاصی در سرور انجام می شود. بازنویسی در وب باعث امنیت و کاربرپسندی وب سایت می گردد. به عنوان مثال:
URL قبل از بازنویسی:  ?website=articles&type=seo
URL بعد از بازنویسی:  website/articles/type/seo
URL دوم برای موتورهای جستجو قابل فهم تر می باشد و به سریع تر ایندکس شدن صفحه کمک می کند.
۳٫ قراردادن تگ های کلمات کلیدی به صورت داینامیک
قراردادن تگ های کلمات کلیدی برای هر صفحه داینامیک، به بهینه سازی سایت های داینامیک کمک می کند. البته اگر از تگ های کلمات کلیدی به طور صحیح استفاده شود می تواند برای بهینه سازی سایت و سئو سایت مفید واقع شود.
۴٫ قراردادن حداقل یک لینک استاتیک
اگر وب سایت داینامیک طوری پیاده سازی شود که حداقل توسط یک لینک استاتیک در دسترس باشند، در این صورت موتورهای جستجو سریع تر می توانند آن را ایندکس نمایند. زیرا موتورهای جستجو لینک های استاتیک را سریع تر از لینک های داینامیک ایندکس می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان