آموزش خرید شیبا اینو از صرافی کیف پول من (تصویری 0 تا 100)

image 1643535297 1024x483 - آموزش خرید شیبا اینو از صرافی کیف پول من (تصویری 0 تا 100)

در کنار ارز های دیجیتال معرفی شده در بازار ارز دیجیتال شیبا اینو طرفداران بسیار زیادی دارد و  رمزارز شیبا یک ارز دیجیتال است که مدت زمان کمی در بازار ارز دیجیتال خودنمایی کرده است و این رمزارز شیبا مورد حمایت سلبریتی ها و اشخاص معروف قرار گرفته که  حمایت آنها سبب به افزایش قیمت شیبا اینو شده است. رمزارز شیبا یک ارز دیجیتال کاملاً رمزنگاری شده است و لوگوی آن یک سگ نژاد ژاپنی است که در سال ۲۰۲۰ توسط یک فرد کاملا ناشناس در دنیای ارز دیجیتال منتشر شد و نام توسعه دهنده شیبا اینو ریوشی است. شیبا اینو به عنوان رقیب جدی برای دوج کوین در بازار منتشر شد اما هیچ اطلاعاتی راجع به هدف انتشار شیبا اینو وجود ندارد و کسی   دلایل به وجود آمدن شیبا اینو را نمی داند و کسی که شیبا اینو را به وجود آورد هویت خود را آشکار نکرد.

شیبا اینو سه عدد توکن دارد که توکن شیب آن با ERC-20  یک صرافی غیر متمرکز شیبا سواپ است‌. شیبا اینو مانند دیگر رمز ارزها و ارزهای دیجیتال دیگر نیست و کاملاً غیر قابل استخراج است و در سال های انتشار خود یک کوادریلیون توکن عرضه کرد. ارز دیجیتال شیبا یک نوع ارز میم کوین است که در بازار ارز دیجیتال محبوبیت بسیار زیادی دارد. همانطور که گفته شد ارز شیبا رقابت بسیار شدیدی با ارز دیجیتال دوج کوین دارد. یکی از علت‌ های مهم محبوب بودن شیبا اینو می‌ تواند حمایت سرمایه‌ گذاران و افراد معروف از آن باشد که باعث شده شیبا اینو در کنار ارز های دیجیتال محبوب مانند دوج کویین قرار بگیرد. امروزه در بازار ارز دیجیتال شیبا اینو محبوبیت بسیار زیادی دارد و اشخاص بسیار زیادی بر روی  این رمز ارز به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت سرمایه‌ گذاری کرده‌ اند البته یکی دیگر از علل پر طرفدار بودن شیبا می تواند قیمت ارزان و مقرون به صرفه  آن باشد.

صرافی کیف پول من چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 کیف پول من به عنوان اولین سامانه برای نگهداری تمام ارز های دیجیتال کشور شناخته می‌ شود و یک کیف پول پیشگام برای ارز دیجیتال در کشور است.‌ سامانه ی کیف پول من این امکان را در اختیار افراد حقیقی و حقوقی گذشته  تا بتوانند از سرویس های ذخیره ارزهای الکترونیک و ترید شیبا استفاده کند. سامانه‌  کیف پول من یک سامانه کاملا امن است که و سریعاً برای انجام تراکنش ها و معاملات خرید شیبا و فروش شیبا و ترید شیبا  و دیگر ارزهای دیجیتال برنامه را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند اقدام به فروش شیبا  و خرید شیبا نمایند.  تمام کاربران هر روزه هزاران تراکنش های در جهت خرید و فروش شیبا و دیگر ارز های دیجیتال را در کیف پول من انجام می دهند و نگرانی بابت امنیت ندارند چون حتی کوچکترین خطا در انجام تراکنش و معامله در این کیف پول وجود ندارد. سامانه کیف پول من خدمات مختلف و مطلوبی در اختیار کاربران قرار می دهد و با هدف افزایش تولید ناخالص ملی و توسعه و رونق کسب و کار ها ایفای نقش کرده اند و تا به الان با توجه به خدماتی که ارائه داده در این زمینه موثر بوده است.

image 1643535314 1024x314 - آموزش خرید شیبا اینو از صرافی کیف پول من (تصویری 0 تا 100)

شما به راحتی با استفاده  کیف پول شیبا می توانید رمرزارز شیبا را نگهداری کنید. کاربران می توانند با استفاده از کیف پول شیبا  و یا استفاده از خدمات کیف پول من بتوانند در هر لحظه که بخواهند ارز دیجیتال را به تومان تبدیل نماید. اگر شما فردی هستید که به سرمایه‌ گذاری بر روی ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید و از این روش کسب درآمد می کنید و قصد دارید تا در لحظه افزایش قیمت رمز ارز بتوانید آن را در لحظه به فروشید به راحتی می توانید از کیف پول شیبا استفاده نمایید و با استفاده از کیف پول هر زمان که بخواهید عمل تراکنش و معامله را انجام دهید. با استفاده از این کیف پول به راحتی می توانید در سریع‌ ترین زمان ممکن در بستری امن عمل تراکنش و انتقال را انجام دهید. یک انتقالی با امنیت با سرعت بالا داشته باشید. در کیف پول من امکان خرید شیبا و فروش شیبا یا معامله و ترید شیبا  و تمام ارزهای محبوبه دنیای ارز دیجیتال را دارید و می‌ توانید ارز های نوظهور را خرید و فروش کنید. کیف پول این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتواند توکن های تیم معروف را خرید و فروش کنند و علاوه بر آن کاربران می توانند ارز های کمپانی های معتبر را بتوانند خرید و فروش کنند. 

تفاوت صرافی متمرکز و غیر متمرکز

سازمان واسطه ای بر روی  صرافی ارز دیجیتال کنترل دارد و اگر قوانین این صرافی را نقض کنید مطمئناً حساب شما را مسدود می‌ کند. یعنی اگر شما عملی مانند پولشویی، مسائل احراز هویت و غیره در حساب کاربری خود انجام دهید این شرکت مطمئنا مطابق با قوانین خود حساب شما را مسدود می کند و از این رو ممکن است دارایی ها از بین برود.  صرافی غیر متمرکز یک محیطی امن و قابل اعتماد هستند که در آن باید از طریق قراردادهای هوشمند معاملات را انجام دهید و این کار به این دلیل انجام می شود که قرار نیست پول در دست واسطه ای بی افتد. صرافی غیر متمرکز مرکزی بر روی دارایی های شما هیچ گونه کنترلی ندارد. در صرافی متمرکز معاملات کمی صورت می گیرد و البته برای کشور های که تحریم شده اند کاملا گزینه مناسب و عالی است. معامله گران می تواند در صرافی ارز دیجیتال کیف پول من  امکانات مختلفی از جمله خرید کیشو و دیگر ارزهای دیجیتال بهره ببرند.

در واقع صرافی متمرکز مانند بانک عمل می کند و در ازای نگهداری و خدماتی که برای کاربر انجام می دهد کارمزد دریافت می کند و کاربران می توانند دارایی های خود را در اکسچنج ذخیره کنند و چون ارز کاربرد در اکسچنج قرار دارد این امکان در اختیار وی قرار می گیرد تا بتواند رمز عبور خود را دوباره بازیابی نماید چون کاربر اختیار دسترسی به حساب را به اکسچنج داده است کاربران دیگر نمی توانند بر روی دارایی و ارز های خود در اکسچنج کنترل داشته باشند و اکسچنج از پول و دارایی آن ها مراقبت می کند و اگر ارز خود را در اکسچنج قرار دهید مطمئن با از یاد بردن  کلید خصوصی ضرر و زیان شدیدی بر شما وارد نمی شود و شما چندین هزار و دارایی خود را از دست نمی دهید، زیرا وقتی کلید خصوصی خود را فراموش کنید فقط با نشان دادن عکس گذرنامه  و یا کارت شناسایی رمز عبور شما بازیابی می‌ شود و دیگران شما نگرانی بابت از دست رفتن دارایی های خود ندارید.

آیا استخراج بیت کوین در ایران قانونی است؟

image 1643535357 1024x664 - آموزش خرید شیبا اینو از صرافی کیف پول من (تصویری 0 تا 100)

اگر شما قصد دارید در ایران بیت کوین استخراج کنید باید قبل از آماده کردن تجهیزات مربوط به استخراج بیت کوین اطلاعاتی راجع به اینکه آیا در ایران می‌ توان بیت کوین استخراج کرد بدست آورید.  بنابراین باید گفت که در ایران باید برای استخراج مجوز داشته باشید و اگر مجوز نداشته باشید برای شما مشکل غذایی پیش می آید و ممکن است چند صد میلیون جریمه شوید. به همین دلیل داشتن مجوز برای بهره برداری و استخراج بیت کوین در ایران ضروری و با اهمیت است و اگر نمی خواهید برای شما مشکلات قضایی پیش آید باید حتماً اقدام به دریافت مجوز برای استخراج بیت کوین در ایران کنید. ذکر این نکته اهمیت دارد که علاوه بر اینکه در ایران باید برای استخراج بیت کوین مجوز داشته باشید برای همه ارزهای دیجیتال دیگر هم باید مجوز قانونی داشته باشید.

برای استخراج تمام ارز های دیجیتال قابل استخراج باید از وزارت صنعت معدن و تجارت مجوز لازم را دریافت نمایید و بعد اقدام به استخراج بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال قابل استخراج دیگر نمایید. شما بدون داشتن مجوز نمی توانید بیت کوین استخراج کنید زیرا این عمل در ایران کاملاً غیرقانونی است. برای خرید دستگاه استخراج بیت کوین باید گفت که باید اطلاعات کامل و دقیقی در مورد این دستگاه داشته باشید و البته برای خرید دستگاه استخراج بیت کوین  و سایر ارزهای دیجیتال دیگر باید مجوز داشته باشید. چالش‌های بسیار زیادی برای افرادی که در ایران از لحاظ تعرفه و هزینه برق بیت کوین استخراج می‌ کنند وجود دارد زیرا هزینه برق بسیار زیاد است و استخراج بیت کوین و برای سایر ارز های دیجیتال دیگر باید با دریافت انشعاب انجام شود. در فصل‌ های گرم سال مانند فصل تابستان که مصرف برق خانگی و صنعتی افزایش می‌ یابد از طرف وزارت نیرو برق برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال قطع می‌ شود. 

نحوه باز کردن حساب در صرافی

بهترین صرافی های ارز دیجیتال  با توجه به قوانین کشور خود کشورهای را که آمریکا تحریم کرده در سایت خود قرار داده است که کشور ما جزء تحریم  آمریکا است  و در سایت اکثر از صرافی‌ها به عنوان یک کشور تحریم‌ شده قرار دارد. می‌ توانید از صرافی ها بدون انجام احراز هویت استفاده کنید اما به این توجه کنید که اگر بدون احراز هویت از این صرافی ها استفاده کنید نمی توانید از تمام خدمات این پلتفرم برخوردار باشید، زیرا خدمات این پلتفرم برای شما محدود می شود و محدودیت های در واریز و برداشت دارایی ایجاد می شود. برای تایید هویت باید مدارک مورد نیاز را ارائه دهید یعنی نیاز به تصویر از گذرنامه و کارت شناسایی فردی که قرار است در این پلتفرم احراز هویت کند دارد.  احراز هویت دو مرحله ای یا به عبارتی ۲FA دارای رمز محرمانه است که هر چند ثانیه یکبار رمز تولید می‌ شود و هر بار که بخواهید وارد حساب کاربری خود شوید باید این رمز عبور را وارد نمایید.

از آنجایی که کاربران ایرانی در صرافی های خارجی تحریم هستند کاربران ایرانی می تواند از صرافی های معتبر و قابل اعتماد موجود در ایران استفاده کنند و اقدام به خرید شیبا یا خرید و فروش و معامله سایر ارز های دیگر نماید. البته می‌ تواند از پاسپورت  بستگان خود هم  برای بهره بردن از خدمات صرافی خارجی استفاده نمایند اما این کار مشکلات امنیتی هم دارد که باید به مسائل امنیتی توجه زیادی کنید. برای بهره بردن از خدمات صرافی های ارز دیجیتال معتبر خارجی یا اتصال به صرافی های خارجی حتماً باید از VPS یا VPN استفاده نمایید.  در این صرافی های خارجی برای افرادی که در کشور های تحریم قرار دارند همیشه نگرانی بابت سرمایه وجود دارد چون این صرافی های خارجی مطابق با قانون خود کاربران کشور های تحریم شده را تحریم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مشاوره رایگان