آموزش بازاریابی اینترنتی

 

برای آموزش بازاریابی اینترنتی ابتدا باید با مفاهیم آن آشنا شویم. مفاهیم از قبیل تجارت الکترونیک و برند سازی و کسب درآمد در اینترنت و قواعد بازاریابی اینترنتی و نماد اعتماد الکترونیکی یا ای نماد و… از این قبیل می باشند.

شما می توانید با کلیک بر روی سوالات زیر با مفاهیم مربوطه آشنا شوید، و از طریق این دانش بدست آمده، شروع به راه اندازی و طراحی یک سایت برای تجارت و کسب و کار خود نمایید.

ضمنا توجه داشته باشید که مطالعه این بخش و راه اندازی یک وب سایت فقط کافی نمی باشد، برای این امر و اینکه ما در اینترنت بتوانیم بازاریابی خوب و بازار هدف و مشتریان زیاد داشته باشیم، لازم است تمام نکات طراحی سایت را رعایت نمایید، که می توانید با مطالعه کامل مقالات طراحی سایت، با آنها آشنا شوید.

مهمترین نکته در طراحی اینگونه سایت ها بهینه سازی سایت می باشد، که سفارش اکید دارم ابتدا بخش بهینه سازی سایت یا سئو را قبل از تمام این نکات مطالعه نمایید.

بازاریابی اینترنتی چیست؟

راز درآمد فوق العاده در بازاریابی اینترنتی چیست؟

قواعد بازاریابی اینترنتی چیست؟

چگونه یک سایت تجاری پر بازدید داشته باشیم؟

برند سازی چیست؟ یا برندینگ چیست؟

مزیت های برند سازی چیست؟

انواع برند سازی چیست؟

کمپین برند سازی چیست؟

به جز موارد بازاریابی اینترنتی، باید با مفاهیم تجارت الکترونیک و کسب و کار نیز آشنا شویم، که در مقالات روبه رو، می توانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها، و یا با کلیک بر روی سوالات زیر، با مفاهیم اولیه تجارت الکترونیک آشنا شوید.

تجارت الکترونیک چیست؟

تاریخچه تجارت الکترونیک چیست؟

کسب و کار الکترونیک چیست؟

بانکداری الکترونیکی چیست؟

چگونه مشتریان را به تجارت الکترونیک ترغیب نماییم؟

ای نماد چیست؟ 

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

ضرورت اخذ نماد الکترونیکی چیست؟

مزیت های داشتن ای نماد چیست؟

شرایط گرفتن ای نماد چیست؟ 

 

 

 

بازاریابی اینترنتی نوعی از تبلیغات می باشد که شامل مزیت های زیر می باشد:

 

  • بازاریابی اینترنتی باعث افزایش سرعت تبلیغات می شود و از اتلاف وقت جلوگیری می شود.
  • مقرون به صرف بودن این نوع تبلیغات و ایجاد رقابت در سطح بین المللی.
  • مناسب برای تمام اقشار.

 

 

 

فعالیت هایی که در زمینه بازاریابی اینترنتی میتوان انجام داد شامل :

 

√ ایمیل مارکتینگ

 

√ بازاریابی از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو

 

اغلب کاربران برای جسجوی مطلب مورد نظر از سایت google استفاده می کنند.در گوگل نیز تبلیغات بر اساس کلمات کلیدی عمل می کند در نتیجه ما باید برای اینکه در گوگل بازدید بیشتری داشته باشیم باید وب سایت خود را در میان سایت های دیگر در گوگل ارتقا بدیم و به لینک های صفحات اول برسانیم.
√ از طریق پنل اس ام اس(ارسال پیامک های تبلیغاتی)

 

√ آنالیز کلمات کلیدی
برای بازدید از وب سایت و افزایش بازاریابی اینترنتی خود باید برای وب سایت خود کلمات کلیدی مناسبی طرح کنید.کلمات کلیدی منتخب شما باید در متن نوشته شده ،وجود داشته باشد و همچنین نباید از کلمه ی تکراری استفاده کنید به عبارتی شما باید در هر صفحه از وب سایت خود کلمات کلیدی مجزا بکار ببرید.

 

شما می توانید با استفاده از سایت google trends کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید.

 

 مشاوره سئو و معرفی به موتورهای جستجو

 

ما با داشتن دانش کافی و همچنین افراد مجرب و با هدف طراحی سایت حرفه ای سعی در افزایش بازاریابی و پیشبرد اهداف شما را داریم.شما با مشاوره با افراد مجرب می توانید بهینه سازی سایت خود را در گوگل افزایش دهید.

 

√ معرفی به موتورهای جستجو

 

هر شرکتی پس از طراحی سایت حرفه ای خود نیازمند به معرفی وب سایت خود در بستر وب می باشد.شرکت ما پس از طراحی یک سایت کاربردی برای شما و همچنین طراحی سایت بر اساس استانداردهای سئو می تواند شما را  پیشبرد اهدافتان هدایت کند.

 

√ تهیه متن وب سایت
تهیه یک متن مناسب از مهمترین عناصر در تهیه یک سایت بهینه و کاربردی می باشد.انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هر صفحه عاملی بسیار مهم در سئو می باشد زیرا  موتورهای جستجوی گوگل بر اساس کلمات کلیدی وارد شده در صفحات سایت عمل می کنند.

 

√ بهینه سازی وب سایت

 

بهینه سازی سایت یا سئو جهت بررسی موتورهای جستجو می باشد.اخیرا بر اساس الگوریتم جدید گوگل انتخاب کلمات کلیدی مناسب و همچنین بهینه سازی سایت ارزش بسزایی پیدا کرد است.شما باید جهت طراحی سایت بهینه و کاربردی گوگل رنکینگ خود را افزایش دهید زیرا اگر گوگل رنکینگ شما مرتبه بالایی نداشته باشد توسط کاربران دیده نمی شود و نهایتا وب سایت شما بازدیدی نخواهد داشت.

 

√ بازاریابی از طریق ویدئو

 

منبع: sitedesign-co.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان